NL100 QQ min3b pot

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #1

    NL100 QQ min3b pot

    Küsimus lihtne, kas bluffitakse piisavalt tihti?

    59/19/1.5 46% ainult 27 kätt! 3betinud varem polnud.

    Full Tilt No-Limit Hold'em, $1.00 BB (5 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop

    UTG ($40.60)
    Hero (MP) ($124.50)
    Button ($73.10)
    SB ($101.05)
    BB ($100)

    Preflop: Hero is MP with Q, Q
    1 fold, Hero bets $3, 1 fold, SB raises to $5, 1 fold, Hero calls $2

    Flop: ($11) 2, 8, 6 (2 players)
    SB bets $11, Hero calls $11

    Turn: ($33) 10 (2 players)
    SB bets $85.05 (All-In), Kangelane???
    Fullstacks have more fun.
  • Kotkas1000
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 2305

    #2
    Re: NL100 QQ min3b pot

    Jube vastik koht, aga mina callin. Miks sa pre ei 4-bettinud teda?

    Comment

    • masterpuppet
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2094

      #3
      Re: NL100 QQ min3b pot

      Oma ajaloo kohaselt tundub villiani poolt selline kartliku dongi AA line. Erit veel, et ta passivne ning 3bettinud ei ole. Turni T võib panna ta tundele, et sa võid midagi kokku saada ning ta tahab ikka AA edus olles rahad sisse saada.

      Aga mingi osa on seal kindlasti ka draw-bluff. Aga ma liiga palju vastu näppe saanud siin callides midpocketiga.

      Comment

      • Pahvak
        Pastilaa?? Ei!
        • Dec 2008
        • 4431

        #4
        Re: NL100 QQ min3b pot

        Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
        Jube vastik koht, aga mina callin. Miks sa pre ei 4-bettinud teda?
        Sest minu standard on eeldada, et 4-bettides villainide jätkamisrange crushib mind. Oleks mingigi read idiootsustest (loose preflop statid ei loe). :)

        Tänud mõlemale.
        Fullstacks have more fun.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5
          Re: NL100 QQ min3b pot

          No kamoon 4beti preflopis. Call ei ole halb aga ma eelistaks 4beti. Flopis, mida sa teed? Ootad ässa w? Vajuta seda vasakpoolselt riba ning suurelt tõsta see värdjas üle.

          Turnil foldi.

          Comment

          • Pahvak
            Pastilaa?? Ei!
            • Dec 2008
            • 4431

            #6
            Re: NL100 QQ min3b pot

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            No kamoon 4beti preflopis. Call ei ole halb aga ma eelistaks 4beti. Flopis, mida sa teed? Ootad ässa w? Vajuta seda vasakpoolselt riba ning suurelt tõsta see värdjas üle.

            Turnil foldi.
            Kunni ka. :)

            Aga sinu kogemuse põhjal stackivad/annavad valuet sellisel flopil piisavalt tihti nõrgemate overpairidega? Kui ei, siis ületõste oleks bluff, aga QQ-ga ei taha. Obv ajan asja liiga keeruliseks ka.
            Fullstacks have more fun.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #7
              Re: NL100 QQ min3b pot

              QQ siin pangas = close to nuts.

              Comment

              Working...