50NL, nut fd flopil

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #1

    50NL, nut fd flopil

    Et master Rankal igav ai hakkaks :). Kuidas tundub kangelase mäng terve käe vältel?

    Vastane 59/10/2 29kätt

    UTG solid reg.


    PokerStars - $0.50 NL (9 max) - Holdem - 9 players
    Hand converted by PokerTracker 3

    BB: $54.35
    UTG: $52.85
    UTG+1: $50.00
    MP: $52.15
    MP+1: $50.00
    LP: $71.20
    Hero (CO): $81.45
    BTN: $20.00
    SB: $21.35

    SB posts SB $0.25, BB posts BB $0.50

    Pre Flop: (pot: $0.75) Hero has Q A

    UTG raises to $1.75, fold, fold, fold, LP calls $1.75, Hero raises to $6.00, fold, fold, fold, fold, LP calls $4.25

    Flop: ($14.50, 2 players) K 8 4
    LP checks, Hero bets $9.00, LP raises to $65.20 and is all-in, fold

    LP wins $30.95
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: 50NL, nut fd flopil

    1. UTG kohta miskit infot paluks aga ülidslet tundub suht fine, sest regularmängija vastu on sul blokkeritega bluffike ning samas ahvikese suhtes jällegi ülimõnusalt rasvane väärtustõste.

    2. Flopis $7-$8 teeb sama töö, kui $9 eriti kui plaan on käest loobuda. Väiksem panus meeldib rohkem, sest tõenäoliselt callib ta sind täpselt samade kätega aga nii saad "osta" omale masti odavamalt aga samas jätad piisavalt ruumi, et kahe järgneva tänavaga masti hittimisel rahad sisse saada. Peale selle võib ta teha minraise, mis annab sulle mõnusad oddsid callimiseks ja säästad jällegi natuke rohkem raha, kui mastile pihta ei saa. Miinuseks, et võib rohkem tunda su panuses nõrkust ning veits tihedamini bluffida.

    Tema all-ini peale ma kindlalt foldin, sest hind on liiga krõbe ning 2010-nda aasta mastiostude turul on kindlalt tunduvalt paremaid pakkumis.

    Comment

    Working...