50NL, TP märjal boardil vs fish

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #1

    50NL, TP märjal boardil vs fish

    35/11/1 125 kätt - korra oli lauas ta märjal boardil ületõste teinud ja näitas siis top 2paari, rohkem reade pole

    Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 3 players - View hand 806971
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    BTN: $34.75
    SB: $42.85
    Hero (BB): $50.00

    Pre Flop: ($0.75) Hero is BB with Q K
    BTN calls $0.50, SB calls $0.25, Hero raises to $2.50, BTN calls $2, 1 fold

    Flop: ($5.50) K 6 J (2 players)
    Hero bets $3.50, BTN raises to $13, Hero ???
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #2
    Re: 50NL, TP märjal boardil vs fish

    Uhh, shippida ei tahaks. Foldida ka mitte. Kuidagi peaks callima, aga turnid/riverid nii ebameeldivad. Põnev käsi.
    Fullstacks have more fun.

    Comment

    • Kotkas1000
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 2305

      #3
      Re: 50NL, TP märjal boardil vs fish

      See tõesti huvitav käsi. Ma ei oskagi siin midagi tarka teha. Kujutan ette, et calliks flopi ja turnil vaataks edasi. Check-call, kui vastane just tõesti potsize betti ei lajata. Karjuba kahtlaselt KJ või AK järele vastase liin.

      Comment

      • Tarmonator
        Lingiparandaja
        • Oct 2008
        • 3274

        #4
        Re: 50NL, TP märjal boardil vs fish

        tegelt ma ikkagi mõtlesin, et kui shoveda ei taha ja paljud turnid on inetud, siis peaks vist ära foldima.
        call ei ole imo hea siin. vastasel on stack ka selline kahtlane.
        mina foldiks. või parematel päevadel shipiks ja loodan, et äkki callib peale KJ ja AK mind ka masti ja readrawd.
        Last edited by Tarmonator; 17.07.10, 13:35. Põhjus: muutsin kiirelt

        Comment

        • g00000se
          Vana Tegija
          • Apr 2010
          • 1047

          #5
          Re: 50NL, TP märjal boardil vs fish

          Kuna üks riid juba on, et näitas top2 paari, siis vast foldiks. Käsi ei ole nii hea, et ära suruda vend ja maha ka nagu callida ei taha, kuna kahtlus ikkagi, et taga me oleme

          Comment

          • Pahvak
            Pastilaa?? Ei!
            • Dec 2008
            • 4431

            #6
            Re: 50NL, TP märjal boardil vs fish

            See ei ole just eriline read. Oletame, et meil on sarnase boardi kohta riid: "tõstis setiga ja callis all-ini". Mis riid see selline on? Riidil on väärtus siis kui tehakse midagi imelikku. Kui tehakse midagi standardset, siis see ei anna niipalju infot kui tehakse midagi ebastandardset.
            Fullstacks have more fun.

            Comment

            • g00000se
              Vana Tegija
              • Apr 2010
              • 1047

              #7
              Re: 50NL, TP märjal boardil vs fish

              Imo praegu odavalt alla anda on parem, kui showdownini kinni maksta ja siis mucki visata.

              Mis sa ise tegid muidu ?

              Comment

              • Pahvak
                Pastilaa?? Ei!
                • Dec 2008
                • 4431

                #8
                Re: 50NL, TP märjal boardil vs fish

                Saan väga hästi aru, mida sa mõtled, aga viitasin asjaolule, et see riid on kaunis kasutu.
                Fullstacks have more fun.

                Comment

                • Ämmapets
                  Jube Noob
                  • Oct 2009
                  • 171

                  #9
                  Re: 50NL, TP märjal boardil vs fish

                  Võibolla oleks abiks siin ka statsid "raise cbet" ja flopi agro faktor, kuigi käte arv suhteliselt väike... Ise vist foldiks, tundub üldiselt passiivne donk ja kui on veel riid ka, et aktiivseks muutub hea käega, siis TPGK ei tahaks siin küll stäkkide peale mängida. Kui flopis callida ja turnis checkida, siis tuleb sealt teine bullet veel, kindel see. Pigem juba odavalt foldida.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #10
                    Re: 50NL, TP märjal boardil vs fish

                    Selliste stäkkidega 3-handed mängus easy shove.

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #11
                      Re: 50NL, TP märjal boardil vs fish

                      Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                      Saan väga hästi aru, mida sa mõtled, aga viitasin asjaolule, et see riid on kaunis kasutu.
                      Nõus - riid oli s*tasti sõnastatud mul. Ütleme siis parem, et märjal boardil nutsiga mängib kiiresti. Osad seltsimehed seda teps mitte ei tee...Kasulikum oleks siin muidugi teada, kuidas ta drawsi mängib...

                      Comment

                      Working...