NL50 KK@bb 3bet botis A high flopis OOP

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tarmonator
    Lingiparandaja
    • Oct 2008
    • 3274

    #1

    NL50 KK@bb 3bet botis A high flopis OOP

    Vastane on 44/19 324 käe kohta. fold to 3bet on 25% ja agg 2,3.
    Mida hero teeb flopis???


    No-Limit Hold'em, $0.50 BB (10 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    SB ($38.45)
    Hero (BB) ($49.25)
    UTG ($12.63)
    UTG+1 ($13.17)
    UTG+2 ($47)
    MP1 ($10)
    MP2 ($56.78)
    MP3 ($16.25)
    CO ($13.88)
    Button ($63.90)

    Preflop: Hero is BB with K, K
    3 folds, MP1 (poster) checks, 3 folds, Button bets $1.50, SB calls $1.25, Hero raises $6, 1 fold, Button calls $5, 1 fold

    Flop: ($15) A, 10, 4 (2 players)
    Hero ?
    Last edited by Tarmonator; 14.07.10, 12:54.
  • Cypher0
    Pokkerihai
    • Jan 2010
    • 1512

    #2
    Re: NL50 KK@bb 3bet botis A high flopis OOP

    Palju tal fold to flop cbet on? Enamasti A-high flopid ongi ainukesed, mille puhul sellised mehed cbetile foldivad. Väga raske uskuda, et tal siin Ax on. Ühesõnaga bet $12, kui raiseb siis fold, kui callib, siis turnis check-fold oleks minu liin.

    Comment

    • Tarmonator
      Lingiparandaja
      • Oct 2008
      • 3274

      #3
      Re: NL50 KK@bb 3bet botis A high flopis OOP

      fold to cbet 28% (18 juhtumit) ja fold to cbet 3bet potis 100% (1 juhtum)

      Comment

      • Kotkas1000
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 2305

        #4
        Re: NL50 KK@bb 3bet botis A high flopis OOP

        betfold liin ainuõige minu meelest.

        Comment

        • lambiain
          Jube Noob
          • Dec 2008
          • 101

          #5
          Re: NL50 KK@bb 3bet botis A high flopis OOP

          Suurte paaride mängimine 3bet potis, kus on ülekaardid on ühtaegu kõige keerulisem ning kõige lihtsam. Mu arust on kaks variant.

          1) OOP on parem betfoldida. Kui vastane floadib palju või talle meeldib A-high boardidel tõsta, siis võib ka checkida. Siis küll check-call, check-fold ei ole hea.

          2) IP võib järgi checkida ning loota riveris teiselt või kolmandalt paarilt natuke valued saada.

          Comment

          • $Lauri$
            Õpihimuline Mängur
            • Aug 2009
            • 479

            #6
            Re: NL50 KK@bb 3bet botis A high flopis OOP

            Ma betiks natuke vähem kui 12, kümnekas tundub piisav. Aga b/f jah.

            Comment

            • low-flow
              Klubi Liige
              • Jul 2009
              • 1208

              #7
              Re: NL50 KK@bb 3bet botis A high flopis OOP

              B/F tundub väga mõistlik. Olgugi, et vastaseks on vend, kellele foldimine ei tundu meeldivat, siis see on enam-vähem kõige ideaalsem laud bluffiks. Ja meil ei jää muud üle, kui oma KK-ga siin bluffida, sest positsioonist väljas on teisiti liiga keeruline mängida ja check-fold tundub ka liiga nõrgana.

              Comment

              • Tupsik
                Klubi Liige
                • Mar 2009
                • 497

                #8
                Re: NL50 KK@bb 3bet botis A high flopis OOP

                Samuti B/F'iks, panuseks oleks 8$.
                3bet potis tihti piisab ka poolest potist, teeb suht sama töö ära ja on odavam.

                Comment

                • k2snakalle
                  Pokkerihai
                  • Dec 2008
                  • 2545

                  #9
                  Re: NL50 KK@bb 3bet botis A high flopis OOP

                  Minu arust on ka 8$ mõistlik.. kui tal on A siis ta annab iga panusega meile actionit ja samas kui tal ei ole seda, siis ta kardab seda A-d. Samas kui callib mingi QQ, JJ siis ta võib flopi callida ja ülejäänud tänavad järgi checkida. Kui checkib turni järgi ja board hullemaks ei lähe ning riveris panustab mingi normaalse panuse, siis ilmselt maksaks talle kinni, sest ta võib tunda, et ta mingi mõttetu paar on hea ja seal panustada. Turnis ei usu, et ta halvema kui A-ga panustaks. Aga noh fish on fish ja võib igasugu imemoove teha.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #10
                    Re: NL50 KK@bb 3bet botis A high flopis OOP

                    Ma ka b/f liini võtaks.

                    Comment

                    • Tarmonator
                      Lingiparandaja
                      • Oct 2008
                      • 3274

                      #11
                      Re: NL50 KK@bb 3bet botis A high flopis OOP

                      ok, siis on sellega selge ja võtsin ka sama liini.

                      history läks edasi selliselt - hero bets 9$, villain calls, turn kolmas mastikaart, hero checks, villain bets hero folds

                      Comment

                      • k2snakalle
                        Pokkerihai
                        • Dec 2008
                        • 2545

                        #12
                        Re: NL50 KK@bb 3bet botis A high flopis OOP

                        gg

                        Comment

                        Working...