nl25 fr, set flopist 3bet pot, 4way pot tahan rohkem valuet saada, kas oleks saand?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rahapada
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1178

    #1

    nl25 fr, set flopist 3bet pot, 4way pot tahan rohkem valuet saada, kas oleks saand?

    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    suht tundmatud tolgused, ise olin selleks ajahetkeks üsna tighti imidziga... flopis setti hittides oli plaan ck callida, äksionita turnis bettida ja riveris bettida, küsimus, kas riveri beti suurus oli liiga mööda? ehk et väiksema panuse juures oleks väärtust saand?

    UTG ($25.96)
    UTG+1 ($24.41)
    tahan value't saada (MP1) ($25.35)
    MP2 ($26.64)
    CO ($18.41) 30/20/0/10 kätt, seega tundmatu tolgus
    Button ($47.97) 14/10/3.3/133 kätt
    SB ($21.17) 14/0/inf/14 kätt
    BB ($50.04)

    Preflop: tahan value't saada is MP1 with 5, 5
    1 fold, UTG+1 calls $0.25, tahan value't saada calls $0.25, 1 fold, CO bets $0.75, Button raises to $2, SB calls $1.90, 2 folds, tahan value't saada calls $1.75, CO calls $1.25

    Flop: ($8.50) 5, Q, 3 (4 players)
    SB checks, tahan value't saada checks, CO checks, Button checks

    Turn: ($8.50) A (4 players)
    SB checks, tahan value't saada bets $6, CO calls $6, Button calls $6, 1 fold

    River: ($26.50) J (3 players)
    tahan value't saada bets $17.35 (All-In),

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Last edited by Rahapada; 07.07.10, 21:04.
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #2
    Re: nl25 fr, set flopist 3bet pot, 4way pot tahan rohkem valuet saada, kas oleks saan

    Kui sa valuet tahad siin saada, siis tulistad flopis turnis nii kuis saad. Lammas ju vastaste seas ka veel! Tõmbed saavad tasustatud ja TP value samuti. Pre call suht kahtlane muidu - seti oddse vist veel on isegi, aga CO võib vabalt veel otsa panna (!), mistõttu jääksid ka sellest ilma. Seega igati korrektne oleks fold pre 3beti peale.

    Comment

    • Rahapada
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1178

      #3
      Re: nl25 fr, set flopist 3bet pot, 4way pot tahan rohkem valuet saada, kas oleks saan

      antud lauas toimus müstika niet fold 3bet oleks küll ise-enesest õige old, aga tolles lauas -EV

      Comment

      • Pahvak
        Pastilaa?? Ei!
        • Dec 2008
        • 4431

        #4
        Re: nl25 fr, set flopist 3bet pot, 4way pot tahan rohkem valuet saada, kas oleks saan

        Fold on 0EV ja kui tahad rohkem valuet, tuleb rohkem bettida flop/turn, sest riveris enam tõmbed tõmmata ei taha. Paljudele fishidele meeldib maksta kui kaarte on veel tulemas, aga kui neid ei tule (river), siis foldivad südamerahus.
        Fullstacks have more fun.

        Comment

        • Rahapada
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1178

          #5
          Re: nl25 fr, set flopist 3bet pot, 4way pot tahan rohkem valuet saada, kas oleks saan

          noh, mu point foldi ckimises oli mitte donkbettida, ja oodata 3bettija cbetti, mida ei tuld...

          ahjah, peale selle co raise oli 1 limperiga pangas 3bb... samad teod varem näitasid, et 4betti sealt obv ei tuleks....

          nojah... pagan :D

          Comment

          • qjet
            Grinder
            • Apr 2009
            • 806

            #6
            Re: nl25 fr, set flopist 3bet pot, 4way pot tahan rohkem valuet saada, kas oleks saan

            ma leadiks flopil. button loll pole, siis ta saab aru, et sellisel flopil nii paljude mängijatega c/b tegemine on idiootsus.

            Comment

            • Rahapada
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1178

              #7
              Re: nl25 fr, set flopist 3bet pot, 4way pot tahan rohkem valuet saada, kas oleks saan

              kui just midagi olemas pole, aga jah point on su jutus sees

              Comment

              • vapsik
                Klubi Liige
                • Apr 2009
                • 5462

                #8
                Re: nl25 fr, set flopist 3bet pot, 4way pot tahan rohkem valuet saada, kas oleks saan

                Algselt postitas Rahapada Vaata postitust
                noh, mu point foldi ckimises oli mitte donkbettida, ja oodata 3bettija cbetti, mida ei tuld...

                ahjah, peale selle co raise oli 1 limperiga pangas 3bb... samad teod varem näitasid, et 4betti sealt obv ei tuleks....

                nojah... pagan :D
                Ma küll 10 käe põhjal nii mehiseid järeldusi ei teeks. PF tundub fold rohkem kui mõistlik nagu pastilaa juba 100 aastat tagasi mainis.

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #9
                  Re: nl25 fr, set flopist 3bet pot, 4way pot tahan rohkem valuet saada, kas oleks saan

                  Ma oleks preflop raisenud ~1-1.25. Btn võis vabalt squeezida ka siin ja 4way flopis, sp ma väga oodanud poleks cbeti. Bet flop ja turnis saad sisuliselt AI minna.
                  Last edited by inward; 22.09.10, 04:37.

                  Comment

                  Working...