NL25 AJs TPTK mis sellega?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pkmarek
    Jube Noob
    • Oct 2008
    • 193

    #1

    NL25 AJs TPTK mis sellega?

    Sooviks teie kommentaare entud käele, tänan ette ära =)
  • H2O
    Õpihimuline Mängur
    • Nov 2008
    • 362

    #2
    Re: NL25 AJs TPTK mis sellega?

    Flopil juba viskaks minema selle r-raise peale, minuarust väga halb flop, et siin AJ edasi mängida. Ja se all in on kah väga halb liin.

    Comment

    • Tarmonator
      Lingiparandaja
      • Oct 2008
      • 3274

      #3
      Re: NL25 AJs TPTK mis sellega?

      no sa oled siin nii taga kui taga veel olla saab. ma ütleks, et sul on maximum 2 outi, kui sedagi.
      all-in on küll kõige kehvem asi mida seal teha.

      Comment

      • Provoker
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 3067

        #4
        Re: NL25 AJs TPTK mis sellega?

        vot ma paneks tema stealile juba preflopis otsa AJs käega. flopil oleks fold suht õige käik kui sind üle tõstetakse.

        Comment

        • ristik
          Grinder
          • May 2010
          • 903

          #5
          Re: NL25 AJs TPTK mis sellega?

          Algselt postitas Provoker Vaata postitust
          vot ma paneks tema stealile juba preflopis otsa AJs käega. flopil oleks fold suht õige käik kui sind üle tõstetakse.
          Miks ? Me domineerime siin nii palju ässasi ja poisse ära, 3betiga me hirmutame domineeritud käed ära ja jätkavad meist tavaliselt ainult paremad käed. Sellisel flopil ei tahaks mina küll mingit raha sisse panna ise, flopis checksin, kui turnis ka veel checkib ees, alles siis alustaksin panustamist.

          Comment

          • Provoker
            Pokkerihai
            • Jan 2009
            • 3067

            #6
            Re: NL25 AJs TPTK mis sellega?

            esiteks ma eelistan flopile minna 1-1 vastu ning alati on hea preflopis pott maha võtta.

            Comment

            • ristik
              Grinder
              • May 2010
              • 903

              #7
              Re: NL25 AJs TPTK mis sellega?

              mis käelt loodad sa calli saada, et nii hea on preflopis see pott võtta ? Ja veel sellisel boardil. Väga palju kordadest sa ei jää siin 1v1 imo, tulevad mõlemad või mitte kumbki päris tihti ma usun. Pikas runnis läheb raskeks selline mäng ?

              Comment

              • vapsik
                Klubi Liige
                • Apr 2009
                • 5462

                #8
                Re: NL25 AJs TPTK mis sellega?

                Algselt postitas ristik Vaata postitust
                mis käelt loodad sa calli saada, et nii hea on preflopis see pott võtta ? Ja veel sellisel boardil. Väga palju kordadest sa ei jää siin 1v1 imo, tulevad mõlemad või mitte kumbki päris tihti ma usun. Pikas runnis läheb raskeks selline mäng ?
                PF me võidamegi poti kui vastane ei calli.

                Comment

                • ristik
                  Grinder
                  • May 2010
                  • 903

                  #9
                  Re: NL25 AJs TPTK mis sellega?

                  oi, väsinud peaga ajasin nüüd sassi :D. Igatahes 3bettides sa ei saa oma käest max võtta imo. Kui ta callib siis edasi on raske väga raske mängida ma arvan ?

                  Comment

                  • vapsik
                    Klubi Liige
                    • Apr 2009
                    • 5462

                    #10
                    Re: NL25 AJs TPTK mis sellega?

                    Ei ütleks, et 2 vastase vastu initsiatiivita oleks seda kergem mängida kui ühe vastase vastu IP initsiatiiviga.

                    Comment

                    • Godspeed_EJ
                      Klubi Liige
                      • Nov 2009
                      • 3049

                      #11
                      Re: NL25 AJs TPTK mis sellega?

                      Algselt postitas ristik Vaata postitust
                      mis käelt loodad sa calli saada, et nii hea on preflopis see pott võtta ? Ja veel sellisel boardil. Väga palju kordadest sa ei jää siin 1v1 imo, tulevad mõlemad või mitte kumbki päris tihti ma usun. Pikas runnis läheb raskeks selline mäng ?
                      Long runis on sul raskem mängida 2 vastase vastu, kui ühe.

                      OP: AI liin sellisel boardil on ilmselge raha põletamine, eriti peale gay-raise

                      Comment

                      • ristik
                        Grinder
                        • May 2010
                        • 903

                        #12
                        Re: NL25 AJs TPTK mis sellega?

                        sellise agro vastu nagu too SB, hitime oma TP = nuts käes, lased bluffida ja gogogo stäkid sisse. Sellistelt on lihtne see full stäkk ära võtta, eriti kui tema midagi tabas.
                        Mina ei arvagi üldse, et selline mänguviis siin õigem oleks vaid mind huvitav, kus ma valesti mõtlen ja sellest midagi õppida.

                        Comment

                        • ristijeesus
                          Klubi Liige
                          • Oct 2009
                          • 2533

                          #13
                          Re: NL25 AJs TPTK mis sellega?

                          Võta ristik mingi oddside kalkulaator ja hakka vastasele erinevaid käsi panema. Vaata mitu võimalikku leiad, millest sellises flopis ees oled. Isegi AK, AQ, millest üks ruutu, on sinust ees. Ruutuga reatõmmetest ei hakka üldse rääkima. Agro-tohmanilt raha äravõtmiseks on oma aeg ja koht, siin ja praegu on aga foldimise koht.

                          Comment

                          • ristik
                            Grinder
                            • May 2010
                            • 903

                            #14
                            Re: NL25 AJs TPTK mis sellega?

                            ma ei mõelnud sellist playd nüüd sellel konkreetsel flopil, vaid üldiselt

                            Comment

                            Working...