25NL KK postflop

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Sass
    Bännitud
    • Dec 2008
    • 1889

    #1

    25NL KK postflop

    vastane 13/8 200 käe peale Kas näeme foldi turnis? Foldime Flopis?

    Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 8 players
    The Official 2+2 Hand Converter Powered By DeucesCracked.com

    MP2: $38.45
    CO: $49.25
    BTN: $20.00
    SB: $24.75
    BB: $20.00
    UTG: $9.85
    UTG+1: $25.56
    Hero (MP1): $25.00

    Pre Flop: ($0.35) Hero is MP1 with K K
    2 folds, Hero raises to $1, 1 fold, CO calls $1, 3 folds

    Flop: ($2.35) Q 7 8 (2 players)
    Hero bets $1.50, CO raises to $4.25, Hero calls $2.75

    Turn: ($10.85) 3 (2 players)
    Hero checks, CO bets $6.50,
    Last edited by Sass; 26.06.10, 19:54.
  • pkmarek
    Jube Noob
    • Oct 2008
    • 193

    #2
    Re: 25NL KK postflop

    äkki saad öelda ka aggro factori ja 3bet %?

    Comment

    • Sass
      Bännitud
      • Dec 2008
      • 1889

      #3
      Re: 25NL KK postflop

      5.8 agg 3bet 1.6fold to 3bet puudub.

      Comment

      • andreest6
        Julm Donk
        • Jan 2010
        • 68

        #4
        Re: 25NL KK postflop

        Algselt postitas Sass Vaata postitust
        5.8 agg 3bet 1.6fold to 3bet puudub.
        agg väga k6rge tal...ei ole kyll full ringi mängija, kuid selle venna vastu shoveks.

        Comment

        • onuark
          Pokkerihai
          • Oct 2009
          • 1760

          #5
          Re: 25NL KK postflop

          Turn on blank, seega kui sa flopil callid, siis praegu turnis foldi ei leia.
          flopil peaks otsustama kas sa paned ta seti peale ja foldid või lähed all the way.

          Comment

          • vapsik
            Klubi Liige
            • Apr 2009
            • 5462

            #6
            Re: 25NL KK postflop

            Foldiks flopis. Mingid drawsid maas ei ole. OOP ka. TP üldiselt nii agresiivselt ei mängita.

            Comment

            • g00000se
              Vana Tegija
              • Apr 2010
              • 1047

              #7
              Re: 25NL KK postflop

              Kui varasemaid riide pole, viskaks minema

              Comment

              • noname
                Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                • Oct 2009
                • 2366

                #8
                Re: 25NL KK postflop

                Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                Foldiks flopis. Mingid drawsid maas ei ole. OOP ka. TP üldiselt nii agresiivselt ei mängita.
                This.
                Foldiks ka arvatavasti.
                Callides sellisel turnil foldi ei leiaks...

                Comment

                • -andres-
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4546

                  #9
                  Re: 25NL KK postflop

                  C/C turn ja C/C river.

                  Comment

                  • H2O
                    Õpihimuline Mängur
                    • Nov 2008
                    • 362

                    #10
                    Re: 25NL KK postflop

                    vähe nit on ja 5.8 agg :P aga ma ikkagi shoveks siin. Turnis callida ei saa minumeelest. Nagu eespool mainiti, kui suudad ta seti peale panna siis fold.

                    Comment

                    • -andres-
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4546

                      #11
                      Re: 25NL KK postflop

                      Miks turnis callida ei saa?

                      Comment

                      • H2O
                        Õpihimuline Mängur
                        • Nov 2008
                        • 362

                        #12
                        Re: 25NL KK postflop

                        Algselt postitas -andres- Vaata postitust
                        Miks turnis callida ei saa?
                        Riverisse võib ta igat sitta kokku tõmmata, agro vend võib seal 2 tänavat pommitada ju igasugu kättega AQ, JJ jne need võib ta ehk riverisse kokku tõmmata ta surub seal eny way all in, siis peab nii või naa foldima, ehk mängib AQ-d river A oleme jälle sittas ei oska midagi teha fold. Mina küll ei loodaks river plangule, et ta oma halvema käe sealt kokku tõmbaks pigem juba surun turnis sisse ja ainult set callib meid seal 77, 88. QQ oleks ta ilmselt pre otsa pannud.
                        Last edited by H2O; 29.06.10, 00:37.

                        Comment

                        • ristijeesus
                          Klubi Liige
                          • Oct 2009
                          • 2533

                          #13
                          Re: 25NL KK postflop

                          Algselt postitas H2O Vaata postitust
                          pigem juba surun turnis sisse ja ainult set callib meid seal 77, 88.
                          Kas sa arvad, et see on seljuhul tark tegu?

                          Comment

                          • H2O
                            Õpihimuline Mängur
                            • Nov 2008
                            • 362

                            #14
                            Re: 25NL KK postflop

                            Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                            Kas sa arvad, et see on seljuhul tark tegu?
                            Ei kui read olemas, et ta just nii seti mängib siis ma foldin, see ka eespool mainitud.

                            Aga ülejäänud pangad võidame meie.

                            Comment

                            Working...