NL10, AK , 2 pair vs 2 villain

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Peedu
    Jube Noob
    • Aug 2009
    • 179

    #1

    NL10, AK , 2 pair vs 2 villain

    MP3 oli 17/15/50 53 käe peale
    Button 17/14/30 156 peale

    No-Limit Hold'em, $0.10 BB (9 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (UTG+1) ($10)
    MP1 ($6.55)
    MP2 ($10.24)
    MP3 ($9.70)
    CO ($13.80)
    Button ($13.16)
    SB ($10.55)
    BB ($4.12)
    UTG ($4.25)

    Preflop: Hero is UTG+1 with K, A
    1 fold, Hero bets $0.40, 1 fold, MP2 calls $0.40, MP3 calls $0.40, 1 fold, Button calls $0.40, 2 folds

    Flop: ($1.75) A, Q, K (4 players)
    Hero bets $1.30, 1 fold, MP3 raises $3.20, Button raises $12.76 (All-In), Hero calls $8.30 (All-In), MP3 calls $6.10 (All-In)

    Turn: ($30.25) 10 (3 players, 3 all-in)

    River: ($30.25) 8 (3 players, 3 all-in)

    Total pot: $30.25

    Ootaks kommentaare.
    Last edited by Peedu; 24.06.10, 23:38.
  • ristik
    Grinder
    • May 2010
    • 903

    #2
    Re: NL10, AK , 2 pair vs 2 villain

    vastaste statsid oleks kõvasti abiks

    Comment

    • Peedu
      Jube Noob
      • Aug 2009
      • 179

      #3
      Re: NL10, AK , 2 pair vs 2 villain

      Lisasin, kogemata ununesid.

      Comment

      • ristik
        Grinder
        • May 2010
        • 903

        #4
        Re: NL10, AK , 2 pair vs 2 villain

        flopist biidib sind reaalselt ainult JT ja mõni harvem kord ka QQ. IMO kõik väga õige.

        Comment

        • raunsz
          Vana Tegija
          • Jan 2010
          • 1492

          #5
          Re: NL10, AK , 2 pair vs 2 villain

          Õige muuv ilmselt jep.

          Ühel oli KQ, teisel JT?

          Comment

          • Peedu
            Jube Noob
            • Aug 2009
            • 179

            #6
            Re: NL10, AK , 2 pair vs 2 villain

            AQ ja K5 poti.

            Comment

            • H2O
              Õpihimuline Mängur
              • Nov 2008
              • 362

              #7
              Re: NL10, AK , 2 pair vs 2 villain

              Algselt postitas Peedu Vaata postitust
              AQ ja K5 poti.
              Lol gg

              Comment

              • Peedu
                Jube Noob
                • Aug 2009
                • 179

                #8
                Re: NL10, AK , 2 pair vs 2 villain

                Tõsiselt kasumlik postitus :)

                Comment

                • janek174
                  Vana Tegija
                  • Mar 2009
                  • 1078

                  #9
                  Re: NL10, AK , 2 pair vs 2 villain

                  Õieti mängitud imo. QQ+ oleks pre 3bettinud suure tõenäosusega, ja kes tahtis tõmmata see tahtis. TJ ainuke käsi tõesti mis sind flopil biidib. Ise oleks samamoodi mänginud.

                  Ja küsimus, miks siin vastaste statidest kõvasti abi oleks, mida see muudaks?
                  Last edited by janek174; 30.06.10, 15:03.

                  Comment

                  • Peedu
                    Jube Noob
                    • Aug 2009
                    • 179

                    #10
                    Re: NL10, AK , 2 pair vs 2 villain

                    Oskad sujuvalt vendade käterange võtta.

                    Comment

                    • janek174
                      Vana Tegija
                      • Mar 2009
                      • 1078

                      #11
                      Re: NL10, AK , 2 pair vs 2 villain

                      Küsin siis nii, et milline peaks vastase stat olema, et siin foldi leiaks või kuidagi teisiti mängiks (küsimus ristikule rohkem).

                      Comment

                      • nummar
                        Õpihimuline Mängur
                        • May 2009
                        • 322

                        #12
                        Re: NL10, AK , 2 pair vs 2 villain

                        easy käsi ju, QQ+ oleks pre 3bettind, kuid vastase statte vaadates, siis vaevalt seal JT on, väiksed pocketid saab ka preflopis välistada ja jäävadki variandid KQ,AQ, flushdraw ja ehk tõesti ka QJ , mis on väga vähetõonäoline.

                        Comment

                        • ristik
                          Grinder
                          • May 2010
                          • 903

                          #13
                          Re: NL10, AK , 2 pair vs 2 villain

                          Tõesti, polnud väga süvenenud sellesse . Aga näiteks, vastas on 7/4 NIT ja 55/1 loose-passive. Mõlemad suruvad oma rahad kiiresti sisse. Ka siis ei suudaks mina foldi leida, kuna oddsid käsivad insta callida, aga vb mõni suudab :D

                          Comment

                          • nummar
                            Õpihimuline Mängur
                            • May 2009
                            • 322

                            #14
                            Re: NL10, AK , 2 pair vs 2 villain

                            Esimene näide sellest mängikski ainult QQ+ ja 3betis pre kindlalt, teise näite põhjal võib olla tal ükskõik mis kui enamasti siis kas flusdraw või juba rida, mille vastu on meil 4 outi.

                            Comment

                            • Vandalar
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3577

                              #15
                              Re: NL10, AK , 2 pair vs 2 villain

                              Algselt postitas ristik Vaata postitust
                              Tõesti, polnud väga süvenenud sellesse . Aga näiteks, vastas on 7/4 NIT ja 55/1 loose-passive. Mõlemad suruvad oma rahad kiiresti sisse. Ka siis ei suudaks mina foldi leida, kuna oddsid käsivad insta callida, aga vb mõni suudab :D
                              Mind huvitab see oddside teooria siin- mis need oddsid siin on mis callida käsivad?

                              Comment

                              Working...