NL30, villaini ebaloogiline liin.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • -andres-
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4546

    #1

    NL30, villaini ebaloogiline liin.

    Tuttava käsi, tekkis väike arutelu.

    Villain 11/5/3 115 kätt.

    No-Limit Hold'em, $0.30 BB (7 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    SB ($24.75)
    BB ($61.55)
    UTG ($43.51)
    MP1 ($35.05)
    MP2 ($28.50)
    Hero (CO) ($29.55)
    Button ($43.62)

    Preflop: Hero is CO with A, K
    2 folds, MP2 bets $1.05, Hero calls $1.05, 3 folds

    Flop: ($2.55) 3, A, 8 (2 players)
    MP2 checks, Hero bets $1.95, MP2 calls $1.95

    Turn: ($6.45) J (2 players)
    MP2 bets $3, Hero calls $3

    River: ($12.45) 7 (2 players)
    MP2 bets $12, Hero ?

    Pre oleks 3bet standard, kuid ärme sellele keskendu, küsimus riveri kohta.

    Mis riveril teete?
  • variatsioon
    Pokkeritark
    • Nov 2008
    • 5849

    #2
    Re: NL30, villaini ebaloogiline liin.

    villani betib 12$ 23.55$ stackiga.

    imo see ei ole for value. pigem selline Kc tüüpi käsi kus ta tegi endale all ini callimise kergemaks betides palju.
    ma calliks.

    aga jh.. eks tihti ole seti ka näha.

    krt samas ei oskagi öelda.
    sõltub timing tellidest, pokkeri saidist ja üldisest NL30 tasemest.

    -.-

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #3
      Re: NL30, villaini ebaloogiline liin.

      Pre-s 3bettimine küll standard ei ole, pigem spewy. Ma suht alati callin.

      Postflopi mängiks samamoodi.

      Comment

      Working...