NL 25 Top pair ja flush draw. Button vs BB

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • janek174
    Vana Tegija
    • Mar 2009
    • 1078

    #1

    NL 25 Top pair ja flush draw. Button vs BB

    Kas on loogiline mäng, ja mis käe peale siin vastase panete?

    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (7 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    SB ($31.73) (26/13/800 kätt)
    Hero (BB) ($20)
    UTG ($25)
    MP1 ($25)
    MP2 ($26.95)
    CO ($24.75)
    Button ($26.60) (16/12/400 kätt)

    Preflop: Hero is BB with A, J
    4 folds, Button bets $0.63, SB raises to $2, Hero calls $1.75, Button calls $1.37

    Flop: ($6) 4, 7, 4 (3 players)
    SB checks, Hero bets $4.25, Button calls $4.25, 1 fold

    Turn: ($14.50) J (2 players)
    Hero bets $13.75 (All-In), Button calls $13.75
    Last edited by janek174; 21.06.10, 00:36.
  • -andres-
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4546

    #2
    Re: NL 25 Top pair ja flush draw. Button vs BB

    Mis põhjustel sa Preflop ei foldi?

    Comment

    • BuildUp
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2547

      #3
      Re: NL 25 Top pair ja flush draw. Button vs BB

      Like wow.
      Sul on standard 3bet call oop w AJs? Suht burning money.

      Flopis ma check-raiseks, sest välja leadides tugevamad käed enamasti nkn reraisevad ja check-raisedes on meil võimalik suurendada fold equityit nii paljugi kui seda on.

      Aga kokkuvõttes ikka väga halvasti mängitud käsi.

      Comment

      • janek174
        Vana Tegija
        • Mar 2009
        • 1078

        #4
        Re: NL 25 Top pair ja flush draw. Button vs BB

        Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
        Like wow.
        Sul on standard 3bet call oop w AJs? Suht burning money.

        Ei ole standard, reeglina ikka foldin sellises kohas, aga kuna SB-l 3bettija oli suht fishist mängu näidanud, siis sel hetkel tundus, et äkki on hea call. (lisaks sellele eeldasin, et button ehk ka ära foldib).
        Last edited by janek174; 21.06.10, 00:55.

        Comment

        • BuildUp
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2547

          #5
          Re: NL 25 Top pair ja flush draw. Button vs BB

          Algselt postitas janek174 Vaata postitust
          Ei ole standard, reeglina ikka foldin sellises kohas, aga kuna SB-l 3bettija oli suht fishist mängu näidanud, siis sel hetkel tundus, et äkki on hea call. (lisaks sellele eeldasin, et button ehk ka ära foldib).
          No seda oleks tulnud esimeses postituses mainida, aga needki ei ole imo piisavad argumendid. Point on lihtsalt selles, et sa teed niimoodi callides endal elu lihtsalt kohutavalt raskeks ja mida sa siis nii räigelt sellise käega tahad beatida? Praegu said sa veel hea flopi, aga enamjaolt on flop sulle vastu ja isegi kui sa hitid kas J või A siis kas burned osa oma stackist või teisel juhul lähed täielikult bustoks.

          Comment

          • janek174
            Vana Tegija
            • Mar 2009
            • 1078

            #6
            Re: NL 25 Top pair ja flush draw. Button vs BB

            Nojaah, heaküll, seda ma tean ise kah, et suht fishine move oli seal callida ja ise endal elu keeruliseks teha. Aga küsimus on ikkagi pigem edasise mängu kohta. Ütleme kui isegi poleks 3betitud pot.

            Comment

            • -andres-
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4546

              #7
              Re: NL 25 Top pair ja flush draw. Button vs BB

              Kui pre callid, siis on edasine ok. Võid flopil veidi enam panna, ei tule turni shove ka päris pot size.

              Comment

              • Tarmonator
                Lingiparandaja
                • Oct 2008
                • 3274

                #8
                Re: NL 25 Top pair ja flush draw. Button vs BB

                Algselt postitas -andres- Vaata postitust
                Kui pre callid, siis on edasine ok. Võid flopil veidi enam panna, ei tule turni shove ka päris pot size.
                no ma kardan, et janek poleks seal shovenud kui poleks J ja ainult J kukkunud turni.
                mastiga oleks ikka kuidagi tahtnud slowtada ja kui mingi brick kukub turni, siis check-call ja river kui ei hiti check-fold

                on mul õigus janek?

                Comment

                • janek174
                  Vana Tegija
                  • Mar 2009
                  • 1078

                  #9
                  Re: NL 25 Top pair ja flush draw. Button vs BB

                  Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
                  no ma kardan, et janek poleks seal shovenud kui poleks J ja ainult J kukkunud turni.
                  mastiga oleks ikka kuidagi tahtnud slowtada ja kui mingi brick kukub turni, siis check-call ja river kui ei hiti check-fold

                  on mul õigus janek?
                  Ma ausalt ei oska sellele küsimusele vastata. Tõenäoliselt oleks ikkagi shovenud, lootuses et ta ära foldib.

                  Comment

                  • taasver
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 584

                    #10
                    Re: NL 25 Top pair ja flush draw. Button vs BB

                    Miks hero 20$ on mitte 25?

                    Comment

                    • janek174
                      Vana Tegija
                      • Mar 2009
                      • 1078

                      #11
                      Re: NL 25 Top pair ja flush draw. Button vs BB

                      Algselt postitas taasver Vaata postitust
                      Miks hero 20$ on mitte 25?
                      Roll suht väike ja kuidagi meeldib rohkem sellise stackiga mängida millegipärast.

                      Comment

                      • tolmuahv
                        Klubi Liige
                        • Feb 2009
                        • 2502

                        #12
                        Re: NL 25 Top pair ja flush draw. Button vs BB

                        Offtopic, aga kas keegi on veenvalt kusagil tõestanud, et alla full stacki mängida on kahjumlik võrreldes full stackiga? Minu jaoks küll ei ole. Olemasolev ja üldlevinud retoorika + alla full stacki kiire tembeldamine fishideks räägivad pigem full stackiga mängimise vastu.

                        Comment

                        • -andres-
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4546

                          #13
                          Re: NL 25 Top pair ja flush draw. Button vs BB

                          Kui natukenegi loogiliselt mõelda, siis sa tahad oma suurtelt kätelt saada max valuet. Näitena kui saad AAga pre sisse, on sul võimalik võita 100bb mitte 80bb.
                          Ja väide, et me kaotaksime ka vähem ei ole kuidagi loogiline, sest me siiski läheme võitma pokkerit mängides.

                          Comment

                          • janek174
                            Vana Tegija
                            • Mar 2009
                            • 1078

                            #14
                            Re: NL 25 Top pair ja flush draw. Button vs BB

                            Algselt postitas -andres- Vaata postitust
                            Kui natukenegi loogiliselt mõelda, siis sa tahad oma suurtelt kätelt saada max valuet. Näitena kui saad AAga pre sisse, on sul võimalik võita 100bb mitte 80bb.
                            Ise mängin miski 8-10K käsi päevas ja selliseid olukordi, kus saab pre AA-ga nupud sisse, tuleb ikka suht harva ette. Eriti veel mingi regi vastu, kes full stackiga mängib. Fishidel reeglina on alati selline pooletoobine stack, nii et erilist vahet pole. Tunnistan, et olen ilma jäänud mõned korrad sellest lisa 5$ mis oleks võinud juurde saada, aga ei pea seda küll nii suureks näitajaks (on ka samapalju olukordi kui olen selle säästnud). Aga see võib ka minu, kui BE mängija eripära olla.

                            Comment

                            • Kotkas1000
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 2305

                              #15
                              Re: NL 25 Top pair ja flush draw. Button vs BB

                              Täiesti oftopic, aga ma siiski küsin, MIKS sa seda teed? Ma mõtlen, et toksid 7/4 statsidega 8k kätt päevas NL25? Kui raha teenimise eesmärgil, siis arvan, et saab ikka tükkmaad lihtsamini selle raha kätte. Mõrksõnadeks oleks fishid ja tableselectimine. Usun, et niimoodi täisautomaati lastes ei arene su mänguoskus just ka eriti ja toimub selline tuim 2bb/100 paigaltammumine.

                              Sorry for OT, pärast lisan ka käe kohta väikse arvamuse.

                              Comment

                              Working...