NL25 FD + TP vs regular

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • noname
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P
    • Oct 2009
    • 2366

    #1

    NL25 FD + TP vs regular

    Tere.
    Kommenteerige HERO liini.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
  • BuildUp
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2547

    #2
    Re: NL25 FD + TP vs regular

    Isiklikult lükkaks flopis otsa, sest meil flopis väga hea drawing hand ning üldjuhul vastane donkbetid seal mingi väikse pocketi või samuti flush või straight drawga.

    As played, oleks pidand tulema muidugi max value?!, aga kui turn oleks tulnud blank 7 näiteks, siis sellise beti peale peaks foldima (ja üldjuhul enamus donkbettijaid small pocketiga annavad turni A peale alla ning vb aint mõned repivad edasi) ning ületõstmisel turnis ka väga mõtet ei näe..läheb liiga spewyks...seega jah, ma tõstaks flopis

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #3
      Re: NL25 FD + TP vs regular

      Miks raiseda flopis, me oleme ju IP? Kui sa raised flopis, aetakse sisse, mis siis? Callid?

      Comment

      • -andres-
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4546

        #4
        Re: NL25 FD + TP vs regular

        Seems ok.

        Comment

        • vapsik
          Klubi Liige
          • Apr 2009
          • 5462

          #5
          Re: NL25 FD + TP vs regular

          Algselt postitas leits Vaata postitust
          Miks raiseda flopis, me oleme ju IP? Kui sa raised flopis, aetakse sisse, mis siis? Callid?
          Fold siis, eriti paardunud boardil. Mingi 99 suguse käe või drawga ta vaevalt oleks nõus AI minema.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #6
            Re: NL25 FD + TP vs regular

            Well played!

            Comment

            • noname
              Purjus foorumlaste kaitseingel :P
              • Oct 2009
              • 2366

              #7
              Re: NL25 FD + TP vs regular

              Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
              Isiklikult lükkaks flopis otsa, sest meil flopis väga hea drawing hand ning üldjuhul vastane donkbetid seal mingi väikse pocketi või samuti flush või straight drawga.

              As played, oleks pidand tulema muidugi max value?!, aga kui turn oleks tulnud blank 7 näiteks, siis sellise beti peale peaks foldima (ja üldjuhul enamus donkbettijaid small pocketiga annavad turni A peale alla ning vb aint mõned repivad edasi) ning ületõstmisel turnis ka väga mõtet ei näe..läheb liiga spewyks...seega jah, ma tõstaks flopis
              Panin villiani nii kindlalt poketi peale,FD oleks ta pigem c/r või c/c.

              equity win tie pots won pots tied
              Hand 0: 46.310% 46.31% 00.00% 20631 0.00 { Ah9h }
              Hand 1: 53.690% 53.69% 00.00% 23919 0.00 { JJ-44 }

              Tol hetkel aega polnud nii palju tegutseda ja mõelda,aga teadsin,et poketi vastu oleme maas natuke + pank polnud ka nii suur,mis "korvaks" selle

              Nüüd aga kui hittisin A,olin suht koht kindel,et olen ees,aga kui ma seal raisen teda,siis ükski poket ei jätka ju ning võib ta mind vabalt A peale panna.
              Callides aga villian ei pane mind arvatavasti A peale ning loodab,et ma flushi lähen püüdma.Riveril raiseda on mõttetu,sest kehvem kaart meid arvatavasti ei calliks ja parem ainult keevitaks juurde.

              Ei teagi mis see parem lüke siin oleks.

              Aam ja muidu seda ka et:
              26% kordadest hitime turnil oma 12 outsi(FD+AAA.999 pole eriti kindel).
              kui flopis otsa kütame nagu Sina arvasid,siis 4st korrast 3mel peame me turnil foldima või saame õnneks järgi checkida.ehk suht loto imo.
              + on tõenäosus,et villian AI lükkab siin flopis ning callida ma seal ei tahaks siis enam.

              Kui turn oleks mingi 7 olnud,siis oleks ma ta beti peale foldinud obv ning tema range see kaart tugevdas.
              Minu kaks tera öösel kella 3me paiku:)
              Last edited by noname; 19.06.10, 01:02.

              Comment

              • FreakyJason
                Klubi Liige
                • Jan 2009
                • 1381

                #8
                Re: NL25 FD + TP vs regular

                Hero liin on IMO ok. Riveri donkbet villaini poolt on suht weak. Olin ise sama olukorras ja villain näitas 88. Pocket kindlasti RANGES. Pakun 99-JJ

                Comment

                Working...