nl100 wierd line?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Fortune
    IP
    • Oct 2008
    • 1396

    #1

    nl100 wierd line?

    Full Tilt Poker $0.50/$1 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 758429
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    UTG: $99.00
    UTG+1: $101.50
    UTG+2: $58.60
    Hero (MP1): $119.50
    MP2: $65.00
    CO: $100.00
    BTN: $72.00
    SB: $100.00
    BB: $100.00

    Pre Flop: ($1.50) Hero is MP1 with Q K
    3 folds, Hero raises to $3, 1 fold, CO calls $3, 3 folds

    Flop: ($7.50) 3 2 6 (2 players)
    Hero checks, CO requests TIME, CO bets $5, Hero calls $5

    Turn: ($17.50) J (2 players)
    Hero checks, CO bets $12, Hero raises to $37, CO requests TIME, CO calls $25

    River: ($91.50) 4 (2 players)
    Hero bets $56, CO folds

    väga halb liin?

    vastane 14/11/3(7-1,5-0,5)/23

    arvamusi?
  • variatsioon
    Pokkeritark
    • Nov 2008
    • 5849

    #2
    Re: nl100 wierd line?

    imo jh.
    lucky et CO bet/c turni aga enamjaolt ei saa sa peale flopi beti ju valuet.

    ma oleks lihtsalt cbetinud või siis c/r flopis .

    Comment

    • vapsik
      Klubi Liige
      • Apr 2009
      • 5462

      #3
      Re: nl100 wierd line?

      NL-25 mehe väike arvamus:

      Selliste liinide võtmisel kipub asi väga tasakaalust ära minema. Kehva käega Sa ju nii ei mängiks? Samuti cbet on nkn üldjuhul mitte väga hea käega ja kui nutsiga võtad teistsuguse liini siis vähemalt osadele vastastele jääb see ühel hetkel silma ning flopi cbeti ei kiputa väga austama.

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #4
        Re: nl100 wierd line?

        ytlesin sulle t2ispeaga tohman see on bet kui sa oled pre agro .. nii ilmselgeks muutub su k2si muidu

        Comment

        • nummar
          Õpihimuline Mängur
          • May 2009
          • 322

          #5
          Re: nl100 wierd line?

          riveril miks mitte panna näiteks 1/3 potti ?

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #6
            Re: nl100 wierd line?

            kui ta callib, siis ta callib nii ehk naa, vahet pole palju panna

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #7
              Re: nl100 wierd line?

              Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
              imo jh.
              lucky et CO bet/c turni aga enamjaolt ei saa sa peale flopi beti ju valuet.

              ma oleks lihtsalt cbetinud või siis c/r flopis .
              c/r flopis kisab monsteri järgi.

              Miximise eesmärgil suht hästi mängitud.

              Comment

              • tdx
                Grinder
                • Oct 2008
                • 768

                #8
                Re: nl100 wierd line?

                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                c/r flopis kisab monsteri järgi.
                Kas hea mängija ei peaks sinnasuunas püüdlema, et ta flopi CRi + turni cbeti range oleks võimalikult lai? S.t peale nutsi ja megdrawde ka mingid medium strength käed, näiteks 88-TT?

                Comment

                • noname
                  Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                  • Oct 2009
                  • 2366

                  #9
                  Re: nl100 wierd line?

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  c/r flopis kisab monsteri järgi.

                  Miximise eesmärgil suht hästi mängitud.
                  Indeed,aga kui on reade,et vastane igakord betib,kui Ma cbeti ei tee OOP,siis c/r ju väga bueno!?

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #10
                    Re: nl100 wierd line?

                    Siis c/c parem ju.

                    Comment

                    • FreakyJason
                      Klubi Liige
                      • Jan 2009
                      • 1381

                      #11
                      Re: nl100 wierd line?

                      IMO said max value siin käes. Axs oleks sind lõpuni kallanud ja set oma maja oodanud. WP

                      Comment

                      • -andres-
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4546

                        #12
                        Re: nl100 wierd line?

                        Algselt postitas tdx Vaata postitust
                        Kas hea mängija ei peaks sinnasuunas püüdlema, et ta flopi CRi + turni cbeti range oleks võimalikult lai? S.t peale nutsi ja megdrawde ka mingid medium strength käed, näiteks 88-TT?
                        Õige, kuid mono boardil seda tõekspidamist taga ajada ei oleks mu silmis kõige parem mõte.

                        Comment

                        • lenC
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 6440

                          #13
                          Re: nl100 wierd line?

                          kui see viimane number statsides on kätevalim, siis ma teeksin lihtsalt b/b/b

                          Comment

                          • Fortune
                            IP
                            • Oct 2008
                            • 1396

                            #14
                            Re: nl100 wierd line?

                            Algselt postitas lenC Vaata postitust
                            kui see viimane number statsides on kätevalim, siis ma teeksin lihtsalt b/b/b
                            wtsd on see

                            Comment

                            Working...