kas bettida või mitte?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Fortune
    IP
    • Oct 2008
    • 1396

    #1

    kas bettida või mitte?

    Full Tilt Poker $0.50/$1 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 758423
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    SB: $111.35
    BB: $105.60
    UTG: $100.00
    UTG+1: $113.00
    MP1: $70.00
    MP2: $107.75
    Hero (CO): $126.00
    BTN: $50.70

    Pre Flop: ($1.50) Hero is CO with Q Q
    3 folds, MP2 raises to $3, Hero raises to $9, 3 folds, MP2 calls $6

    Flop: ($19.50) K 6 J (2 players)
    MP2 checks, Hero ?

    Mina checkiks järgi, leits raiub B/f-di, Kütke arvamusi
  • H2O
    Õpihimuline Mängur
    • Nov 2008
    • 362

    #2
    Re: kas bettida või mitte?

    Ma teeks cbet saaks teada kus oleme otsaga.

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #3
      Re: kas bettida või mitte?

      Cbet, kui saab raise oled probably beat.

      Comment

      • HU grinder
        Vana Tegija
        • Feb 2010
        • 1002

        #4
        Re: kas bettida või mitte?

        Mis eesmärgil sa checkid? Et alla anda? Et turnil veenda ennast ikka maksma, kui võid olla beat? Pot control?
        Mis eesmärgil betid? Tugevam käsi ei foldi ja nõrgem eriti ei calli.
        Niimoodi standardina on ju raske öelda kumb, pokker on siiski olukorrast sõltuv ja seega oleks vaja vastase kohta infi. Oleneb, mis kalduvused vastasel on. nt. kui on fit'n'fold kinda guy(3bet potis OOP), siis on jumala obv bet, imo.

        Comment

        • variatsioon
          Pokkeritark
          • Nov 2008
          • 5849

          #5
          Re: kas bettida või mitte?

          kui betid AK ja 27o siis ma ei näe põhjust miks ei peaks QQ cbetima

          Comment

          • vapsik
            Klubi Liige
            • Apr 2009
            • 5462

            #6
            Re: kas bettida või mitte?

            Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
            Mis eesmärgil sa checkid? Et alla anda? Et turnil veenda ennast ikka maksma, kui võid olla beat? Pot control?
            Mis eesmärgil betid? Tugevam käsi ei foldi ja nõrgem eriti ei calli.
            Niimoodi standardina on ju raske öelda kumb, pokker on siiski olukorrast sõltuv ja seega oleks vaja vastase kohta infi. Oleneb, mis kalduvused vastasel on. nt. kui on fit'n'fold kinda guy(3bet potis OOP), siis on jumala obv bet, imo.
            Kui infot pole antud, siis on arvatavasti täiesti tundmatu mängija.

            Comment

            • vapsik
              Klubi Liige
              • Apr 2009
              • 5462

              #7
              Re: kas bettida või mitte?

              Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
              nt. kui on fit'n'fold kinda guy(3bet potis OOP), siis on jumala obv bet, imo.
              Miks selle venna vastu on obv bet? Kui tal parem käsi on, siis ajame mõttetult raha potti. Selliselt vennalt ootaks turnilt ka sirgjoonelist mängu ehk kui parem käsi on siis betib ja mingi TT suguse käe chekiks maha.

              Comment

              • low-flow
                Klubi Liige
                • Jul 2009
                • 1208

                #8
                Re: kas bettida või mitte?

                Ma kindlasti betiks sisse, et saada teada, kus me omadega oleme. Ei meeldiks parimast käest loobuda hilisematel tänavatel, aga kaarte, mis meile olukorra kergemaks teevad on kõigest mõned üksikud.

                Samas mu mõtteviis võib olla totaalselt vale ja kirjutasin suuresti selle siia, et keegi ümber lükkaks ja ma/me jälle targemaks saaks.

                Comment

                • kroko_till
                  Jube Noob
                  • Jan 2009
                  • 121

                  #9
                  Re: kas bettida või mitte?

                  Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                  Miks selle venna vastu on obv bet? Kui tal parem käsi on, siis ajame mõttetult raha potti. Selliselt vennalt ootaks turnilt ka sirgjoonelist mängu ehk kui parem käsi on siis betib ja mingi TT suguse käe chekiks maha.
                  Sinu järgi checkimine paistab minu meelest nii weak, et vastase asemel ma kindlasti betiks turni TT suguse käega ja Sul poleks eriti aimu, kas ma tahtsin flopis kuningaga check-raise teha või betin sellepärast et Sina olid weak. Kui checkid flopi siis turni foldid? Kui ei, siis ei saa ju öelda, et flopis paned mõttetult raha potti, kuna flopi bettides saaksid selle raha eest infot, turnis callides Sa seda eriti ei saa.

                  M C-Betin siin peaaegu alati positsioonist

                  Comment

                  • variatsioon
                    Pokkeritark
                    • Nov 2008
                    • 5849

                    #10
                    Re: kas bettida või mitte?

                    ma ei mõista mis rangega te siin callite??
                    ainult QQ,TT,TJ et vastasel oleks võimalikult kerge teid bluffid/valuebetida??

                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #11
                      Re: kas bettida või mitte?

                      pokkeris ei betita pmst, et teada saada kus me oleme.

                      Bettimise põhjus peaks olema:

                      1. Value
                      2. Bluff
                      3. Surnud raha korjamine

                      soovitan lugeda raamatut "easy game" , eriti just neile, kes igas käe arutelus raiuvad nagu katkine plaat: betiks, et teada saada kus oleme.

                      Comment

                      • vapsik
                        Klubi Liige
                        • Apr 2009
                        • 5462

                        #12
                        Re: kas bettida või mitte?

                        Algselt postitas kroko_till Vaata postitust
                        Sinu järgi checkimine paistab minu meelest nii weak, et vastase asemel ma kindlasti betiks turni TT suguse käega ja Sul poleks eriti aimu, kas ma tahtsin flopis kuningaga check-raise teha või betin sellepärast et Sina olid weak. Kui checkid flopi siis turni foldid? Kui ei, siis ei saa ju öelda, et flopis paned mõttetult raha potti, kuna flopi bettides saaksid selle raha eest infot, turnis callides Sa seda eriti ei saa.

                        M C-Betin siin peaaegu alati positsioonist
                        Ei kommenteerinud kätt üldiselt vaid HU grinderi väited täiesti straight forward mängija kohta.

                        Comment

                        • janek174
                          Vana Tegija
                          • Mar 2009
                          • 1078

                          #13
                          Re: kas bettida või mitte?

                          No ja kui betime, vastane callib maha. Turn tuleb mingi blank, vastane jälle checkib. Kas siis oleme kõvasti targemaks saanud?

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #14
                            Re: kas bettida või mitte?

                            Algselt postitas janek174 Vaata postitust
                            No ja kui betime, vastane callib maha. Turn tuleb mingi blank, vastane jälle checkib. Kas siis oleme kõvasti targemaks saanud?
                            Lol? miks sa yldse cbetid siis isegi standard potte .. cheki kõik maha lol

                            see on nii obv b/f

                            Comment

                            • janek174
                              Vana Tegija
                              • Mar 2009
                              • 1078

                              #15
                              Re: kas bettida või mitte?

                              No 3bet potis päris suvaliselt ikka cbette ei lahmi. Eriti kuivastase kohta mingit inffi ka pole, et ta mingi täielik lammas on. Samas ma ju ei ütle, et cbet vale on, tõenäoliselt paneks ise kah. Ja mu küsimus oli selles, kas saame siis targemaks, kui vastane callib ja checkib turnis.

                              Comment

                              Working...