NL25 Family POT,Flush maas.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • noname
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P
    • Oct 2009
    • 2366

    #1

    NL25 Family POT,Flush maas.

    Tere.

    Võttis korra klemmi kokku.
    Kas teeksite sellisel flopil kahe vastase vastu cbeti ja as played mis hero teeb?

    E:Ärge hakake nokkima,et 3bet oleks võinud olla suurem.Indeed võinuks.aga las olla

    $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 9 players -

    UTG+1: $19.70 29/19 3bet 6.6%,käsi 31
    UTG+2: $7.70
    MP1: $29.49
    Hero (MP2): $29.13
    CO: $32.19
    BTN: $25.00
    SB: $23.27
    BB: $30.34
    UTG: $25.00 13/6.5 käsi 277,4bet 0%,fold to 3bet 42%,Fold to flop cbet 65%

    Pre Flop: ($0.35) Hero is MP2 with A K
    UTG raises to $0.85, UTG+1 calls $0.85, 2 folds, Hero raises to $3, 4 folds, UTG calls $2.15, UTG+1 calls $2.15

    Flop: ($9.35) 3 6 A (3 players)
    UTG checks, UTG+1 checks, Hero bets $7.50, UTG calls $7.50, UTG+1 raises to $16.70 all in, Hero
  • H2O
    Õpihimuline Mängur
    • Nov 2008
    • 362

    #2
    Re: NL25 Family POT,Flush maas.

    Ma ei tea 2 vastase vastu ma ei cbetiks sellist flopi, ja ilmselt foldiks tüübi all-ini peale.

    Comment

    • vapsik
      Klubi Liige
      • Apr 2009
      • 5462

      #3
      Re: NL25 Family POT,Flush maas.

      Miks Sa ei cbetiks?

      Comment

      • noname
        Purjus foorumlaste kaitseingel :P
        • Oct 2009
        • 2366

        #4
        Re: NL25 Family POT,Flush maas.

        Algselt postitas vapsik Vaata postitust
        Miks Sa ei cbetiks?
        OK Sa vist cbetiks ka ja calliks AI või lükkaks otsa või või foldiks üldse?

        Mainiks veel ära,et mina panin Regulari AxK,KxK või QxQ peale.
        Arvasin,et AxK oleks regular mulle flopis juurde kütnud.

        Comment

        • dabljuu
          Õpihimuline Mängur
          • Oct 2008
          • 494

          #5
          Re: NL25 Family POT,Flush maas.

          cbeti kohta lugemist, kui on kahe silma vahele jäänud :

          http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=155

          Bossilt tsitaat ka " Kõige halvemad flopid cbeti tegemiseks on monotoon boardid (flopis on kolm sama mastikaardi)!"

          Comment

          • vapsik
            Klubi Liige
            • Apr 2009
            • 5462

            #6
            Re: NL25 Family POT,Flush maas.

            Algselt postitas dabljuu Vaata postitust
            cbeti kohta lugemist, kui on kahe silma vahele jäänud :

            http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=155

            Bossilt tsitaat ka " Kõige halvemad flopid cbeti tegemiseks on monotoon boardid (flopis on kolm sama mastikaardi)!"
            See on selle kohta kui kätt ei ole. Meil ju TPTK.

            Comment

            • vapsik
              Klubi Liige
              • Apr 2009
              • 5462

              #7
              Re: NL25 Family POT,Flush maas.

              Algselt postitas noname Vaata postitust
              OK Sa vist cbetiks ka ja calliks AI või lükkaks otsa või või foldiks üldse?

              Mainiks veel ära,et mina panin Regulari AxK,KxK või QxQ peale.
              Arvasin,et AxK oleks regular mulle flopis juurde kütnud.
              Cbet calliks siin kohas. Vastasel võib isegi lihtsalt kehvem A olla.

              Comment

              • tolmuahv
                Klubi Liige
                • Feb 2009
                • 2502

                #8
                Re: NL25 Family POT,Flush maas.

                Algselt postitas noname Vaata postitust
                OK Sa vist cbetiks ka ja calliks AI või lükkaks otsa või või foldiks üldse?

                Mainiks veel ära,et mina panin Regulari AxK,KxK või QxQ peale.
                Arvasin,et AxK oleks regular mulle flopis juurde kütnud.
                Sinu toodud ranges peame igal juhul ka callima. Vaata kui palju on surnud raha potis vs kui tõenäoline, et flush draw kokku tuleb. TPTK sellise pf actioni juures kohe kindlasti ei foldiks.

                Kui vastased normaalse range peale panna, siis crushib meid vaid AA. Ja kuivõrd UTG ja UTG+1 callisid pf, siis AA on ka ebatõenäoline. Kui mõni debiil ostis 33/66-ga siin seti kokku, siis kirjutame note ja elame edasi. Pigem on meil siin AK/AQ vastas ja/või mastiost. Las ostavad, see ei pane meid kindlasti foldima. Stack sisse ja ise rahul.

                Comment

                Working...