NL10 AK

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • junkman
    Jube Noob
    • Mar 2010
    • 156

    #1

    NL10 AK

    $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    PokerStars
    8 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG RIchNOobik ($13.52)
    UTG+1 oTOMSHEREo ($4.66)
    MP1 Admag ($8.05)
    MP2 PokerELIZA ($10)
    CO xMICROSx ($13.82)
    BTN gagadondon ($3.68)
    SB uugu ($11.48)
    BB Hero ($10)

    Pre-Flop: ($0.15, 8 players) Hero is BB A K
    1 fold, oTOMSHEREo calls $0.10, 3 folds, gagadondon calls $0.10, uugu raises to $0.60, Hero calls $0.50, oTOMSHEREo folds, gagadondon calls $0.50

    Flop: 7 K 10 ($1.90, 3 players)
    uugu bets $1.65, Hero calls $1.65, gagadondon folds

    Turn: 4 ($5.20, 2 players)
    uugu goes all-in $9.23, HERO ??????


    vastase kohta ei tea, just tuli lauda.
  • flipmachine
    Pokkerihai
    • Jul 2009
    • 1857

    #2
    Re: NL10 AK

    Kui kiirelt turnis all inn tuli ?

    Comment

    • junkman
      Jube Noob
      • Mar 2010
      • 156

      #3
      Re: NL10 AK

      No üsna insta ikka, eks AA või set.

      Comment

      • Owner85
        Klubi Liige
        • Aug 2009
        • 2146

        #4
        Re: NL10 AK

        prfl tegid juba vea sisse,riidi puhul saaks teha otsuseis aga siin on fold

        Comment

        • junkman
          Jube Noob
          • Mar 2010
          • 156

          #5
          Re: NL10 AK

          Mis preflop siis? Re-raise?

          Comment

          • subtiiter
            Julm Donk
            • Jan 2010
            • 53

            #6
            Re: NL10 AK

            Algselt postitas junkman Vaata postitust
            No üsna insta ikka, eks AA või set.
            Ma küll selle alusel seti või ülepaari peale ei paneks. Insta all-in'ga soovitakse tugevust näidata, aga kas seti või AA puhul tahab ikka vastane tegelikult tugevust näidata? Eesmärk on ju siiski valuet saada nõrgematelt kätelt, mitte representida oma väga head kätt ja teisi foldima panna.

            Tundmatu vastase puhul ja as played ma foldiks siiski.

            Comment

            • vapsik
              Klubi Liige
              • Apr 2009
              • 5462

              #7
              Re: NL10 AK

              Ma ka foldiks turnis. Üle spliti siit üldjuhul ei saa.

              Comment

              • tolmuahv
                Klubi Liige
                • Feb 2009
                • 2502

                #8
                Re: NL10 AK

                Mingil juhul ei foldiks seda kätt. Vastase joon algusest peale on selgelt selline, et sind käe pealt maha saada. Väga väike osa mängijaid läheb nutsi tabades või AA'ga ülepaariga siin nii agressiivseks.

                Kui ma peaks ühe käe põhjal vastasele mingi hinnangu andma, siis ütleks, et tegu on keskmise donkiga, kes sai JJ/QQ kätte ja keda see K boardil natuke endast välja ajab. Teine vaid pisut ebatõenäolisem variant on mastitõmme või AQ tüüpi käsi ehk aukuost.

                Teine variant on mingi elunitt, kes sai käe (AA/KK/AK) ja üritab kõik draw'd välja peksta iga hinnaga. See viimane on pigem ebatõenäoline ja selleks oleks readi vaja, et foldida.

                Comment

                • nalg
                  Õpihimuline Mängur
                  • Feb 2010
                  • 489

                  #9
                  Re: NL10 AK

                  Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
                  Mingil juhul ei foldiks seda kätt. Vastase joon algusest peale on selgelt selline, et sind käe pealt maha saada. Väga väike osa mängijaid läheb nutsi tabades või AA'ga ülepaariga siin nii agressiivseks.

                  Kui ma peaks ühe käe põhjal vastasele mingi hinnangu andma, siis ütleks, et tegu on keskmise donkiga, kes sai JJ/QQ kätte ja keda see K boardil natuke endast välja ajab. Teine vaid pisut ebatõenäolisem variant on mastitõmme või AQ tüüpi käsi ehk aukuost.

                  Teine variant on mingi elunitt, kes sai käe (AA/KK/AK) ja üritab kõik draw'd välja peksta iga hinnaga. See viimane on pigem ebatõenäoline ja selleks oleks readi vaja, et foldida.
                  nõustun, calliks
                  kui foldid siis küsin et millist floppi sa veel näha lootsid?
                  pf oleks võinud 3beti sisse lükata

                  Comment

                  • H2O
                    Õpihimuline Mängur
                    • Nov 2008
                    • 362

                    #10
                    Re: NL10 AK

                    Pref jh re-raise, ja ise ilmselt ma ei tea oleneb ajast siis 70% foldiks, aga no mõne tüübi vastu leiaks ka calli. Ise arvan tüübil KQs potidest.

                    Comment

                    Working...