Tere pokkeripoisid!
Ütlen ausalt, et läksin seti hittima, aga sellist pf actionit ma poleks küll ootanud irw. Mis standard move on? Poleks see teine närvihaige callinud, oleks veits lebom olnud, aga selline rigged move. wtf :D easy call obv?
Ütlen ausalt, et läksin seti hittima, aga sellist pf actionit ma poleks küll ootanud irw. Mis standard move on? Poleks see teine närvihaige callinud, oleks veits lebom olnud, aga selline rigged move. wtf :D easy call obv?
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
8 
8
Comment