[NL25]bottom set vs 2 players ai (flopis)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • raunsz
    Vana Tegija
    • Jan 2010
    • 1492

    #1

    [NL25]bottom set vs 2 players ai (flopis)

    Tere pokkeripoisid!

    Ütlen ausalt, et läksin seti hittima, aga sellist pf actionit ma poleks küll ootanud irw. Mis standard move on? Poleks see teine närvihaige callinud, oleks veits lebom olnud, aga selline rigged move. wtf :D easy call obv?

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Last edited by raunsz; 13.06.10, 14:36.
  • pkmarek
    Jube Noob
    • Oct 2008
    • 193

    #2
    Re: [NL25]bottom set vs 2 players ai (flopis)

    ise calliks vast... aga mängijate statid ka on?
    Last edited by pkmarek; 13.06.10, 00:17.

    Comment

    • -andres-
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4546

      #3
      Re: [NL25]bottom set vs 2 players ai (flopis)

      Snapcall.

      Comment

      • raunsz
        Vana Tegija
        • Jan 2010
        • 1492

        #4
        Re: [NL25]bottom set vs 2 players ai (flopis)

        Oh jumalauta unustasin panna ja ei mäleta enam neid vendi, aga mingi donk oli üks, teisel suht viisakad statsid. DONK vist open-shoves. :D

        Comment

        • -andres-
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4546

          #5
          Re: [NL25]bottom set vs 2 players ai (flopis)

          Kui donk openshoves, siis seda enam call + teine ka miski retarded halfstacker.

          Comment

          • raunsz
            Vana Tegija
            • Jan 2010
            • 1492

            #6
            Re: [NL25]bottom set vs 2 players ai (flopis)

            Enivei, 0.75 senti olnuks parem kaotada kui 31 taala. ;D

            Soovite tulemusi?

            Comment

            • vapsik
              Klubi Liige
              • Apr 2009
              • 5462

              #7
              Re: [NL25]bottom set vs 2 players ai (flopis)

              Algselt postitas raunsz Vaata postitust
              Enivei, 0.75 senti olnuks parem kaotada kui 31 taala. ;D

              Soovite tulemusi?
              Ei ja samuti 50+ taala on parem võita kui kaotada 0,75 senti. Vabalt võib 2 paari, paar + mingi draw olla või isegi lihtsalt mingi paar või ka puhas bluff. Teine vend ei foldiks arvatavasti AQ ka seal.

              Comment

              • low-flow
                Klubi Liige
                • Jul 2009
                • 1208

                #8
                Re: [NL25]bottom set vs 2 players ai (flopis)

                Jälle üks teema "ma floppasin seti, aga ei taha nuppe sisse saada", kuidagi tihedalt tuleb neid viimasel ajal :S

                Comment

                • raunsz
                  Vana Tegija
                  • Jan 2010
                  • 1492

                  #9
                  Re: [NL25]bottom set vs 2 players ai (flopis)

                  Sry, nii juhtme viskas kokku lihtsalt see. Sellised heromoovid on ikka teistel.

                  BTW: Ütlen nii palju, flopis olin ma taga.

                  Comment

                  • janek174
                    Vana Tegija
                    • Mar 2009
                    • 1078

                    #10
                    Re: [NL25]bottom set vs 2 players ai (flopis)

                    Kui donk teeb nuppe, võib reg ka siin suht suure laia rangega oma nupud sisse ajada ja sellises kohas setti ei foldi.

                    Comment

                    • janek174
                      Vana Tegija
                      • Mar 2009
                      • 1078

                      #11
                      Re: [NL25]bottom set vs 2 players ai (flopis)

                      Algselt postitas raunsz Vaata postitust

                      BTW: Ütlen nii palju, flopis olin ma taga.
                      See tagantjärele teadmine, ei aita käe analüüsile mitte kuidagi kaasa.

                      Comment

                      • raunsz
                        Vana Tegija
                        • Jan 2010
                        • 1492

                        #12
                        Re: [NL25]bottom set vs 2 players ai (flopis)

                        Muidugi ei aita, aga eks ma õpi oma vigadest. :)
                        Teinekord mängin paremini. :P Selliseid situatsioonid on edasises mängus kasulikud.

                        Tänud kõigile!

                        Comment

                        • janek174
                          Vana Tegija
                          • Mar 2009
                          • 1078

                          #13
                          Re: [NL25]bottom set vs 2 players ai (flopis)

                          .

                          Comment

                          • udikaz
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 1946

                            #14
                            Re: [NL25]bottom set vs 2 players ai (flopis)

                            näita siis juba tulemust ka lõpuks :)

                            Comment

                            • raunsz
                              Vana Tegija
                              • Jan 2010
                              • 1492

                              #15
                              Re: [NL25]bottom set vs 2 players ai (flopis)

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              Working...