NL50: TPTK on dry board

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • BuildUp
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2547

    #1

    NL50: TPTK on dry board

    No-Limit Hold'em, $0.50 BB (10 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    SB ($8.75)
    BB ($84.09)
    Hero (UTG) ($79.32)
    UTG+1 ($58.80)
    UTG+2 ($30.63)
    MP1 ($10)
    MP2 ($49.12)
    MP3 ($37.83)
    CO ($9.94)
    Button ($76.67)

    Preflop: Hero is UTG with K, A
    Hero bets $2, UTG+1 calls $2, 7 folds, BB calls $1.50

    Flop: ($6.25) A, 6, 6 (3 players)
    BB bets $4, Hero raises $14, 1 fold, BB raises $26, Hero

    Villain 13/0 24 kätt.

    Mida teha?
  • low-flow
    Klubi Liige
    • Jul 2009
    • 1208

    #2
    Re: NL50: TPTK on dry board

    Mina nii kuival laual ei loobu. Kuna on praktiliselt võimatu, et selline raise on bluff, siis võib siin vabalt shippida (selles mõttes, et ei näe teda foldimas ja kui callida, siis any turn oleks nagunii ship). Tihti on AK/AQ vastas, harvem miski imesüsteem.

    Comment

    • BuildUp
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2547

      #3
      Re: NL50: TPTK on dry board

      Mainin veel, et me mõlemad üle 150bb deep ka.

      Comment

      • -andres-
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4546

        #4
        Re: NL50: TPTK on dry board

        Algselt postitas low-flow Vaata postitust
        Mina nii kuival laual ei loobu. Kuna on praktiliselt võimatu, et selline raise on bluff, siis võib siin vabalt shippida (selles mõttes, et ei näe teda foldimas ja kui callida, siis any turn oleks nagunii ship). Tihti on AK/AQ vastas, harvem miski imesüsteem.
        Kui tihti sa kujutad ette, et siin 13/0 villain donkab ja 3betib AQga?
        Parim, mis saame siin on split AK vastu, enamustel juhtudel on siin siiski 6x vastas.

        Nii dry board flopil, et võib vabalt ta donkbeti ka callida, turni ei kardaks me pmst ühtegi kaarti + sellisel juhul hoiame ta miski Ax ja bluffid veel ranges sees.

        Comment

        • vapsik
          Klubi Liige
          • Apr 2009
          • 5462

          #5
          Re: NL50: TPTK on dry board

          Algselt postitas -andres- Vaata postitust
          Kui tihti sa kujutad ette, et siin 13/0 villain donkab ja 3betib AQga?
          Parim, mis saame siin on split AK vastu, enamustel juhtudel on siin siiski 6x vastas.

          Nii dry board flopil, et võib vabalt ta donkbeti ka callida, turni ei kardaks me pmst ühtegi kaarti + sellisel juhul hoiame ta miski Ax ja bluffid veel ranges sees.
          +1 aga AK vastu tõmbame runner-runner flushi mitte ei spliti :)

          Comment

          • low-flow
            Klubi Liige
            • Jul 2009
            • 1208

            #6
            Re: NL50: TPTK on dry board

            Algselt postitas -andres- Vaata postitust
            Kui tihti sa kujutad ette, et siin 13/0 villain donkab ja 3betib AQga?
            Parim, mis saame siin on split AK vastu, enamustel juhtudel on siin siiski 6x vastas.

            Nii dry board flopil, et võib vabalt ta donkbeti ka callida, turni ei kardaks me pmst ühtegi kaarti + sellisel juhul hoiame ta miski Ax ja bluffid veel ranges sees.
            Andsin talle veel väga optimistliku range. 24 kätt = info hulk on praktiliselt olematu, minu poolest võib ta seda teha kasvõi A2-ga. Donk ei mõtle nii nagu sina või mina. Ja kuni ta pole tõestanud, et ta on hea mängija, siis ma eeldan, et ta on pigem donk.

            Vastasin sellele liinile, mis on välja toodud. Endale meeldiks ka oluliselt rohkem flop call, vähegi mõtlev mängija saab raise peale nõrgast ässast lahti, callides on aga suur võimalus talt turnis ja ehk isegi riveris raha saada + laud on megakuiv.

            Kui vastasel on 6x siis olgu, bad beat on bad beat, see on siiski siin strateegia foorum mitte asdfx teema...

            Comment

            • kuco
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 1910

              #7
              Re: NL50: TPTK on dry board

              Algselt postitas low-flow Vaata postitust
              Mina nii kuival laual ei loobu. Kuna on praktiliselt võimatu, et selline raise on bluff, siis võib siin vabalt shippida (selles mõttes, et ei näe teda foldimas ja kui callida, siis any turn oleks nagunii ship). Tihti on AK/AQ vastas, harvem miski imesüsteem.
              Kas 3bet paardunud boardil polnud alati bluff?

              Comment

              • -andres-
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4546

                #8
                Re: NL50: TPTK on dry board

                Algselt postitas low-flow Vaata postitust
                Andsin talle veel väga optimistliku range. 24 kätt = info hulk on praktiliselt olematu, minu poolest võib ta seda teha kasvõi A2-ga. Donk ei mõtle nii nagu sina või mina. Ja kuni ta pole tõestanud, et ta on hea mängija, siis ma eeldan, et ta on pigem donk.

                Vastasin sellele liinile, mis on välja toodud. Endale meeldiks ka oluliselt rohkem flop call, vähegi mõtlev mängija saab raise peale nõrgast ässast lahti, callides on aga suur võimalus talt turnis ja ehk isegi riveris raha saada + laud on megakuiv.

                Kui vastasel on 6x siis olgu, bad beat on bad beat, see on siiski siin strateegia foorum mitte asdfx teema...
                Ehk as played flop, ajaksid alati rõõmuga rahad sisse?

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #9
                  Re: NL50: TPTK on dry board

                  as played fold imho

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #10
                    Re: NL50: TPTK on dry board

                    fishi vastu võibolla foldiks.. regulari vastu shipiks..

                    Comment

                    • Sass
                      Bännitud
                      • Dec 2008
                      • 1889

                      #11
                      Re: NL50: TPTK on dry board

                      as played ma shipiks any case. ma lihtsalt ei suuda isegi fishi UTG peale 6x handi peale panna. Samas vb tegi mingit imeslowplayd preflop oma AA-ga.. ei tea.. ise flopi calliks arvatavasti

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #12
                        Re: NL50: TPTK on dry board

                        ma ei shipiks regi vastu ka, kuna 67s, 56s callimineei ole harv n2hus regi poolt BBlt

                        Comment

                        • Sass
                          Bännitud
                          • Dec 2008
                          • 1889

                          #13
                          Re: NL50: TPTK on dry board

                          oi jumal... minu paha, vaatasin et UTG t6stis.that case call flop - as played, fold

                          Comment

                          • nikitheone
                            Mr. Puujalg
                            • Aug 2009
                            • 6446

                            #14
                            Re: NL50: TPTK on dry board

                            Algselt postitas low-flow Vaata postitust
                            Ja kuni ta pole tõestanud, et ta on hea mängija, siis ma eeldan, et ta on pigem donk.
                            sry, kui ot, aga kas ei peaks just vastupidi mõtlema suvalise vastu mängides?
                            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                            Comment

                            • low-flow
                              Klubi Liige
                              • Jul 2009
                              • 1208

                              #15
                              Re: NL50: TPTK on dry board

                              Algselt postitas -andres- Vaata postitust
                              Ehk as played flop, ajaksid alati rõõmuga rahad sisse?
                              Kas just rõõmuga, aga sisse ajaks 100%. Kui ma ei tahaks sisse ajada, siis ma ei reraiseks tema donkbeti. See reraise pole ju bluff, see on ikka for value.

                              Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                              sry, kui ot, aga kas ei peaks just vastupidi mõtlema suvalise vastu mängides?
                              Arvestades seda, mida ma päevast-päeva NL50-s näen, siis ei. On uskumatult häid regse, kes minust silmad kinni üle sõidavad, aga kuni üks mängija pole tõestanud, et tal seal kahe kõrva vahel midagi on, eeldan ma pigem vastupidist. Pealegi, igapäevase tubli regulari kohta oleks üsna suure tõenäosusega rohkem kui 24 kätt.


                              Vb on mu mõttekäik totaalselt vale ja siin meeletult suur leke... Kui suudate õpetada mu eksikohta parandada ja siin AK halvema käena foldida, oleksin teile uskumatult tänulik.

                              Ranka ja EstPatric võiks sõna võtta, päris huvitavaks kisub see teema, mis algselt tundus üsna standartne olukord olevat.

                              Comment

                              Working...