Re: NL25 88 Turnis sett, oleks saanud teisiti mängida?
Jup peale turni beti oled commited.. Aga kas oleksin turnis pannud nii sest selle sinu setiga saabusid sinna kõik ostud ka... rida,mast võimalik ka parem set....
Jup peale turni beti oled commited.. Aga kas oleksin turnis pannud nii sest selle sinu setiga saabusid sinna kõik ostud ka... rida,mast võimalik ka parem set....
kas turnil c/c liin pole optimaalne? ses suhtes, et 789T laual (+flush) ja turnil beativate käte vastu on 10 outi ikkagi.
on sel vahet ? ... imo isegi bet antud olukorras parem kuna kui vastasel ikkagi tõmme veel kokku ei tulnud siis saab ta sealt ära bluffida, juhul kui tuli kokku, nh. Checkides annad vastasele võimaluse järgi checida ja minna odavalt oma tõmmet riverisse tõmbama. + C/C tehes oled ikkagi riveril commited. ja ei tea isegi kui turn C/check tehakse siis riveril oskad seal foldida nii väikese beti peale?
on sel vahet ? ... imo isegi bet antud olukorras parem kuna kui vastasel ikkagi tõmme veel kokku ei tulnud siis saab ta sealt ära bluffida, juhul kui tuli kokku, nh. Checkides annad vastasele võimaluse järgi checida ja minna odavalt oma tõmmet riverisse tõmbama. + C/C tehes oled ikkagi riveril commited. ja ei tea isegi kui turn C/check tehakse siis riveril oskad seal foldida nii väikese beti peale?
Milline flopi tõmme peale seda kaarti kohale ei jõudnud ja kas selle blufi jutu osas oled kindel? Endal ei tule NLHE-s ühtegi sellist olukorda ette, kus setiga bluffida saaks tõmbe vastu.
ma arvan(või vähemalt siiralt loodan), et kangelane saab sellest isegi aru, pigem on küsimus, kas turni bettida.
Kui ma õigesti aru saan, siis ta vpip on 47? Kui jah, siis on kõik väga standard, ta callib su teoreetilise shove'i siin iga kahe paari komboga tõenäoliselt.
Re: NL25 88 Turnis sett, oleks saanud teisiti mängida?
yep vpip on 47 , Tänan kõiki kes siiamaani on võtnud vaevaks vastata, sain oma mõttekäigule kindlust juurde :)
Ja põhiküsimus oligi see kas enam bettida Turni kui boardi juba nii halvaks läinud või mitte. Samas on vastane ka ikkagi juba fish ning ise olen ka oop ja lihtsalt checkid oleks liiga weak ja annaks vastasele võimaluse bettida....
ma arvan(või vähemalt siiralt loodan), et kangelane saab sellest isegi aru, pigem on küsimus, kas turni bettida.
Kui ma õigesti aru saan, siis ta vpip on 47? Kui jah, siis on kõik väga standard, ta callib su teoreetilise shove'i siin iga kahe paari komboga tõenäoliselt.
Sry Sir!
Sain aru, et pmarek tahtis kontrollida oma liini õigsust, seepärast panin ka vastusesse nh! Mille all mõtlesin, et kõik fine on ja kuskil foldi ei näe.
Milline flopi tõmme peale seda kaarti kohale ei jõudnud ja kas selle blufi jutu osas oled kindel? Endal ei tule NLHE-s ühtegi sellist olukorda ette, kus setiga bluffida saaks tõmbe vastu.
no näiteks 8x handi OE tõmme ei tulnd kokku :D
bluffida selles suhtes et kui vastasel kätt ei ole siis me saame ta betiga maha viskama panna -- vapsiku keeles siis betiga pot maha võtta kui tal pole handi
sass miks me tahame bluffida parema käega ja vastase maha ajada nõrgemalt käelt... mina ei saa aru hästi.
ma saan aru küll, et sa toetad ka kõigi arvamust, et bet on turnis hea ja nh jne...lihtsalt sa seletad vahest ajsu jube imelikult :D
no mu point on selles et bettida ta nõrgema käe pealt maha.. samas ta võib veel riveris veel oma handi paremaks teha ntx hittida suurem set vmida iganes ja selleks ajaks oleme anyway commited juba tema stacki suhtes ja foldida enam ei saa..
ema sul l2heb hullemaks... ei tea ma ei oska oma mõtteviisi lihtsalt kirja panna siia.. igatahes.. bett o turnis õige sest nagunii sa selle käega ähed bustosse selle vastase vastu
Comment