NL100 easy valuebet ?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • jaagup17
    Vana Tegija
    • Mar 2009
    • 1090

    #1

    NL100 easy valuebet ?

    Vastas total donk 77/30 (45 kätt), callind kõiki ja kõigega. Kas ja kui palju betida, või hoopis checkida? Tundub ikkagist standard bet mulle kuskil 35$. Ootan kogenumate hinnangut! TY.

    PokerStars No-Limit Hold'em, $1.00 BB (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Button ($100)
    SB ($100)
    BB ($75.35)
    UTG ($347.50)
    UTG+1 ($162.50)
    MP1 ($88.20)
    Hero (MP2) ($100)
    CO ($100)

    Preflop: Hero is MP2 with 8, 10
    UTG calls $1, 2 folds, Hero bets $5, 4 folds, UTG calls $4

    Flop: ($11.50) 10, 8, 5 (2 players)
    UTG checks, Hero bets $7, UTG calls $7

    Turn: ($25.50) 6 (2 players)
    UTG checks, Hero bets $18, UTG calls $18

    River: ($61.50) J (2 players)
    UTG checks, [color=#CC3333]Hero ?
    Last edited by jaagup17; 04.06.10, 09:57.
  • cypher
    Jube Noob
    • Dec 2008
    • 143

    #2
    Re: NL50 easy valuebet ?

    Sul kõik käed NL100 tegelt. Käe kohta niipalju, et checkiks järgi. Liiga palju asju riveriks kohale jõudnud, mis su 2 paari beativad. Ma sellist venda ei isoks üldse sellise lehega MP2 pealt ma arvan.

    Comment

    • Marek
      Jube Noob
      • Jan 2009
      • 110

      #3
      Re: NL50 easy valuebet ?

      Pane postflopi statid ka ikka, palju neid ka ei oleks. Kui sa ütled juba, et fish callib kõigega siis river on ez valuebet 1/2 - 2/3 potti

      Comment

      • jaagup17
        Vana Tegija
        • Mar 2009
        • 1090

        #4
        Re: NL50 easy valuebet ?

        Algselt postitas cypher Vaata postitust
        Sul kõik käed NL100 tegelt. Käe kohta niipalju, et checkiks järgi. Liiga palju asju riveriks kohale jõudnud, mis su 2 paari beativad. Ma sellist venda ei isoks üldse sellise lehega MP2 pealt ma arvan.
        Isosin sellepärast, et see vend oli totaalne dolbajob. Igal võimalusel üritasin temaga 2kesi poti saada. Samas jah, 79 J10 J10 jõudsid kohale. Kuid eeldades, et ta maksab enamus kordadest lihtsalt 10 või 9ga mulle valuebeti, kas siiski on õigem checkida?

        Comment

        • noname
          Purjus foorumlaste kaitseingel :P
          • Oct 2009
          • 2366

          #5
          Re: NL50 easy valuebet ?

          Algselt postitas jaagup17 Vaata postitust
          Isosin sellepärast, et see vend oli totaalne dolbajob. Igal võimalusel üritasin temaga 2kesi poti saada. Samas jah, 79 J10 J10 jõudsid kohale. Kuid eeldades, et ta maksab enamus kordadest lihtsalt 10 või 9ga mulle valuebeti, kas siiski on õigem checkida?
          Kui sa näinud oled,et kergelt callib riveril Middle Pairiga/Low pairiga maha,siis obv ei checkiks riveris järgi...

          Comment

          • janek174
            Vana Tegija
            • Mar 2009
            • 1078

            #6
            Re: NL100 easy valuebet ?

            Kas see on seesama vastane, kes su AK raises eelmises postis?

            Comment

            • jaagup17
              Vana Tegija
              • Mar 2009
              • 1090

              #7
              Re: NL100 easy valuebet ?

              Algselt postitas janek174 Vaata postitust
              Kas see on seesama vastane, kes su AK raises eelmises postis?
              Jep

              Comment

              • vapsik
                Klubi Liige
                • Apr 2009
                • 5462

                #8
                Re: NL100 easy valuebet ?

                Ma valuebetiks kindlasti. Tal võib pmst iga suited Tx olla. Kehvemad 2 paari ning ma usun, et ta callib ka 8x seal ja võib-olla isegi veel lightimalt.

                Comment

                • lenC
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 6440

                  #9
                  Re: NL100 easy valuebet ?

                  valuebet, pigem väikselt, mingi $35 äkki, et saaks ala QT-lt calli

                  edit: või vastupidi shoveks, et missed drawd reppida, puusalt tulistan, et esimene sizing on tiba suurema expectationiga

                  Comment

                  • jaagup17
                    Vana Tegija
                    • Mar 2009
                    • 1090

                    #10
                    Re: NL100 easy valuebet ?

                    Algselt postitas lenC Vaata postitust
                    valuebet, pigem väikselt, mingi $35 äkki, et saaks ala QT-lt calli

                    edit: või vastupidi shoveks, et missed drawd reppida, puusalt tulistan, et esimene sizing on tiba suurema expectationiga
                    Exactly 35$ paningi :D

                    Comment

                    Working...