NL100 TP vs total donk

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • jaagup17
    Vana Tegija
    • Mar 2009
    • 1090

    #1

    NL100 TP vs total donk

    Vastas 77/30 (45 kätt), ehk täielik donk. Ma nüüd ei tea kas on mõistlik foldida. Iga A-ga maksaks ta kõik, samas minraise enamasti nuts. What would u do and why ?


    PokerStars No-Limit Hold'em, $1.00 BB (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    SB ($100)
    BB ($79.85)
    UTG ($260.75)
    UTG+1 ($100)
    MP1 ($89.70)
    MP2 ($102.55)
    Hero (CO) ($109)
    Button ($100)

    Preflop: Hero is CO with K, A
    UTG calls $1, 3 folds, Hero bets $5, 3 folds, UTG calls $4

    Flop: ($11.50) 5, 8, A (2 players)
    UTG bets $5, Hero raises to $14, UTG calls $9

    Turn: ($39.50) 8 (2 players)
    UTG checks, Hero bets $21, UTG raises to $42, [color=#CC3333]Hero ??
    Last edited by jaagup17; 04.06.10, 09:58.
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #2
    Re: NL100 TP vs total donk

    ship imo .. and if we lose then bad beat and next hand plz .. parandage kui eksin :D
    Mis ta AGG on muidu ?

    Comment

    • janek174
      Vana Tegija
      • Mar 2009
      • 1078

      #3
      Re: NL100 TP vs total donk

      Fold on siin sellise vastase vastu küll väga weak imo.

      Comment

      • jaagup17
        Vana Tegija
        • Mar 2009
        • 1090

        #4
        Re: NL100 TP vs total donk

        Algselt postitas leits Vaata postitust
        ship imo .. and if we lose then bad beat and next hand plz .. parandage kui eksin :D
        Mis ta AGG on muidu ?
        Low aggr. aga total donk :D Shippisin ja avas 68. Mõtlesingi kas tegin vea, kuid tundub, et ka teiste arust mitte. Seega kõik hästi.

        Comment

        • vapsik
          Klubi Liige
          • Apr 2009
          • 5462

          #5
          Re: NL100 TP vs total donk

          Eks 8x on üsna loogiline, aga sellise vastase vastu ei foldiks AK siin, sest tihti ülehindavad oma Ax-i ning nii maniaaklne vastane võib vabalt isegi A4-ga sellise liini võtta.

          Comment

          • FreakyJason
            Klubi Liige
            • Jan 2009
            • 1381

            #6
            Re: NL100 TP vs total donk

            Lükkaks rahuliku südamega punktid keskele

            Comment

            • lenC
              Administraator
              • Oct 2008
              • 6440

              #7
              Re: NL100 TP vs total donk

              siin on see vahe, kas ta on 77/30/0.1 või 77/30/10.0, tundub, et pigem 2. kategoorias, siis ma shipin kindlalt

              Comment

              Working...