NL50 FR: KK ja fish leadib kirjuks läinud laual välja

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • low-flow
    Klubi Liige
    • Jul 2009
    • 1208

    #1

    NL50 FR: KK ja fish leadib kirjuks läinud laual välja

    Full Tilt Poker $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 7 players
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    Hero (CO): $69.60
    BTN: $50.00
    SB: $47.55
    BB: $40.20 30/10/2,9 479 kätt KALA
    UTG: $82.50
    UTG+1: $54.25
    MP: $58.25

    Pre Flop: ($0.75) Hero is CO with K K
    3 folds, Hero raises to $1.50, 2 folds, BB calls $1

    Flop: ($3.25) 7 5 7 (2 players)
    BB checks, Hero bets $2.50, BB calls $2.50

    Turn: ($8.25) 6 (2 players)
    BB bets $5, Hero ???


    Vastane siis 0 levelil "mõtlev" pokkerimängija (ehk ei mõtle, vaid lihtsalt teeb). Mida sellises olukorras teha, kas võtta pigem odava showdowni liin või üritada ikkagi stackid sisse saada. Turn maksimaalselt halb ei olnud, me biidime endiselt suurt osa tema rangest, aga kuidas siis ikkagi õigem mängida oleks?
  • Tarmonator
    Lingiparandaja
    • Oct 2008
    • 3274

    #2
    Re: NL50 FR: KK ja fish leadib kirjuks läinud laual välja

    mina üldjuhul võtan odava showdowni liini sellistel puhkudel. vb on see vale, kuulaks isegi teiste arvamusi.

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #3
      Re: NL50 FR: KK ja fish leadib kirjuks läinud laual välja

      kui sa tahad siin stacke sisse ajada, siis mõtle ... mis sind callib? standard call imho

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #4
        Re: NL50 FR: KK ja fish leadib kirjuks läinud laual välja

        Algselt postitas leits Vaata postitust
        kui sa tahad siin stacke sisse ajada, siis mõtle ... mis sind callib? standard call imho
        ok, aga kui suure beti riveris calliks? shove ka?

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #5
          Re: NL50 FR: KK ja fish leadib kirjuks läinud laual välja

          shove .. hmm ma ei eta it depends kõikm pigem vast mitte ..

          Comment

          • low-flow
            Klubi Liige
            • Jul 2009
            • 1208

            #6
            Re: NL50 FR: KK ja fish leadib kirjuks läinud laual välja

            Käsi, mis minu reraise peale jätkaks on terve maa ja ilm. Alates igasugustest combodrawdest (mida on nii umbes täpselt miljon tükki kokku) + enamus poketid.

            Põhjus, miks flattisin, oli see, et ei uskunud, et kalapoeb neid käsi nii mängiks. Ta on ikka passiivne üldjuhul, kuni lõpuks hitib, siis kukub muidugi paugutama. Kui oleksin raisinud, oleks 17,5 peale tõstnud ja obv callinud shove.

            River blank ja pani uuesti 5, call ja näites 78o.

            Tänan pädeva arutlelu eest! Panin käe sellepärast üles, et hakkasin kahtlema korra, ega siin valuet ei kaota showdown liini võttes, aga tundub, et kõik on ühel meelel.

            Comment

            Working...