NL100 FR: AK SB fold/3bet?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • variatsioon
    Pokkeritark
    • Nov 2008
    • 5849

    #1

    NL100 FR: AK SB fold/3bet?

    [img width=476 height=350]http://img519.imageshack.us/img519/8205/akvs0.jpg[/img]
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: NL100 FR: AK SB fold/3bet?

    Oiiiiiiiiiii. See on sick käsi ning tõesti võin võssa panna aga mina raiseks $30 peale ja calliks ükskõik kelle shove, sest liiga palju dead money on maas ning OMGBentley võib minraiset 3bettida JJ+, AK.

    Comment

    • Davy
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1341

      #3
      Re: NL100 FR: AK SB fold/3bet?

      Mina foldiks :)

      Need teised nitid lampi päris ei callib 3 bette Ja see esimene nit 3bet QQ+

      Ja teiseks kahtlen , kas väga respekti saad.

      Comment

      • timukasr
        Vana Tegija
        • Nov 2008
        • 1099

        #4
        Re: NL100 FR: AK SB fold/3bet?

        Ega call ka väga halb mõte poleks, saad 1:4-le... OmgBently näeb suht scary välja oma 5.5xBB raisega ja 5 PFR-iga. Callom3-l on tighti paar, garkitil on ükskõik, mis. Arvatavasti parim lahendus oleks ikka raise, pakun, et seda suht respectitakse (Bently võib isegi QQ foldida siin) ja kes seda ei respecti, siis nendest oled tavaliselt ees.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5
          Re: NL100 FR: AK SB fold/3bet?

          Algselt postitas Davy
          Mina foldiks :)

          Need teised nitid lampi päris ei callib 3 bette Ja see esimene nit 3bet QQ+

          Ja teiseks kahtlen , kas väga respekti saad.
          STOP! KUS KOHAS SIIN 3BET ON? Ma esimeses kommentaari eksisin ja seega eirake mu esimest kommentaari.

          Tegelikult UTG open-limpis, OMGBentley tegi tavalise isolation raise, millele järgnes 2 coldcalli. Juhin tähelepanu, et potis on ka SB+BB positaja (Lord~O~Luck). Seega OMGBentley range võib olla veel loosem. Seega ma 3betin kohe kindlasti siin aga väiksema summa - $19 ja foldin, kui OMGBentley või/ja UTG läheb all-in.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #6
            Re: NL100 FR: AK SB fold/3bet?

            call on sellepärast jama, kuna AK ei mängi hästi OOP, kui potis on 3-4 vastasmängijat. Siis pot on suur ja kui me hitime oma ässa või kunni siis foldimis ruumi meil enam ei ole.

            Comment

            • variatsioon
              Pokkeritark
              • Nov 2008
              • 5849

              #7
              Re: NL100 FR: AK SB fold/3bet?

              Algselt postitas ranka
              STOP! KUS KOHAS SIIN 3BET ON? Ma esimeses kommentaari eksisin ja seega eirake mu esimest kommentaari.

              Tegelikult UTG open-limpis, OMGBentley tegi tavalise isolation raise, millele järgnes 2 coldcalli. Juhin tähelepanu, et potis on ka SB+BB positaja (Lord~O~Luck). Seega OMGBentley range võib olla veel loosem. Seega ma 3betin kohe kindlasti siin aga väiksema summa - $19 ja foldin, kui OMGBentley või/ja UTG läheb all-in.
              oot mis?
              keegi ei open-limpinud.. ja UTG ei mängigi..

              Comment

              • antnx
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3102

                #8
                Re: NL100 FR: AK SB fold/3bet?

                Ma ka foldiks. Nii multiway potis on AK igasuguste pocket paaridest taga ja multiway potis on variatsioon suurem:P

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #9
                  Re: NL100 FR: AK SB fold/3bet?

                  Algselt postitas variatsioon
                  oot mis?
                  keegi ei open-limpinud.. ja UTG ei mängigi..
                  Nääd! Jälle minu viga ja selle süü taga on halvalt positatud käsi ning antud teema on musternäidis, miks tuleb postitada käed korralikud. Praegu me suht vaidleme selle üle, kes kätt õigemini luges, mitte selle üle, mis on õigem otsus. Käe postitamise reeglid: http://arion.pri.ee/foorum/index.php/topic,68.0.html

                  Ja vahet polegi, kas ta open-limpis või mitte, ma laseks ikkagi 3beti ja mu eelmine kommentaar kehtib.

                  Comment

                  • anti
                    Julm Donk
                    • Nov 2008
                    • 74

                    #10
                    Re: NL100 FR: AK SB fold/3bet?

                    Pane korralik 3bet sisse ja ära foldi.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #11
                      Re: NL100 FR: AK SB fold/3bet?

                      Vaatasin, et postitasid sama käe ka 2p2-sse:
                      http://forumserver.twoplustwo.com/96...d-3bet-354076/

                      Comment

                      • variatsioon
                        Pokkeritark
                        • Nov 2008
                        • 5849

                        #12
                        Re: NL100 FR: AK SB fold/3bet?

                        Kui ma 3betin 25$ peale ja OMGPently(või Callonm) callib siis mis edasi kui flop on näiteks J92.
                        Cbet/fold? Pot oleks siis 65$ ja stack 75$.
                        või siis ikka c/f jah?


                        Comment

                        • anti
                          Julm Donk
                          • Nov 2008
                          • 74

                          #13
                          Re: NL100 FR: AK SB fold/3bet?

                          Üldiselt ei pea sa eriti Callonm pärast muretsema kui sa korraliku 3beti teed ei calli ta peaaegu kunagi. Sa pead c/f AK flopil kui ei hiti, vastaste range on siin lihtsalt liiga tight. Pean ka oma esialgset arvamust muutma. Kuna OMGPently on ülitight, pakuks et range on TT+, AQs, AK. Siis pole 3bet/call, ega ka 3bet/fold siin kasulik. Muidu võiks isegi kaaluda foldimist siin, aga kuna üliloose BU on mängus siis tuleb callida.

                          Comment

                          • -andres-
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4546

                            #14
                            Re: NL100 FR: AK SB fold/3bet?

                            Algselt postitas anti
                            Üldiselt ei pea sa eriti Callonm pärast muretsema kui sa korraliku 3beti teed ei calli ta peaaegu kunagi. Sa pead c/f AK flopil kui ei hiti, vastaste range on siin lihtsalt liiga tight. Pean ka oma esialgset arvamust muutma. Kuna OMGPently on ülitight, pakuks et range on TT+, AQs, AK. Siis pole 3bet/call, ega ka 3bet/fold siin kasulik. Muidu võiks isegi kaaluda foldimist siin, aga kuna üliloose BU on mängus siis tuleb callida.
                            Sellises situatsioonis callida peaks olema küll viga. Mis iganes set minerid või drawerid võivad hetkel veel potis sees olla.

                            Comment

                            • anti
                              Julm Donk
                              • Nov 2008
                              • 74

                              #15
                              Re: NL100 FR: AK SB fold/3bet?

                              Algselt postitas -andres-
                              Sellises situatsioonis callida peaks olema küll viga. Mis iganes set minerid või drawerid võivad hetkel veel potis sees olla.
                              Callimine siin vaevalt -EV on. Samas kui 3betimine on -EV, kui OMGBentley range on nii tight nagu ma eeldasin.

                              Comment

                              Working...