[img width=476 height=350]http://img519.imageshack.us/img519/8205/akvs0.jpg[/img]
NL100 FR: AK SB fold/3bet?
Collapse
X
-
Sildid: Ei ole
-
Re: NL100 FR: AK SB fold/3bet?
Ega call ka väga halb mõte poleks, saad 1:4-le... OmgBently näeb suht scary välja oma 5.5xBB raisega ja 5 PFR-iga. Callom3-l on tighti paar, garkitil on ükskõik, mis. Arvatavasti parim lahendus oleks ikka raise, pakun, et seda suht respectitakse (Bently võib isegi QQ foldida siin) ja kes seda ei respecti, siis nendest oled tavaliselt ees.
Comment
-
Re: NL100 FR: AK SB fold/3bet?
STOP! KUS KOHAS SIIN 3BET ON? Ma esimeses kommentaari eksisin ja seega eirake mu esimest kommentaari.Algselt postitas DavyMina foldiks :)
Need teised nitid lampi päris ei callib 3 bette Ja see esimene nit 3bet QQ+
Ja teiseks kahtlen , kas väga respekti saad.
Tegelikult UTG open-limpis, OMGBentley tegi tavalise isolation raise, millele järgnes 2 coldcalli. Juhin tähelepanu, et potis on ka SB+BB positaja (Lord~O~Luck). Seega OMGBentley range võib olla veel loosem. Seega ma 3betin kohe kindlasti siin aga väiksema summa - $19 ja foldin, kui OMGBentley või/ja UTG läheb all-in.
Comment
-
Re: NL100 FR: AK SB fold/3bet?
oot mis?Algselt postitas rankaSTOP! KUS KOHAS SIIN 3BET ON? Ma esimeses kommentaari eksisin ja seega eirake mu esimest kommentaari.
Tegelikult UTG open-limpis, OMGBentley tegi tavalise isolation raise, millele järgnes 2 coldcalli. Juhin tähelepanu, et potis on ka SB+BB positaja (Lord~O~Luck). Seega OMGBentley range võib olla veel loosem. Seega ma 3betin kohe kindlasti siin aga väiksema summa - $19 ja foldin, kui OMGBentley või/ja UTG läheb all-in.
keegi ei open-limpinud.. ja UTG ei mängigi..
Comment
-
Re: NL100 FR: AK SB fold/3bet?
Nääd! Jälle minu viga ja selle süü taga on halvalt positatud käsi ning antud teema on musternäidis, miks tuleb postitada käed korralikud. Praegu me suht vaidleme selle üle, kes kätt õigemini luges, mitte selle üle, mis on õigem otsus. Käe postitamise reeglid: http://arion.pri.ee/foorum/index.php/topic,68.0.htmlAlgselt postitas variatsioonoot mis?
keegi ei open-limpinud.. ja UTG ei mängigi..
Ja vahet polegi, kas ta open-limpis või mitte, ma laseks ikkagi 3beti ja mu eelmine kommentaar kehtib.
Comment
-
Re: NL100 FR: AK SB fold/3bet?
Vaatasin, et postitasid sama käe ka 2p2-sse:
http://forumserver.twoplustwo.com/96...d-3bet-354076/
Comment
-
Re: NL100 FR: AK SB fold/3bet?
Kui ma 3betin 25$ peale ja OMGPently(või Callonm) callib siis mis edasi kui flop on näiteks J92.
Cbet/fold? Pot oleks siis 65$ ja stack 75$.
või siis ikka c/f jah?
Comment
-
Re: NL100 FR: AK SB fold/3bet?
Üldiselt ei pea sa eriti Callonm pärast muretsema kui sa korraliku 3beti teed ei calli ta peaaegu kunagi. Sa pead c/f AK flopil kui ei hiti, vastaste range on siin lihtsalt liiga tight. Pean ka oma esialgset arvamust muutma. Kuna OMGPently on ülitight, pakuks et range on TT+, AQs, AK. Siis pole 3bet/call, ega ka 3bet/fold siin kasulik. Muidu võiks isegi kaaluda foldimist siin, aga kuna üliloose BU on mängus siis tuleb callida.
Comment
-
Re: NL100 FR: AK SB fold/3bet?
Sellises situatsioonis callida peaks olema küll viga. Mis iganes set minerid või drawerid võivad hetkel veel potis sees olla.Algselt postitas antiÜldiselt ei pea sa eriti Callonm pärast muretsema kui sa korraliku 3beti teed ei calli ta peaaegu kunagi. Sa pead c/f AK flopil kui ei hiti, vastaste range on siin lihtsalt liiga tight. Pean ka oma esialgset arvamust muutma. Kuna OMGPently on ülitight, pakuks et range on TT+, AQs, AK. Siis pole 3bet/call, ega ka 3bet/fold siin kasulik. Muidu võiks isegi kaaluda foldimist siin, aga kuna üliloose BU on mängus siis tuleb callida.
Comment
-
Re: NL100 FR: AK SB fold/3bet?
Callimine siin vaevalt -EV on. Samas kui 3betimine on -EV, kui OMGBentley range on nii tight nagu ma eeldasin.Algselt postitas -andres-Sellises situatsioonis callida peaks olema küll viga. Mis iganes set minerid või drawerid võivad hetkel veel potis sees olla.
Comment
Comment