NL50: AK vs regular - board läheb keeruliseks

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • masterpuppet
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2094

    #1

    NL50: AK vs regular - board läheb keeruliseks

    Villian vägagi viisakas regular, kellega on kõvasti madistatud ning trickitanud üksteisega oleme üsna palju.



    Mul tema kohta 1700 kätt ning ta 18/14/2.8 ning LP on väga agresiivne.



    Full Tilt Poker $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 7 players - View hand 716348
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    BB: $74.45
    UTG: $48.00
    UTG+1: $37.00
    MP: $53.60
    CO: $52.35
    BTN: $31.25
    Hero (SB): $50.00

    Pre Flop: ($0.75) Hero is SB with K A
    1 fold, UTG+1 calls $0.50, MP calls $0.50, CO calls $0.50, BTN calls $0.50, Hero raises to $4, 1 fold, UTG+1 calls $3.50, 1 fold, CO calls $3.50, 1 fold

    Flop: ($13.50) K A J (3 players)
    Hero bets $8.50, UTG+1 folds, CO calls $8.50

    Turn: ($30.50) Q (2 players)


    Kuidas oleks antud situatsiooni kõige parem edasi mängida. Mis on villiani range?
  • BuildUp
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2547

    #2
    Re: NL50: AK vs regular - board läheb keeruliseks

    Flopis ma paneks rohkem, sest board nii drawine ja peaks suht soliidselt hittima üldjuhul mõlema venna range ning seega üritaks flopis kohe rohkem pappi sisse saada. Seega mingi 11.50$ oleks nice imo.

    Turnis ma probably check/calliks, sest väga palju Tx ta ranges ei näe (vast QT, AT), samuti võib tal olla FD ning 2 paari (kuigi ma usun, et 2 paariga ta reraiseks juba flopis) ja lisaks turni checkile me inducime teda bluffima.
    Last edited by BuildUp; 26.05.10, 12:22.

    Comment

    • masterpuppet
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2094

      #3
      Re: NL50: AK vs regular - board läheb keeruliseks

      Lisasinn, et ta on LP väga-väga agresiivne. Varastas palju, isoleeris palju jne. Aga hetkel ta LIMPIS! Seega asi muutub totaalselt. Sinu väljapakutud range on minu arvates tal raise PF.

      Comment

      • vapsik
        Klubi Liige
        • Apr 2009
        • 5462

        #4
        Re: NL50: AK vs regular - board läheb keeruliseks

        Mastitõmme mingisuguse väiksema SC-ga üsna tõenäoline IMHO või Ax ruutud kehva kikkeriga.. Ise vist betiks uuesti, kui ta vähegi mõtlev reg, mida ta ka paistab olema, siis mastitõmbega ta bettima ei hakkaks ja võtaks tasuta kaardi, sest vaevalt et Sa OOP 2 vastu cbetiksid õhuga sellisel boardil, mis Su PF range üsna hästi hitib ning turni kaart tema jaoks üsna kehv bettimiseks, isegi kui tal TP + FD.

        Comment

        • BuildUp
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2547

          #5
          Re: NL50: AK vs regular - board läheb keeruliseks

          Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
          Lisasinn, et ta on LP väga-väga agresiivne. Varastas palju, isoleeris palju jne. Aga hetkel ta LIMPIS! Seega asi muutub totaalselt. Sinu väljapakutud range on minu arvates tal raise PF.
          My bad. Sellisel juhul jätaks ma kõik broadwayd välja ja paneks rangeks sama mis Vapsik. Ja sellise range järgi on tõesti mõtekam turnil uuesti bettida..

          Comment

          Working...