NL50 FR: suited connector hitib FD ja flopis läheb teravaks

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • low-flow
    Klubi Liige
    • Jul 2009
    • 1208

    #1

    NL50 FR: suited connector hitib FD ja flopis läheb teravaks

    Full Tilt Poker $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 716196
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    UTG: $68.85
    UTG+1: $50.75
    UTG+2: $53.25
    MP1: $94.25 15/10/1 224 kätt, halb ja passiivne regular ehk?
    MP2: $24.10
    Hero (CO): $57.65
    BTN: $16.75
    SB: $52.90 26/11/0 27 kätt, esmamulje järgi standard passiivne donk
    BB: $50.00

    Pre Flop: ($0.75) Hero is CO with 7 8
    2 folds, UTG+2 calls $0.50, MP1 calls $0.50, 1 fold, Hero raises to $3, 1 fold, SB calls $2.75, 2 folds, MP1 calls $2.50

    Flop: ($10.00) A 3 2 (3 players)
    SB checks, MP1 checks, Hero bets $6.50, SB calls $6.50, MP1 raises to $19, Hero ???

    Kui eeldada, et shove peale SB foldib ja MP1 callib 100% on meil vaja 38% equtyt, et shove oleks BE.
    Kui MP1 range on 22 ja 33 siis meil on equty 25%
    Kui lisame MP1 range ka käed 45s, A2s, A3s siis on meil 29% equity
    Selle järgi tundub shove natuke spewine olevat.

    Muidugi on variant, et SB stackib ka 2 paari tüüpi käega ära, aga väga suure osa ajast ootan ma teda siiski foldivat. Eriti kehv oleks muidugi variant, kui kellelgi oleks Ax ka frushdraw...aga ka see ei tundu nii reaalne, kui ennem välja pakutud variandid.

    Et mis saab siis, anname alla? Callida ju ruumi pole...või on?
    Last edited by low-flow; 26.05.10, 11:15.
  • masterpuppet
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2094

    #2
    Re: NL50 FR: suited connector hitib FD ja flopis läheb teravaks

    Ma olen võibolla liiga weak, kuid 78s ma ei isoleeri, eriti veel CO pealt, kui BTN on short.

    Ja flopis on kindel fold, vabalt võid olla drawing dead, sest MP on ikka väga pasiivne ning tema line on seal supper strong! Ning sb võib juba parema drawga ära katta.

    Comment

    • low-flow
      Klubi Liige
      • Jul 2009
      • 1208

      #3
      Re: NL50 FR: suited connector hitib FD ja flopis läheb teravaks

      Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
      Ma olen võibolla liiga weak, kuid 78s ma ei isoleeri, eriti veel CO pealt, kui BTN on short
      Ma CO ja BU pealt isoleerin väga laia rangega, eriti kui surnud raha potis on. Patric oma videos ütles, et leht on ebaoluline, kui positsiooni on. Muidugi see eeldab postflop oskusi ka, milledest mul vajaka jääb, aga no sellisteste passiivsete donkide vastu olen hea meelega 78s initsiatiivi omades positsioonist mängima. See selline mõnus range balanseeriv leht, näiteks KTs ja QJo meeldiks mulle vähem siit mängida.

      Comment

      • noname
        Purjus foorumlaste kaitseingel :P
        • Oct 2009
        • 2366

        #4
        Re: NL50 FR: suited connector hitib FD ja flopis läheb teravaks

        Hey.
        Palun kustuta teinekord View hand 716196 ära.Lihtsalt siis vb kergem ja ei "piiluta vms" tulemusi

        Comment

        • -andres-
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4546

          #5
          Re: NL50 FR: suited connector hitib FD ja flopis läheb teravaks

          Esimeses postis suhteliselt ise vastad oma küsimusele. Ütled et villainid on mõlemad passiivsed, seega sellisel flopil on nende range pigem väga väike, millega nad sealt raisema hakkaks.

          Comment

          • vapsik
            Klubi Liige
            • Apr 2009
            • 5462

            #6
            Re: NL50 FR: suited connector hitib FD ja flopis läheb teravaks

            Algselt postitas low-flow Vaata postitust
            Ma CO ja BU pealt isoleerin väga laia rangega, eriti kui surnud raha potis on. Patric oma videos ütles, et leht on ebaoluline, kui positsiooni on. Muidugi see eeldab postflop oskusi ka, milledest mul vajaka jääb, aga no sellisteste passiivsete donkide vastu olen hea meelega 78s initsiatiivi omades positsioonist mängima. See selline mõnus range balanseeriv leht, näiteks KTs ja QJo meeldiks mulle vähem siit mängida.
            Eks jah vastavalt skillile tasub isomiskäsi valida, ise mitme vastase vastu väiksemate SC-dega üldjuhul ei isoleeri, eriti kui CO-l olen.

            Comment

            • vapsik
              Klubi Liige
              • Apr 2009
              • 5462

              #7
              Re: NL50 FR: suited connector hitib FD ja flopis läheb teravaks

              Ja kui saladus pole, siis mis Su SN on?

              Comment

              • low-flow
                Klubi Liige
                • Jul 2009
                • 1208

                #8
                Re: NL50 FR: suited connector hitib FD ja flopis läheb teravaks

                Kogemata jäi vist jamh vastus esimesse posti sisse. Tegelikult ma nii spewilt ei mängi, eile olin lihtsalt hullult tiltis, 5BI alla EV 1000 käelise sessi peale...mindset logiseb.

                Olen rolling_free enamus tubades. On tükk aega olnud plaan päevikut alustada ja väike enesetutvustus teha, aga see on kuidagi veninud ja edasilükkanud. Alles selle aasta alguses lõpetasin donkamise ja hakkasin reaalset pokkeristrateegiat lugema/õppima siit foorumist. NL50-ga ei saa hakkama, regsid sõidavad üle, fishid ei maksa välja, siis läheb mindset paigast ja teen veel kehva mängu ka takkajärge otsa...oi jamh, pean vist abi otsima/ostma. NL25 oli ikka täielik naljalimiit, a see krdi 50 igasugu komistuskive täis...

                Comment

                Working...