NL25 JJ

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • atsetoon
    Joomas õlut Atsetooniga
    • May 2009
    • 1105

    #1

    NL25 JJ

    vastane 17/14 180 kätt 3bet:9,5

    Full Tilt Poker $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 711904
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    UTG: $16.16
    Hero (UTG+1): $27.65
    UTG+2: $23.91
    MP1: $8.05
    MP2: $31.54
    CO: $25.35
    BTN: $44.20
    SB: $12.21
    BB: $8.75

    Pre Flop: ($0.35) Hero is UTG+1 with J J
    1 fold, Hero raises to $0.75, 2 folds, MP2 raises to $2.75, 4 folds, Hero calls $2

    Flop: ($5.85) 9 9 7 (2 players)
    Hero bets $2.75, MP2 requests TIME, MP2 raises to $5.75, Hero requests TIME, Hero folds


    fold preflop?
  • BuildUp
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2547

    #2
    Re: NL25 JJ

    Preflop ma kindlasti ei foldiks. Kas call või 4bet.

    Flop on meile ju ideaalne ning mina ajaks rahad sisse, sest vastase 3bet pf nii suur ning ma arvan, et me oleme enamjaolt siin ees.

    Comment

    • Liquicity
      Õpihimuline Mängur
      • Mar 2010
      • 454

      #3
      Re: NL25 JJ

      180 käe peale 9,5 3bet võib väga petlik olla, liiga vähe käsi. Tal võib 3bet suur olla ka kuna kaitseb kõvasti blindi.
      Pigem tundub keskpositsioonist see 3bet standard AA või KK

      Comment

      • -andres-
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4546

        #4
        Re: NL25 JJ

        Snapfold pre, nii vähe käsi, et puhas variatsioon võib see 3bet olla.

        Comment

        • atsetoon
          Joomas õlut Atsetooniga
          • May 2009
          • 1105

          #5
          Re: NL25 JJ

          Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
          Preflop ma kindlasti ei foldiks. Kas call või 4bet.

          Flop on meile ju ideaalne ning mina ajaks rahad sisse, sest vastase 3bet pf nii suur ning ma arvan, et me oleme enamjaolt siin ees.
          Kui sa selle koha peal rahad sisse ajaks, siis imo oleks seda juba PF võinud teha?

          Flopis arvan ma QQ+

          Comment

          • vapsik
            Klubi Liige
            • Apr 2009
            • 5462

            #6
            Re: NL25 JJ

            Foldiks PF.

            Vaevalt, et keegi MP-lt Su EP raise lightilt 3-betib, kui just tegu pole täieliku maniakiga. Lisaks veel OOP ka ja setminemisel valuet ei näe antud kohas.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #7
              Re: NL25 JJ

              Fold PF, flopis ära donka, ma check-calliks.

              Comment

              Working...