NL50 bottom set vs raise ja reraise kehval flopil.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • cypher
    Jube Noob
    • Dec 2008
    • 143

    #1

    NL50 bottom set vs raise ja reraise kehval flopil.

    UTG tundub olevat standard nit 11/9/2,5 120 käe kohta.
    BB 18/14/1,5 280 käe kohta.
    Kumbki pole varem millegi erilisega silma jäänud. Küsimus siis, kas flopil on foldimis ruumi või mitte?

    Poker Stars $50.00 No Limit Hold'em - 9 players -
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    SB: $55.05
    BB: $82.55
    UTG: $75.55
    UTG+1: $47.10
    Hero (UTG+2): $52.10
    MP1: $56.10
    MP2: $50.00
    CO: $16.50
    BTN: $56.55

    Pre Flop: ($0.75) Hero is UTG+2 with 3 3
    UTG raises to $2, 1 fold, Hero calls $2, 3 folds, BTN calls $2, SB calls $1.75, BB calls $1.50

    Flop: ($10.00) 4 3 5 (5 players)
    SB checks, BB bets $10.00, UTG raises to $25, Hero?
    Last edited by cypher; 22.05.10, 18:58.
  • levis
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1557

    #2
    Re: NL50 bottom set vs raise ja reraise kehval flopil.

    Kui lükkad nuppe, siis näitab UTG kõrgem set ja BB rida, aga kui foldid, siis näitab UTG AA ning BB 2 paari või 56.
    Ühesõnaga doomed anyway.

    Comment

    • Cleo
      Räme Fish
      • Mar 2010
      • 12

      #3
      Re: NL50 bottom set vs raise ja reraise kehval flopil.

      Shoveksin ja arvatavasti näitab ülepaari QQ-AA. Kindlasti ma ei foldiks, sest ma ei usu, et ta A2 pfr UTG pealt raiseks.

      Comment

      • Tupsik
        Klubi Liige
        • Mar 2009
        • 497

        #4
        Re: NL50 bottom set vs raise ja reraise kehval flopil.

        Algselt postitas levis Vaata postitust
        Kui lükkad nuppe, siis näitab UTG kõrgem set ja BB rida, aga kui foldid, siis näitab UTG AA ning BB 2 paari või 56.
        Ühesõnaga doomed anyway.
        +1

        Aga siiski pigem foldiksin.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5
          Re: NL50 bottom set vs raise ja reraise kehval flopil.

          easy shove. BB range on nõrk, UTG-l QQ+. Call ja fold oleksid debiilsused.

          Comment

          • low-flow
            Klubi Liige
            • Jul 2009
            • 1208

            #6
            Re: NL50 bottom set vs raise ja reraise kehval flopil.

            Ma olen endale selliste natukene keerulistema floppide jaoks siit foorumist sellise juhtnööri meelde jätnud, et kui flopi peal pole mune all-in minna seti hittides, siis pole nii madala poketiga mõtet setminema minnagi. Uskumatult hästi mõjuba mindsetile, ei pea näiteks selliseid käsi üles panema kunagi Ehk siis shove ja nh sir!

            Comment

            • Sass
              Bännitud
              • Dec 2008
              • 1889

              #7
              Re: NL50 bottom set vs raise ja reraise kehval flopil.

              +1 rankale... ainuke mees keda karta on BB kes võis ma ei tea millega limpida 67s, A2s ja shove kindlalt ... samas bbl veel foldimis ruumi .. äkki tahtis lihtsalt potti maha võtta vms... UTG kindel QQ+... vs rida meil veel imemisruumi

              Comment

              • Tarmonator
                Lingiparandaja
                • Oct 2008
                • 3274

                #8
                Re: NL50 bottom set vs raise ja reraise kehval flopil.

                olen ka seda meelt, et UTG hindab siin oma AA liiga üle. BB valmistab küll natuke muret, sest ta ei tundu nüüd eriline maniak olema. aga shove ja loodan siin piisavalt ikkagi ees olla. ja kui pole, siis skilliga tõmban kokku.

                Comment

                • vapsik
                  Klubi Liige
                  • Apr 2009
                  • 5462

                  #9
                  Re: NL50 bottom set vs raise ja reraise kehval flopil.

                  Läheks ka bustoks.

                  IMHO võiks range miskit sellist olla + vahel harva ka 77, 88... või isegi mingi 65s. Kui 54s välja jätta, siis oleks täpselt 33%.


                  Board: 5s 3h 4d
                  Dead:

                  equity win tie pots won pots tied
                  Hand 0: 36.400% 35.35% 01.05% 122565 3652.00 { 3d3s }
                  Hand 1: 08.862% 07.66% 01.20% 26574 4156.00 { QQ+ }
                  Hand 2: 54.738% 53.54% 01.20% 185649 4156.00 { 66-33, A2s, 76s, 54s }

                  Comment

                  • cypher
                    Jube Noob
                    • Dec 2008
                    • 143

                    #10
                    Re: NL50 bottom set vs raise ja reraise kehval flopil.

                    Aitäh vastuste eest. Eks järgmine kord olen targem, tollel hetkel käis mõttest läbi ainult see, et olen raudselt biit ja otsustasin hero foldi teha. BB näitas 1010 ja UTG AA

                    Comment

                    Working...