400NL: Turnil OESD + ülekaardid fishi vastu, mis teete?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    400NL: Turnil OESD + ülekaardid fishi vastu, mis teete?

    Kahurialune on fish - 10 kätt ja teinud juba selle aja sees hulga lollusi aga kahjuks vitsu ei ole väärakas veel saanud. Kuidas mängite käänakul ning mis on plaan jõel???

    Full Tilt Poker $2/$4 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 704537
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    BTN: $431.00
    SB: $400.00
    BB: $728.00
    UTG: $663.90
    MP: $440.50
    Hero (CO): $504.00

    Pre Flop: ($6.00) Hero is CO with K Q
    UTG calls $4, 1 fold, Hero raises to $16, 3 folds, UTG calls $12

    Flop: ($38.00) 2 5 T (2 players)
    UTG checks, Hero bets $18, UTG calls $18

    Turn: ($74.00) J (2 players)
    UTG checks, Hero requests TIME, Hero ??? ??? ???
  • Davy
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1341

    #2
    Re: 400NL: Turnil OESD + ülekaardid fishi vastu, mis teete?

    A2 A3 A4 A5 46 45 56 57 66 77 88 99 T8 T9

    vs t8 32% Eq

    Comment

    • variatsioon
      Pokkeritark
      • Nov 2008
      • 5849

      #3
      Re: 400NL: Turnil OESD + ülekaardid fishi vastu, mis teete?

      bet 46-66$

      või mis variante veel on?

      Comment

      • andreest6
        Julm Donk
        • Jan 2010
        • 68

        #4
        Re: 400NL: Turnil OESD + ülekaardid fishi vastu, mis teete?

        mina kyll ei betiks. betimisega muudame me oma käe bluffiks ja hyper fishi vastu bluffimine v6rdub raha ära kinkimisega. c/f turn, kui ei hiti c/f river.
        Last edited by andreest6; 20.05.10, 00:35.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5
          Re: 400NL: Turnil OESD + ülekaardid fishi vastu, mis teete?

          Algselt postitas andreest6 Vaata postitust
          mina kyll ei betiks. betimisega muudame me oma käe bluffiks ja hyper fishi vastu bluffimine v6rdub raha ära kinkimisega. c/f turn, kui ei hiti c/f river.
          Me oleme positsioonil siis mõtled, et checkid järgi turni? Samas kui me oleks OOP kas siis ka check-foldiks? Minu arvates seda kätt on OOP lihtsam mängida, sest siis ma küll alati betiks turni.

          Comment

          • Rigged
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2535

            #6
            Re: 400NL: Turnil OESD + ülekaardid fishi vastu, mis teete?

            Tõmbeid eriti pole, ühesõnaga kalal ilmselt on mingit mahanäitamise väärtust, võib panustada, et panka suuremaks ajada ja jõel rohkem väärtust võtta(kui saame pihta) (vahel harva võib ka juhtuda, et kalale ei meeldigi oma käsi rohkem ja viskab käänakul maha, aga seda juhtub harva), aga kui ei saa pihta, siis on jõel halb mängida, sest kaladele ei meeldi oma kaarte ära visata.(Jõel ei saa valetada eriti hästi)
            Ühesõnaga ma vist ilmselt võtaks siin tussu liini ja peatuks käänakul ja vastavalt jõele mängiks edasi

            Comment

            • tdx
              Grinder
              • Oct 2008
              • 768

              #7
              Re: 400NL: Turnil OESD + ülekaardid fishi vastu, mis teete?

              ma bet-calliks turni, kuna herol nuts ja saab riveris perfektselt mängida.

              Comment

              • -andres-
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4546

                #8
                Re: 400NL: Turnil OESD + ülekaardid fishi vastu, mis teete?

                Algselt postitas tdx Vaata postitust
                ma bet-calliks turni, kuna herol nuts ja saab riveris perfektselt mängida.
                Aga mis siis teed, kui fish Check-Callib turni ja river tuleb Q ning fish otsustab Check-Raisida?

                Comment

                • fikuuu
                  Grinder
                  • Aug 2009
                  • 663

                  #9
                  Re: 400NL: Turnil OESD + ülekaardid fishi vastu, mis teete?

                  Arvan,et poti pole mõtet suuremaks ajada ...turnil järgi checkida-lootes riveril pihta saada.Parimal juhul on sul 14 outi(iga K,Q,A,9).Fishil tundub olevat mingi üpriski nõrk käsi,mida ta pole valmis maha viskama madala beti peale(madal paar).Kui riveril K v Q tuleb siis check-call,9 v A puhul on liigutus obvious.

                  Nii mängiks mina igaljuhul

                  Comment

                  • -andres-
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4546

                    #10
                    Re: 400NL: Turnil OESD + ülekaardid fishi vastu, mis teete?

                    Me ei saa riverit check-callida paraku.

                    Comment

                    • fikuuu
                      Grinder
                      • Aug 2009
                      • 663

                      #11
                      Re: 400NL: Turnil OESD + ülekaardid fishi vastu, mis teete?

                      Fix my post !

                      E: sa mõtled,et väljendasin end valesti ? mitte check-call vaid call-check ? või mis ?
                      Last edited by fikuuu; 20.05.10, 14:42.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #12
                        Re: 400NL: Turnil OESD + ülekaardid fishi vastu, mis teete?

                        Algselt postitas tdx Vaata postitust
                        ma bet-calliks turni, kuna herol nuts ja saab riveris perfektselt mängida.
                        Misajast on OESD nuts check-raiseva mängija vastu, kes on fish ja tõenäolislet passiivne...

                        Comment

                        • Tarmonator
                          Lingiparandaja
                          • Oct 2008
                          • 3274

                          #13
                          Re: 400NL: Turnil OESD + ülekaardid fishi vastu, mis teete?

                          Algselt postitas fikuuu Vaata postitust
                          Fix my post !

                          E: sa mõtled,et väljendasin end valesti ? mitte check-call vaid call-check ? või mis ?
                          HERO on positsioonis, POSITSIOONIS, me ei saa check callida riverit. Inimesed vaadake HH korralikult üle enne kui nõuandeid hakkate jagama.
                          Seda ma tahtsingi öelda, kätt ma ei oska kommenteerida kuna ma ei mängi nii kõrgel.

                          Comment

                          • fikuuu
                            Grinder
                            • Aug 2009
                            • 663

                            #14
                            Re: 400NL: Turnil OESD + ülekaardid fishi vastu, mis teete?

                            Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
                            HERO on positsioonis, POSITSIOONIS, me ei saa check callida riverit. Inimesed vaadake HH korralikult üle enne kui nõuandeid hakkate jagama.
                            Seda ma tahtsingi öelda, kätt ma ei oska kommenteerida kuna ma ei mängi nii kõrgel.
                            Ma sain HH väga hästi aru,kuid ei osanud end õieti väljendada ...Mõttest saite ju ometi aru ? Kuidas ma ütlema oleks pidanud ?

                            Comment

                            • Tarmonator
                              Lingiparandaja
                              • Oct 2008
                              • 3274

                              #15
                              Re: 400NL: Turnil OESD + ülekaardid fishi vastu, mis teete?

                              okei, praegu sai su mõttest täpselt nii aru nagu kõik said.

                              aga sa ilmselt mõtlesid siis, et kui vastane checkib, siis checkime järgi ja kui betib, siis callime järgi.

                              Comment

                              Working...