400NL - Turnil mastiõmme + aukuost, meie mäng?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    400NL - Turnil mastiõmme + aukuost, meie mäng?

    Vastane on 16/14/19 - 319 kätt ja ennem kõvasti madistanud ei ole. Hero ei teadnud vastase PTR statistikat aga lisan selle ikkagi siia ning loodan, et mängijad annavad nõu nii, kuidas hero Villut nägi. Samuti kuidas te käituks kui te teaks Villu PTR statistikat.

    Villu PTR statistika:


    Full Tilt Poker $400.00 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 702588
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    BB: $841.00
    UTG: $400.00
    UTG+1: $485.70
    MP1: $433.30
    MP2: $388.00
    CO: $464.60
    Hero (BTN): $400.80
    SB: $134.00

    Pre Flop: ($6.00) Hero is BTN with T K
    4 folds, CO raises to $12, Hero calls $12, 2 folds

    Flop: ($30.00) 8 6 2 (2 players)
    CO bets $22.00, Hero calls $22

    Turn: ($74.00) 9 (2 players)
    CO bets $56.00, Hero tahab teha kõike....
  • variatsioon
    Pokkeritark
    • Nov 2008
    • 5849

    #2
    Re: 400NL - Turnil mastiõmme + aukuost, meie mäng?

    call imo..
    liiga palju chipse alles et all initada.

    Comment

    • kilu6
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1305

      #3
      Re: 400NL - Turnil mastiõmme + aukuost, meie mäng?

      Miks flopis ei paugutanud? Praegu oled taga imo ja fold.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #4
        Re: 400NL - Turnil mastiõmme + aukuost, meie mäng?

        Algselt postitas kilu6 Vaata postitust
        Miks flopis ei paugutanud? Praegu oled taga imo ja fold.
        Sest flopi raise on -EV.

        Comment

        • McFoldberg
          Grinder
          • Nov 2008
          • 731

          #5
          Re: 400NL - Turnil mastiõmme + aukuost, meie mäng?

          Minu arvates poleks flopi raisil midagi viga, kuna su range peaks seal suhteliselt tasakaalus olema. Ehk sa raised samamoodi seal for value kui for semibluff kui for pure bluff. Callides sa mõnes mõttes ütled enda käe ära minu arvates, kuna value käed võtab villain su rangest ära, sest nii drawisel boardil sa vaevalt flatiksid lihtsalt flopi cbeti.

          As played ei oleks turni raisel midagi viga, kuna su käsi peaks tunduma suhteliselt nõrk ja kuna laud hakkab suhteliselt ohtlikuks muutuma peaks villaini arvates sind olema kergem ära barreldada (sest value handidega sa raiseksid flopi ja ta ilmselt eeldab, et ka tugevate drawdega nagu sul on sa raiseksid flopi, ehk su perceived range on võib olla mingi 99-JJ). Ja enda turni raisiga saame me samas esindada ka siiski seti (või turnitud 99-t) juhul kui me tahtsime vastast flopil sees hoida, sest ta range on siiski kohutavalt lai ja flopi raisides jätkaks ta ilmselt väga väikese hulga kätega. Ehk turni raise ei tundu käe esindamise poolest ka halb minu arvates. Calli kasumlikkuses kahtlen.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #6
            Re: 400NL - Turnil mastiõmme + aukuost, meie mäng?

            Algselt postitas McFoldberg Vaata postitust
            Minu arvates poleks flopi raisil midagi viga, kuna su range peaks seal suhteliselt tasakaalus olema. Ehk sa raised samamoodi seal for value kui for semibluff kui for pure bluff. Callides sa mõnes mõttes ütled enda käe ära minu arvates, kuna value käed võtab villain su rangest ära, sest nii drawisel boardil sa vaevalt flatiksid lihtsalt flopi cbeti.
            Ma tasakaalustaks flopis tõste range kätega, millel on hea equity - näiteks nutfd + ülekaartid. Calli range tasakaalustaks FD-ga, TP, keskmised ülepaarid ja vahest harvem slowplay. Kuna vastane on suht tundmatu siis üleüldse tasakaalustamise peale hetkel mõtlema ei peaks IMO. Seetõttu hetkel flopi raise üldse ei meeldi :(

            Võin ka eksida.

            EDIT: turni selgitustega nõustun, kas kellegil veel midagi lisada?

            Comment

            • Davy
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1341

              #7
              Re: 400NL - Turnil mastiõmme + aukuost, meie mäng?

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              Ma tasakaalustaks flopis tõste range kätega, millel on hea equity - näiteks nutfd + ülekaartid. Calli range tasakaalustaks FD-ga, TP, keskmised ülepaarid ja vahest harvem slowplay. Kuna vastane on suht tundmatu siis üleüldse tasakaalustamise peale hetkel mõtlema ei peaks IMO. Seetõttu hetkel flopi raise üldse ei meeldi :(

              Võin ka eksida.

              EDIT: turni selgitustega nõustun, kas kellegil veel midagi lisada?
              9 on halvim kaart vastasel bluf barreldada ja turni beti raisemine on kindlalt " eikellegimaal olemine" kas see on +EV või - EV oleneb lihtsalt vastasetüübist.
              Last edited by Davy; 19.05.10, 22:43.

              Comment

              • variatsioon
                Pokkeritark
                • Nov 2008
                • 5849

                #8
                Re: 400NL - Turnil mastiõmme + aukuost, meie mäng?

                nii et mina arvan et call
                kilu et fold ja
                mcfold raisiks :D

                Comment

                • Davy
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1341

                  #9
                  Re: 400NL - Turnil mastiõmme + aukuost, meie mäng?

                  Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                  nii et mina arvan et call
                  kilu et fold ja
                  mcfold raisiks :D
                  Calliga ka see lugu, et mis vastase rangest riveris midagi välja üldse maksab ?

                  Money kaart vast oleks K kus vastane saab bluffi püüda.

                  Comment

                  • variatsioon
                    Pokkeritark
                    • Nov 2008
                    • 5849

                    #10
                    Re: 400NL - Turnil mastiõmme + aukuost, meie mäng?

                    Algselt postitas Davy Vaata postitust
                    Calliga ka see lugu, et mis vastase rangest riveris midagi välja üldse maksab ?

                    Money kaart vast oleks K kus vastane saab bluffi püüda.
                    ega ta ei peagi ju rõvedalt all initama hakkama..
                    iga kolmas kord võidad poole potise beti temalt ja jäädki keskmiselt 20$+ kui hitid.
                    + siis veel kui hitid paari või võidad K higha jne..

                    Comment

                    • Davy
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1341

                      #11
                      Re: 400NL - Turnil mastiõmme + aukuost, meie mäng?

                      Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                      ega ta ei peagi ju rõvedalt all initama hakkama..
                      iga kolmas kord võidad poole potise beti temalt ja jäädki keskmiselt 20$+ kui hitid.
                      + siis veel kui hitid paari või võidad K higha jne..
                      Iga 3s kord ikka pot size beti. Vastne oop ja betib turnis rõvedat kaarti, väga tihti me siin K highga vast ei võida. Ja kui me paari hitime, kas siis callime :)

                      Siiski call ei too meile mingit tohutut +EV-d ega - EV-d siin turnis, nii et fine minupoolt.

                      Comment

                      Working...