NL50 AA mono flop

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tupsik
    Klubi Liige
    • Mar 2009
    • 497

    #1

    NL50 AA mono flop

    No-Limit Hold'em, $0.50 BB (7 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop

    SB ($58.88) 15/8/2.8 - 1.6k
    BB ($37.08)
    Hero (UTG) ($55.90)
    MP1 ($40.41)
    MP2 ($47) 14/3/1.9 - 14k foldto cbet 74
    CO ($60.13)
    Button ($45.70)

    Preflop: Hero is UTG with A, A
    Hero bets $1.50, 1 fold, MP2 calls $1.50, 2 folds, SB calls $1.25, 1 fold

    Flop: ($5) J, 9, 3 (3 players)
    SB checks, Hero bets $3.50, MP2 raises $13, 1 fold, Hero ???

    Kuidas jätkaksite ja miks?
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #2
    Re: NL50 AA mono flop

    raisen ja ajan sisse

    Comment

    • Tupsik
      Klubi Liige
      • Mar 2009
      • 497

      #3
      Re: NL50 AA mono flop

      Mis kehvema kaardiga ta mind callib?

      QQ+ oleks ta tõenäoliselt tõstnud pre.
      Setide vastu olen maas, aga on ca 10-11 outi.
      Ja kui floppas masti siis põhimõtteliset on ca 7 outi ainult.
      J9 võimalus on kah, selle vastu on ca 14 outi.

      Seega mulle ikka tõste tundub halb mäng, ainult bluffid saab maha(mida pole vaja). Kuna vastane ka vähem agressiivne siis bluffid on seal samas ka väga harva.

      Loodaks, et keegi oskaks lisaks kommenteerida. :)

      Comment

      • Liquicity
        Õpihimuline Mängur
        • Mar 2010
        • 454

        #4
        Re: NL50 AA mono flop

        mina paneks nupud. Oled 80+% ees kõigi nende käte vastu, mis välja pakkusid

        Comment

        • masterpuppet
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2094

          #5
          Re: NL50 AA mono flop

          See on nuts. Nuppe.

          Comment

          • Tupsik
            Klubi Liige
            • Mar 2009
            • 497

            #6
            Re: NL50 AA mono flop

            Algselt postitas Liquicity Vaata postitust
            mina paneks nupud. Oled 80+% ees kõigi nende käte vastu, mis välja pakkusid
            Ees nendest kätest olen ainult J9 vastu ju. Samas ta arvatavasti ei mängiks ka seal J9'sat.

            Kõigist teistest pakutud kätest olen maas.

            Masterpuppet
            , kui nuppe, siis mis kehvema käega ta callib?

            Comment

            • masterpuppet
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2094

              #7
              Re: NL50 AA mono flop

              No mis ta 3bet stats on? Arvestades, et ta PFR on ainult 3. Seega ta callingrange võib seal olla metsik ning callida võib ta sind seal nii QQ, KK, AKh, jne. Meie equity on metsik. Ei saa teda ainult kitsa meid biitiva range peale seal panna. Ja tema made handide vastu on meil endiselt piisavalt equityt.

              Comment

              • masterpuppet
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2094

                #8
                Re: NL50 AA mono flop

                Ja ega sa ometi seda flopi callida ei taha? Ja veel vähem foldida?

                Iga ärtu tapab actioni ja iga muu kaart praktiliselt paneb su sama otsuse ette, lihtsalt equitit siis vähem, ja fold. Uhh, see oleks mingi megahpper supper riiid.

                Comment

                • Tupsik
                  Klubi Liige
                  • Mar 2009
                  • 497

                  #9
                  Re: NL50 AA mono flop

                  1,9 ongi 3bet algses infos
                  AGG on 1.3

                  Et väga passiivne ja nitine, QQ+ ta ikka tõstab. AKh võimalik loomulikult, aga arvan, et ka sellega mängiks passiivselt.

                  Agg freq flopis on 16%.

                  Comment

                  • masterpuppet
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2094

                    #10
                    Re: NL50 AA mono flop

                    Kui sul 14k kätt ta kohta, siis peaks alati mingi riid/note ta kohta olema. Kui mul seda ei ole, siis ma siin ei foldi.

                    Comment

                    • ristijeesus
                      Klubi Liige
                      • Oct 2009
                      • 2533

                      #11
                      Re: NL50 AA mono flop

                      Algselt postitas Liquicity Vaata postitust
                      mina paneks nupud. Oled 80+% ees kõigi nende käte vastu, mis välja pakkusid
                      Seti vastu oled umbes 33:66, masti vastu 30:70 taga, 2 paari vastu 51:49 ees.

                      Comment

                      • ristijeesus
                        Klubi Liige
                        • Oct 2009
                        • 2533

                        #12
                        Re: NL50 AA mono flop

                        Mis riide sul maztablazta passiivse fishi jaoks veel vaja on? Ta valuebetib siin ja ta ei tee seda sitema käega kui herol siin on.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #13
                          Re: NL50 AA mono flop

                          Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
                          No mis ta 3bet stats on? Arvestades, et ta PFR on ainult 3. Seega ta callingrange võib seal olla metsik ning callida võib ta sind seal nii QQ, KK, AKh, jne. Meie equity on metsik. Ei saa teda ainult kitsa meid biitiva range peale seal panna. Ja tema made handide vastu on meil endiselt piisavalt equityt.
                          Preflop calling range võib olla metsik aga postflop raising range mitte. Monotoon boardid on kõõõõõõige ohtlikumad. See tähendab, et su CBET on üpriski tugev ja tema suur raise veel tugevam, eriti kui mängija on passiivne.

                          Peale selle on nuhtluseks (või boonuseks) meie käes A mis kitsendab ta semi-bluffing range veelgi (tal ei saa olla paari + nutfd, ülekaarte + nutfd) ja isegi kui tal see oleks siis meie mustade ässade equity langeks.

                          Kuna tegu on passiivse mängijaga, kes meenutab nitti siis pakuks, et ta main range on valuerange, mis omakorda enamus ajast sisaldab sette ja väikse osa ajast ülepaari või masti (ütleks, et need kaks nullivad teinetest ära - ülepaarile paneme lõuksi, mast paneb meile). Bluffe ega "thin vbete" (top-paar ja isegi siia range võib panna ülepaari) ma ta range ei paneks.

                          Seeega paneks miski 90% ajast vbetib setiga, 10% ajast thin vbete/bluff mille väga tihti foldib ning long runnis maksmimaalselt miski 40% equityt kui SD-le läheme.

                          Kokkuvõttes tundub üliclose fold aga loogiliselt mõeldes tundub 40% equityt isegi liiga optimistlik. Mina vist foldiks selle vastase vastu. Oleks rohkem agro/loosem siis snap-shoveks.

                          Comment

                          • masterpuppet
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2094

                            #14
                            Re: NL50 AA mono flop

                            Tänud. Väga hea post.

                            Ja kõige meeldivam on see, et foorumi ladvik on hakanud taas hakanud strateegiat tagasi tooma, mis on väga väga hea.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #15
                              Re: NL50 AA mono flop

                              Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
                              Tänud. Väga hea post.

                              Ja kõige meeldivam on see, et foorumi ladvik on hakanud taas hakanud strateegiat tagasi tooma, mis on väga väga hea.
                              Ei viitsi neid jurasid OT teemasid enam lugeda ja hängin rohkem full-ring foorumis.

                              Comment

                              Working...