NL10: Top pair w KQ ja donk

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • BuildUp
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2547

    #1

    NL10: Top pair w KQ ja donk

    No-Limit Hold'em, $0.10 BB (9 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Button ($9.09)
    SB ($1.65)
    BB ($13.12)
    UTG ($1.95)
    UTG+1 ($5.99)
    Hero (MP1) ($17.52)
    MP2 ($2.05)
    MP3 ($2.01)
    CO ($1.85)

    Preflop: Hero is MP1 with K[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img], Q[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img]
    5 folds, BB raises $0.25, 2 folds, Hero calls $0.15

    Flop: ($0.55) Q[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img], 5[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img], 5[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img] (2 players)
    Hero bets $0.40, BB raises $0.80, Hero raises $2.55, BB calls $2.15

    Turn: ($6.45) 2[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img] (2 players)
    Hero bets $14.32 (All-In), BB calls $9.92 (All-In)

    River: ($26.29) 7[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img] (2 players, 2 all-in)

    Total pot: $26.29

    Villaini statid on 41/28/5 80 käe peale.

    Ei oskagi ausalt öeldes midagi öelda. ???
    Vaatasin, et tüüp tõstab suht paljude kätega ning agg factor on ka piisav, et mängida seda kätt täpselt nii nagu ma seda mängisin.

    Kuidas te seda kätt mängiksite?

  • BuildUp
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2547

    #2
    Re: NL10: Top pair w KQ ja donk

    Ma ei tea miks ta näitab, et ma MP1 olen, tegelikult olin BB ja vastane oli CO. :-\ ;D

    Comment

    • alaska
      forever
      • Oct 2008
      • 6599

      #3
      Re: NL10: Top pair w KQ ja donk

      oli sul enne mingit infot, mida ta minraised tähendavad?
      Selge see, et tal ei ole 5 ega Q, aga kas tal on ülepaar või midagi vahepealset, seda ei oska öelda. Sinu reraise flopis oli väga hea, tema tõste on 90% bluff seal.
      Minuarvates hästi mängitud.

      Comment

      • -andres-
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4546

        #4
        Re: NL10: Top pair w KQ ja donk

        Ma ei tea, rääkisin msnis ka, aga mulle Turni lüke küll ei meeldi. Sest olgu donk või tahes, TQ ma ei usu, et ta allinni ära calliks. Callib ikkagi arvatavasti vaid parema käega, võimalus ka KQ. Ta ei ole täiesti "typical" ülikõrge vpip vend, raise on tal samuti meeletult suur ja teda mingile käele on suhteliselt võimatu panna.
        Tal võib see 5 olla, võib ka KQ, reaalne ka AQ.
        Samas ma ei tea ka kas ma seda minraise reraiseks. Kui see vend preflop minraise tegi, kardan, et ongi selline donk, kes oma premiume minraisib. Kardan, et ta ikkagi flopilt juba sai midagi ja calliks lihtsalt ära. Turni checkiks ja vaataks mis tema teeb. Samas, vb peksan segast, ootan ka teisi kommentaare.

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #5
          Re: NL10: Top pair w KQ ja donk

          Tegelt võis ikkagi olla 5 või Q, flushdraw oli maas, ma kohe seda ei vaadanud.

          Comment

          • antnx
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3102

            #6
            Re: NL10: Top pair w KQ ja donk

            Algselt postitas -andres-
            Ma ei tea, rääkisin msnis ka, aga mulle Turni lüke küll ei meeldi. Sest olgu donk või tahes, TQ ma ei usu, et ta allinni ära calliks. Callib ikkagi arvatavasti vaid parema käega, võimalus ka KQ. Ta ei ole täiesti "typical" ülikõrge vpip vend, raise on tal samuti meeletult suur ja teda mingile käele on suhteliselt võimatu panna.
            Tal võib see 5 olla, võib ka KQ, reaalne ka AQ.
            Samas ma ei tea ka kas ma seda minraise reraiseks. Kui see vend preflop minraise tegi, kardan, et ongi selline donk, kes oma premiume minraisib. Kardan, et ta ikkagi flopilt juba sai midagi ja calliks lihtsalt ära. Turni checkiks ja vaataks mis tema teeb. Samas, vb peksan segast, ootan ka teisi kommentaare.
            Nõus. Sellel limiidil on palju donke kes minraisevad ja üritavad slowplayda oma premium käsi. Tal praegu siin range nii suur A5 võib vabalt olla

            Comment

            Working...