NL10 A-High mast turnis

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • farik666
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 834

    #1

    NL10 A-High mast turnis

    Kuidas kommenteerite käesolevat kätt?? Kas oleksite kuidagi teistmoodi mänginud?


    No-Limit Hold'em, $0.10 BB (9 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    UTG+1 ($10.90)
    MP1 ($9.25)
    MP2 ($1.60)
    MP3 ($3.85)
    CO ($10.10)
    Hero (Button) ($6)
    SB ($10.75)
    BB ($10)
    UTG ($7.80)

    Preflop: Hero is Button with A[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img], J[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img]
    3 folds, MP2 calls $0.10, 1 fold, CO calls $0.10, Hero raises $0.50, SB calls $0.45, 1 fold, MP2 calls $0.40, CO calls $0.40

    Flop: ($2.10) 4[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img], 10[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img], 9[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img] (4 players)
    SB bets $0.50, MP2 calls $0.50, 1 fold, Hero calls $0.50

    Turn: ($3.60) J[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img] (3 players)
    SB bets $2.80, MP2 calls $0.60 (All-In), Hero raises $5 (All-In), SB calls $2.20

    River: ($14.20) Q[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img] (3 players, 2 all-in)

    Total pot: $14.20

    Results:
    Hero had A[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img], J[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img] (flush, Ace high).
    SB had K[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img], Q[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img] (straight flush, King high).
    MP2 didn't show
    Outcome: SB won $14.20
  • timukasr
    Vana Tegija
    • Nov 2008
    • 1099

    #2
    Re: NL10 A-High mast turnis

    Nice hand!

    Nagu näha slowplay never pays.

    Comment

    • alaska
      forever
      • Oct 2008
      • 6599

      #3
      Re: NL10 A-High mast turnis

      Kuna sina olid preflop agressor ja mast on maas, siis peaks ikkagi contbetiga jätkama. Eriti sellise donkbeti peale, mis enamasti on keskmine paar või mastitõmme.


      SB-märge külge ja minukäest ta teinekord enam raha ei saa.

      Comment

      • farik666
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 834

        #4
        Re: NL10 A-High mast turnis

        ei hakand flopis kohe reraise vajutama, kuna ei olnd kättki... turnis oli jälle see tunne, et "oh mul NUTS".. sest ju never ei pane kedagi straight flushi või royal flushi või neliku peale...

        ise arvasin et madalam mast ja chipid mulle... :)

        Comment

        • kivisaba
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2514

          #5
          Re: NL10 A-High mast turnis

          imo well played kui flopis re-raiseda commiteb mõttetult ära drawga
          ja ära result orientated pigem sul ongi seal nuts ja raha liigub sinu poole

          Comment

          • -andres-
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4546

            #6
            Re: NL10 A-High mast turnis

            Siin pigem loeb juba stackidest flopi tegutsemine. Kui Hero oleks deep, siis mina raisiks floppi, et saada SB ka rohkem pot commited, sest mitmel juhul meil seal see flopatud flush olla võib, % on väga väike. Samamoodi võib tal olla K high flushdraw ja NL10s harrastatakse just selliste kätega end surnuks drawida.
            Hetkl kui Hero ise pole full stack, siis sobib ka call, sest hittimise korral saame oma nupud sisse anyway, sest meil on neid nii vähe. Seega reload ka tulevikus alati. Ma ei tea, kas ma kindlalt õigust väidan, kuid full stackina ma mängiks flopil oma nut flush drawi küll agressiivselt ja raisides :/.

            Comment

            • farik666
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 834

              #7
              Re: NL10 A-High mast turnis

              standardina mängingi kõiki flushdrawsid ja open-ended reatõmbeid agressiivselt, siin oli out of position ja raise+caller ees.. ja endal ei olnud veel kätt koos...

              turnis oleks foldind ka kui ei oleks midagi tulnd..

              Comment

              Working...