NL25: AA, multiway pot, villain raiseb drawisel boardil.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kotkas1000
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 2305

    #1

    NL25: AA, multiway pot, villain raiseb drawisel boardil.

    Vastane suht donk 23/13/2,5 600 käe peale. Kas kaardid julmalt mucki või reraise AI?

    Poker Stars $25.00 No Limit Hold'em - 9 players
    The Official 2+2 Hand Converter Powered By DeucesCracked.com

    MP1: $25.00
    Hero (MP2): $27.20
    CO: $27.55
    BTN: $23.15
    SB: $43.20
    BB: $24.50
    UTG: $17.35
    UTG+1: $30.00
    UTG+2: $12.90

    Pre Flop: ($0.35) Hero is MP2 with A A
    1 fold, UTG+1 calls $0.25, 2 folds, Hero raises to $1.25, 1 fold, BTN calls $1.25, 1 fold, BB calls $1, UTG+1 calls $1

    Flop: ($5.10) Q T 8 (4 players)
    BB checks, UTG+1 checks, Hero bets $3.50, BTN raises to $9.75, BB folds, UTG+1 folds, Hero ???
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #2
    Re: NL25: AA, multiway pot, villain raiseb drawisel boardil.

    23/13 nüüd väga donk ei tundu olevat ja ise kalduksin foldi poole. Vastane väga agresiivne pole ja seega ma kardan, et ta KQ, QJ ja taoliste kätega calliks lihtsalt maha Sind. Seega alla AQ teda siin tõstmas ei näe väga ja isegi TPTK võib ta lihtsat callida siin. Ise usun, et ta range võiks miskit sellist olla siin.

    Ise oleks 2bb rohkem pannud flopil.

    Board: Qs Th 8c
    Dead:

    equity win tie pots won pots tied
    Hand 0: 33.797% 32.83% 00.96% 6826 200.50 { AcAd }
    Hand 1: 66.203% 65.24% 00.96% 13563 200.50 { QQ, TT, 88, AQs, QTs, J9s, AQo }
    Last edited by vapsik; 09.05.10, 12:31.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #3
      Re: NL25: AA, multiway pot, villain raiseb drawisel boardil.

      Ma foldiks ka, sellel mehel on parimal juhul AQ ja sedagi väga harva.

      Comment

      • SANGPOMM
        Õpihimuline Mängur
        • Mar 2010
        • 479

        #4
        Re: NL25: AA, multiway pot, villain raiseb drawisel boardil.

        Ma ei saa, aru preagu miks mucki? mina lihtsalt calliks, või check raiseks

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5
          Re: NL25: AA, multiway pot, villain raiseb drawisel boardil.

          Neli mängijat, kellest kaks ei ole veel rääkinud. Sina näitad oma betiga mega tugevust siis button omakorda veel suuremat tugevust ja tegu ei paista olevat fishiga. Seega ma ei suuda uskuda, et ta siin kõmmutab nõrgemaga kui kaks paari.

          Comment

          Working...