nl25: b vs. b, river annab rea, kas valueraise või call?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kotkas1000
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 2305

    #1

    nl25: b vs. b, river annab rea, kas valueraise või call?

    Vastane 14/11/1,7, steal 50% 10 korra peale.

    River toob second nuts rea, kas teenme valueraise või callime? Kui raiseme, siis kui palju? Kui raiseme ja vatsane näiteks shoveb, mis siis teeme? Mul mingit imaget selleks ajaks lauas ei olnud, kuna oli vist teine või kolmas käsi sellel sessioonil.

    oker Stars $25.00 No Limit Hold'em - 8 players
    The Official 2+2 Hand Converter Powered By DeucesCracked.com

    Hero (BB): $32.77
    UTG: $12.84
    UTG+1: $16.22
    MP1: $53.17
    MP2: $25.00
    CO: $27.91
    BTN: $13.97
    SB: $25.00

    Pre Flop: ($0.35) Hero is BB with 4 4
    6 folds, SB raises to $0.75, Hero calls $0.50

    Flop: ($1.50) 2 A K (2 players)
    SB checks, Hero checks

    Turn: ($1.50) 5 (2 players)
    SB checks, Hero checks

    River: ($1.50) 3 (2 players)
    SB bets $2.25, Hero ?
  • qjet
    Grinder
    • Apr 2009
    • 806

    #2
    Re: nl25: b vs. b, river annab rea, kas valueraise või call?

    raise to 7 ja call shove.
    tegelt samas ma ei usu, et ta ilma reata eriti palju välja leadiks. võid ka callida imo.

    Comment

    • kroko_till
      Jube Noob
      • Jan 2009
      • 121

      #3
      Re: nl25: b vs. b, river annab rea, kas valueraise või call?

      Algselt postitas qjet Vaata postitust
      raise to 7 ja call shove.
      +1

      Kui ta tuli stiilima 64-ga, siis bad luck. Ma ootaks siin näha 33, 66, 77, 88, 99, TT

      Comment

      • vapsik
        Klubi Liige
        • Apr 2009
        • 5462

        #4
        Re: nl25: b vs. b, river annab rea, kas valueraise või call?

        Raiseks ka, aga 7$ tundub palju. Üle 6 ise ei paneks. 33 on selline reaalsem käsi, millelt calli võiks saada. Mingi slowplay varasematel tänavatel pole samuti täiesti välistatud. Mingite TT-de või kehvemate PP-dega ta küll ei calli.

        Ise panustaks juba varem. Paistab, et ta flopil väga potist huvitatud ei ole ning paneks 1$, et pot enda õuele tuua.


        E: Päris lenC-i tasemel pole, aga ehk oli mingit abi.
        Last edited by vapsik; 09.05.10, 12:42.

        Comment

        • Kotkas1000
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 2305

          #5
          Re: nl25: b vs. b, river annab rea, kas valueraise või call?

          Algselt postitas vapsik Vaata postitust
          Raiseks ka, aga 7$ tundub palju. Üle 6 ise ei paneks. 33 on selline reaalsem käsi, millelt calli võiks saada. Mingi slowplay varasematel tänavatel pole samuti täiesti välistatud. Mingite TT-de või kehvemate PP-dega ta küll ei calli.

          Ise panustaks juba varem. Paistab, et ta flopil väga potist huvitatud ei ole ning paneks 1$, et pot enda õuele tuua.


          E: Päris lenC-i tasemel pole, aga ehk oli mingit abi.
          Tänan :)

          Mida teed siis, kui härra shoveb su ületõste peale?

          Comment

          • vapsik
            Klubi Liige
            • Apr 2009
            • 5462

            #6
            Re: nl25: b vs. b, river annab rea, kas valueraise või call?

            Vajutan call nuppu ja ütlen Nh Sir! kui näitab 46.

            Comment

            • Tregeq
              Jube Noob
              • Jun 2009
              • 157

              #7
              Re: nl25: b vs. b, river annab rea, kas valueraise või call?

              Ma tõstaks üle 6 peale ja kui shoveb siis call.

              Vastas võib vabalt olla ka A4

              Comment

              Working...