Total Tilt

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • blom
    Julm Donk
    • May 2010
    • 52

    #1

    Total Tilt

    Tervist
    Kas on ette teil tulnud sellist asja et 2 nädalat on järjest kaotusi, AA sain vähemalt 5x suhu ja kui ise allinitasin AA sain vähemalt 3x sisse, rääkimata flash ace high versus str flash ning 3mikud ja muu puru.
    Lõpuks läks asi nii kaugele et kartsin isegi kolmikut bettida. täis jama flashiga 9 high panin foldi. Täitsa perses.
    Olen ise veel mänginud alla 10k käe päris algaja aga et nii karmilt hakkab asi pihta.
    Loobuda ma ikkagi ei kavatse sest jumala lahe mäng on.
    kusjuures kogu pull käis micros 01/02- 05/10 limiitides nl
    Last edited by blom; 06.05.10, 22:35.
  • HU grinder
    Vana Tegija
    • Feb 2010
    • 1002

    #2
    Re: Total Tilt

    Võta rahulikult, Viktor.

    Comment

    • low-flow
      Klubi Liige
      • Jul 2009
      • 1208

      #3
      Re: Total Tilt

      Solid first post.

      Comment

      • raaids
        Grinder
        • Mar 2009
        • 606

        #4
        Re: Total Tilt

        haha...eks seda juhtub jah

        Comment

        • andu_andu
          Pokkerihai
          • Jan 2009
          • 4050

          #5
          Re: Total Tilt

          Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
          Võta rahulikult, Viktor.
          hahahha. võtsid sõnad suust.

          Comment

          • blom
            Julm Donk
            • May 2010
            • 52

            #6
            Re: Total Tilt

            muhhahhhaaaa... tundub et ma pole üksi...

            Comment

            • blom
              Julm Donk
              • May 2010
              • 52

              #7
              Re: Total Tilt

              Ahjaa mis viktorisse puutub siis 2 nädalat järjest IGA PÄEV lohku saada isegi 2paariga ja kolmikuga on natuke liiast, isegi kõige haledamale kobale
              Last edited by blom; 16.05.10, 01:35.

              Comment

              • SANGPOMM
                Õpihimuline Mängur
                • Mar 2010
                • 479

                #8
                Re: Total Tilt

                ma ei tea miks aga su sõnakasutus oli nii naljakas, et ma lasusa naersin kõvahäälega. Aga jõudu edaspidi laudades !

                Comment

                • ingu
                  Bännitud
                  • Jan 2010
                  • 1283

                  #9
                  Re: Total Tilt

                  Nõustun Sangpommiga
                  Igastahes jah kõigil tuleb ette igast sitta, take it easy : )

                  Comment

                  • Karikakar
                    Vana Tegija
                    • Jul 2009
                    • 1235

                    #10
                    Re: Total Tilt

                    Comment

                    • Fabulous
                      Pokkerihai
                      • Jan 2010
                      • 2674

                      #11
                      Re: Total Tilt

                      Isilildur1 in this thread?

                      Comment

                      Working...