NL 10 rasked otused...

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • noname
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P
    • Oct 2009
    • 2366

    #1

    NL 10 rasked otused...

    Üks päris huvitav käsi:

    Eesmärk oli flopis cbet ja kui callib,siis check/fold turnis,kui K ei hiti.
    Nüüd aga POT on 19$,meil callida 2.70$.


    Poker Stars $0.05/$0.10 No Limit Hold'em $0.02 Ante - 8 players -
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    Hero (SB): $22.37
    BB: $20.00
    UTG: $24.90
    UTG+1: $29.80 Tundmatu
    MP1: $25.00
    MP2: $51.43
    CO: $25.00
    BTN: $16.10

    Pre Flop: ($0.31) Hero is SB with K K
    1 fold, UTG+1 raises to $0.20, MP1 calls $0.20, MP2 calls $0.20, CO calls $0.20, 1 fold, Hero raises to $3.40, 1 fold, UTG+1 calls $3.20, 3 folds

    Flop: ($7.66) 5 A 6 (2 players)
    Hero bets $4.30, UTG+1 calls $4.30

    Turn: ($16.26) T (2 players)
    Hero checks, UTG+1 bets $2.70, Hero
  • noname
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P
    • Oct 2009
    • 2366

    #2
    Re: NL 10 rasked otused...

    42.korda on teemat vaadatud ja mitte keegi ei kommenteeri...

    Comment

    • Poku
      Bännitud
      • Mar 2010
      • 295

      #3
      Re: NL 10 rasked otused...

      Algselt postitas noname Vaata postitust
      Üks päris huvitav käsi:

      Eesmärk oli flopis cbet ja kui callib,siis check/fold turnis,kui K ei hiti.
      Nüüd aga POT on 19$,meil callida 2.70$.


      Poker Stars $0.05/$0.10 No Limit Hold'em $0.02 Ante - 8 players -
      The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

      Hero (SB): $22.37
      BB: $20.00
      UTG: $24.90
      UTG+1: $29.80 Tundmatu
      MP1: $25.00
      MP2: $51.43
      CO: $25.00
      BTN: $16.10

      Pre Flop: ($0.31) Hero is SB with K K
      1 fold, UTG+1 raises to $0.20, MP1 calls $0.20, MP2 calls $0.20, CO calls $0.20, 1 fold, Hero raises to $3.40, 1 fold, UTG+1 calls $3.20, 3 folds

      Flop: ($7.66) 5 A 6 (2 players)
      Hero bets $4.30, UTG+1 calls $4.30

      Turn: ($16.26) T (2 players)
      Hero checks, UTG+1 bets $2.70, Hero
      Hero raiseb või foldib, otsusta ise kui suured munad sul on.
      Raise ei ole halb siin, aga see suurendab variatsiooni jms. Kui ei tunne end postflop kindlalt, siis anna alla.
      Sa näitasid nõrkust siin ja NL10 mängijad ei saa mingist metagamest ega rangedest jms tihti aru, seega tal siin hea koht bluffimiseks, aga nad tihti teevad seda üli väikselt, kuna neil pole mune.

      Edit:Ma ei tea kuidas NL10, aga kõrgemal on viimasel ajal moodi läinud flopi ja turni väikene panus ja riveris overbet. Seega kui sa callid selle siin, siis pead valmis olema riveri overbetiga silmitsi seismiseks ja see võib vabalt olla bluff.
      Last edited by Poku; 28.04.10, 22:32.

      Comment

      • vapsik
        Klubi Liige
        • Apr 2009
        • 5462

        #4
        Re: NL 10 rasked otused...

        Overbeti nüüd küll riveris ei tule, sest herol vähem alles kui pot, aga selleks peab tõesti valmis olema, et vastane AI lükkab.

        Comment

        • rasmer
          Vana Tegija
          • Oct 2009
          • 1306

          #5
          Re: NL 10 rasked otused...

          Pre natuke hulluks ei läinud ?

          Comment

          • Hullapple
            Õpihimuline Mängur
            • Aug 2009
            • 364

            #6
            Re: NL 10 rasked otused...

            Pre flop raise suurus on jah ajuvabalt suur. Jääksin siin ikkagi standardi juurde et 3x open raise +1 BB iga limpija ja OOP pealt. Kuna selline limpimine käib võib arvata et tegemist donkidega(vähemalt mõni neist) et siis paneks tiba juurde 1.10 voi 1.20 raise oleks ok.

            Kui turnis selline väike panus pannakse võib olla see mis iganes. Ise olen näinud et sellist liigutust tehakse A rääbisega, tahetakse siis odavalt showdownile saada. Siin ei saa ka kindlasti välistada AA, olen korduvalt näinud selliseid kes UTG open min raise AA-ga. Siin võib ka vabalt olla pocket 88+ näiteks. Kui vastase kohta mingit infot pole siis raske olukord muidu.

            Aga kui vaadata nyyd seda liini kuidas sa mänginud oled siis ma turnis calliks(nii väikese panuse peale ma KK siin maha ei viskaks sest pot ikkagi huge). Riveris siis oleneks kõik vastase panustamise suurusest(kui ta seda yldse teeb). Ta võib vabalt panna jälle väga väikese panuse 3-5$ äkki, selle ma calliks ära ja kui vahib sealt A rääbis vastu shit happens aga saad endale hea readi selle sepa kohta. Kui kutt shoveb või paneb 10$+ beti siis tuleb ehk foldida sest A tundub liigagi reaalne.

            Kui eksin siis parandage!!

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #7
              Re: NL 10 rasked otused...

              Algselt postitas Hullapple Vaata postitust
              Pre flop raise suurus on jah ajuvabalt suur. Jääksin siin ikkagi standardi juurde et 3x open raise +1 BB iga limpija ja OOP pealt. Kuna selline limpimine käib võib arvata et tegemist donkidega(vähemalt mõni neist) et siis paneks tiba juurde 1.10 voi 1.20 raise oleks ok.

              Kui eksin siis parandage!!
              Siin ei ole limpimist - kui 2bb minraise siis võiks 8-9bb peale ikka 3bettida vähemalt. OOP ka veel + iga callija (mitte limperi) kohta tõste suurus, siin oleks täitsa mõistlik ca 1,60 pre.

              Comment

              • olympus999
                Jube Noob
                • Oct 2009
                • 137

                #8
                Re: NL 10 rasked otused...

                Ma võin kihla vedada, et aabitsad olid. NL10 on nii tavaline, et tehakse AA-dega minraise või lihtsalt limbitakse. Peale PF calli ja floppi calli annaks ma alla,

                Comment

                • nomerlot
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 2233

                  #9
                  Re: NL 10 rasked otused...

                  Algselt postitas olympus999 Vaata postitust
                  Ma võin kihla vedada, et aabitsad olid. NL10 on nii tavaline, et tehakse AA-dega minraise või lihtsalt limbitakse. Peale PF calli ja floppi calli annaks ma alla,
                  min3bet AA-ga, seda näeb tõesti regulaarsemalt, aga AA limpimist ma ei mäletagi, millal ma nägin NL10-s. Nüüd ühe korra NL10 eurolauas nägin eile KK-ga limpimist, muidu on see ikka erand.

                  Comment

                  • k2snakalle
                    Pokkerihai
                    • Dec 2008
                    • 2545

                    #10
                    Re: NL 10 rasked otused...

                    just nl25-s üks agrofish limp-callis PF AA-ga ja obv maksin oma JJ-ga talle pea terve stacki...jee! :D TILT!

                    Comment

                    • Ämmapets
                      Jube Noob
                      • Oct 2009
                      • 171

                      #11
                      Re: NL 10 rasked otused...

                      Ma pakuks ka, et vastasel siin AA. Esiteks selline gayminraise PF ja siis callis su suht suure tõste. Ma ilmselt annaks alla turnis. Täna tehti mul AK ja QQ vastu AA-ga samasugust meelitamist (call ja väikesed betid).

                      Comment

                      Working...