NL25: 3-beted potis vastane tahab flopis kangesti nupud keskele panna madalal flopil.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kotkas1000
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 2305

    #1

    NL25: 3-beted potis vastane tahab flopis kangesti nupud keskele panna madalal flopil.

    Vastane 16/10/inf 65 käe peale. Donkbet 100% 1 näite põhjal. Kas hero foldib või callib? Mida arvata säärasest donkbetist? Kas oleme selles olukorras ees rohkem, kui 33% kordadest, et antud call oleks kasumlik?
    Esmapilgul tundub see nõrk donkbet-shove selline nutsi liin, aga mina ei leia ühtegi loogilist kätt, millega ta võiks nii teha. AA, KK võib ta isegi ju callida, UTG rasie peale nagu see viimasel ajal moes on, aga minu squeeze peale oleks ta raudselt otsa kütnud, ma arvan. Samas ei näe ma ka just palju käsi, mida me beatime. Suht segadus....


    Poker Stars $25.00 Pot Limit Hold'em - 7 players
    The Official 2+2 Hand Converter Powered By DeucesCracked.com

    SB: $26.35
    Hero (BB): $30.75
    UTG: $24.75
    UTG+1: $36.70
    MP: $26.70
    CO: $22.55
    BTN: $25.00

    Pre Flop: ($0.35) Hero is BB with Q Q
    UTG raises to $0.85, UTG+1 calls $0.85, 3 folds, SB calls $0.75, Hero raises to $4.25, UTG calls $3.40, 1 fold, SB calls $3.40

    Flop: ($13.60) 3 6 3 (3 players)
    SB bets $2.00, Hero raises to $10, UTG folds, SB raises to $22.10, Hero ??
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #2
    Re: NL25: 3-beted potis vastane tahab flopis kangesti nupud keskele panna madalal flo

    nagu mis mõttes maisaaaru :D sul on vaja callida 12 daala, et võita 47 daalane pott ja sa mõtled miskit veel siin muttidega. nii nagu mängitud peaks see olema sajandisekicall IMO

    Comment

    • Hullapple
      Õpihimuline Mängur
      • Aug 2009
      • 364

      #3
      Re: NL25: 3-beted potis vastane tahab flopis kangesti nupud keskele panna madalal flo

      Raudselt call. Siin ei saa enam foldida, Pikk ytles juba miks.

      Comment

      • low-flow
        Klubi Liige
        • Jul 2009
        • 1208

        #4
        Re: NL25: 3-beted potis vastane tahab flopis kangesti nupud keskele panna madalal flo

        Tähendab, kui sa oled juba value liini võtnud QQ-ga siis mida siin mõelda on? Pot on miljon daala juba ja sul ülepaariga grammike juurde panna vaja. Nii elementaarse koha peal ometi ju küsimust pole. Kui kavaldati üle siis kavaldati, aga neid käsi mida sa biidid on rohkem kui 2 käe sõrmedel kokku lugeda annab.

        Comment

        • noname
          Purjus foorumlaste kaitseingel :P
          • Oct 2009
          • 2366

          #5
          Re: NL25: 3-beted potis vastane tahab flopis kangesti nupud keskele panna madalal flo

          Eeasy Call.

          Mis ta 3bet oli muidu?


          TT/JJ lükkab siin samamoodi nuppe.

          Ja ma arvan,et ta oleks 3beti teinud preflopis OOP oma AA/KK standart betile.
          33/66 ma mitte ei usu,Miks ta peaks 33/66 callima 3.5$ beti OOP,et setti hittima minna?

          Ma ei mõtleks ka siin

          Ja kui oligi AA/KK/33/66,siis note kirja for sure.

          Comment

          • noname
            Purjus foorumlaste kaitseingel :P
            • Oct 2009
            • 2366

            #6
            Re: NL25: 3-beted potis vastane tahab flopis kangesti nupud keskele panna madalal flo

            Ja muide.
            As played.

            Sa pead 18.5% kordadest võitma!!!

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #7
              Re: NL25: 3-beted potis vastane tahab flopis kangesti nupud keskele panna madalal flo

              Yeti teoreem – Flopi 3bet dry (eelistatuna paardunud) boardil on alati bluff. Ülepaariga 3beti enamasti ei tehta, kuna enamasti käed peale nutsi folditakse. Juhul kui keegi floppas nutsi, siis flopis enamasti checkitakse.

              Comment

              • Ämmapets
                Jube Noob
                • Oct 2009
                • 171

                #8
                Re: NL25: 3-beted potis vastane tahab flopis kangesti nupud keskele panna madalal flo

                Tüüp on nii agro, et tal võib siin olla ülepaar või tõesti bluff, nii et insta call. Kui tal nuts (66, 33 või 3x), siis saad vähemalt tema kohta teada, mida see gaydonkbet-3bet endast kujutab (tuleviku jaoks).

                Comment

                • farik666
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 834

                  #9
                  Re: NL25: 3-beted potis vastane tahab flopis kangesti nupud keskele panna madalal flo

                  see flopi $2 bet on küll eriti gay... 2 varianti, kas mõjutada sind bluffima, või lootes kohe gayraisega pot võtta.... seal shoveb iga ülepaar põhimõtselt, niiet insta call

                  Comment

                  • lenC
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 6440

                    #10
                    Re: NL25: 3-beted potis vastane tahab flopis kangesti nupud keskele panna madalal flo

                    Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                    Yeti teoreem – Flopi 3bet dry (eelistatuna paardunud) boardil on alati bluff. Ülepaariga 3beti enamasti ei tehta, kuna enamasti käed peale nutsi folditakse. Juhul kui keegi floppas nutsi, siis flopis enamasti checkitakse.
                    See võib ju normaalsete tingimuste korral tõene olla, aga ma ei saa aru, kuidas see siia puutub. Tegu on 3-bet potiga ja seda 1/7*pot betti võid samahästi checkina arvestada, tal pole ju üldse fold equityt. Vähem teoreeme rohkem loogikat.


                    SB line on ebaloogiline, sellepärast peab maha callima, välja toodud 18,5% on sul raudselt olemas, pakuks, et üle 50% isegi. Usun, et on rege, kes AK-ga raisevad seda väikest donkbetti, aga muidu checkiks, võibolla otsustas siis nii mängida oma 99-JJ.

                    Comment

                    Working...