NL50: 3betime QQ isoleerijat

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • masterpuppet
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2094

    #1

    NL50: 3betime QQ isoleerijat

    Villian 16/12/1.5 aga ainult 95 kätt. Stealinud on selle aja jooksul hoolikalt 60%. Silma pole millegagi mulle jäänud.


    Mis on Hero parim line? Teeme standard cbeti, aga mis edasi, kui saame calli?


    Full Tilt Poker $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 7 players - View hand 652844
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    MP: $102.25
    CO: $26.60
    BTN: $50.00
    SB: $107.25
    Hero (BB): $50.00
    UTG: $21.50
    UTG+1: $42.20

    Pre Flop: ($0.75) Hero is BB with Q Q
    1 fold, UTG+1 calls $0.50, MP calls $0.50, 1 fold, BTN raises to $2.75, 1 fold, Hero raises to $8, 2 folds, BTN calls $5.25

    Flop: ($17.25) 2 6 J (2 players)
    Hero requests TIME ????
  • JakoJ
    Jube Noob
    • Sep 2009
    • 132

    #2
    Re: NL50: 3betime QQ isoleerijat

    Suht raske juhus aga ma arvan et KK AA oleks ta sulle juba pre 4 beti otsa pannud, mina paneks nüüd 10 ja kui tuleb reraise siis võib arvata et oleme taga

    Comment

    • Dogers
      Pokkerihai
      • Dec 2008
      • 2500

      #3
      Re: NL50: 3betime QQ isoleerijat

      Ma panen siis 12 daala, kui shove tuleb vastu siis ägiseks ja olenevalt vastasest siis calliks või mitte, kuna steal kõrge ja blindfight siis probably läheks bustoks.

      Biidime Jx + flushdrawd, kaotame setile ja kõrgemale ülepaarile, FRi kohapealt olen nõutum natuke, kuuldavasti olete te seal kõvasti nitisemad.

      Comment

      • masterpuppet
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2094

        #4
        Re: NL50: 3betime QQ isoleerijat

        Teeme siis natuke asja huvitavamaks. Flop oli suht standard, aga turn juba jooksutas aju kokku.


        Flop: ($17.25) 2 6 J (2 players)
        Hero requests TIME, Hero bets $10, BTN calls $10

        Turn: ($37.25) J (2 players)
        Hero requests TIME ????

        Comment

        • Dogers
          Pokkerihai
          • Dec 2008
          • 2500

          #5
          Re: NL50: 3betime QQ isoleerijat

          siin bettides commitid ära end juba, regular positsioonilt calliks millega? J probably mitte, sest ta on afraid of overcards, FD? krt, minu mõistus jookseb ka siin kokku, peaks bettima et vähemalt FD-lt valuet saada, aga tripsi vastu bustoks minna oleks ka nõme.

          haha, nüüd on tõesti sitt OOP mängida.

          Comment

          • RudiTurbo
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 4167

            #6
            Re: NL50: 3betime QQ isoleerijat

            J on hea kaart, jaakide set on nüüd ebatöenäoline ja AJ' ja muud J'id on ebatöenäolised nagunii, kuna Flopi Cbet oli suht väike, siis võisid TT 99 turni tulla piiluma, teist bulletit pannes callivad ainult paremad käed, chk raise all in imo. Suht fifty fifty värk siin, oleneb kas ta KK või AA'ga võib flattida pre

            Comment

            • masterpuppet
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2094

              #7
              Re: NL50: 3betime QQ isoleerijat

              Ja cbeti suurust kommenteeriks nii: 3beted pot 1/2 ligidane cbet on hea, sest missed flopid vastane nagunii foldib/(bluffib), sest pot juba suur ja ta ei taha riskida. Poolkõvade kätega võib ta hkata bluffima, mis mulle taas meeldib ning samuti hoian ise poti väiksemana, kui kisub käest ära. Samas 2 tänavat on veel ees ja vajalikul hetkel lähevad nagunii rahad sisse. Am i good?

              Comment

              • JakoJ
                Jube Noob
                • Sep 2009
                • 132

                #8
                Re: NL50: 3betime QQ isoleerijat

                3 beti callimisel ma pigem arvaks et on mingi pocket siis, näiteks 99 TT vms iganes see flopp ka ei olnud, et mees hittis seti, või siis tõesti AJ, sest ta oli siiski positsioonil ju sinu vastu ja see juba andis talle vblla callimiseks kõik vaja mineva, see et callis su tõstet, no ma ei tea, võib viidata vastase hittimisele, ja no asja teeb kõvasti raskemaks OOP

                Comment

                • noname
                  Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                  • Oct 2009
                  • 2366

                  #9
                  Re: NL50: 3betime QQ isoleerijat

                  Tere.

                  Mis on villiani fold to 3bet?
                  Fold to flop cbet?
                  Sinu fold BB to steal?

                  Ilma nende väikeste teadmisteta ma:

                  Teeks flopis umbes 13$ cbeti.

                  Turn: ($37.25) J (2 players)
                  Hero requests TIME ????

                  Villianil arvatavasti:
                  AK/AJs/KK/AA/JJ ka TT vb.
                  Ees oleme ainul AKs/TT.
                  Mina arvan,et oleme taga.

                  Turni betiga commitime ennast ära,check callides samuti.
                  Seega check/foldiksin.

                  Comment

                  • masterpuppet
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2094

                    #10
                    Re: NL50: 3betime QQ isoleerijat

                    Villiani kohta ainult 95 kätt, seega neid statse ei ole elusees mõtet vaadata.

                    Comment

                    Working...