NL25 AA vs fishi R overbet

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pkmarek
    Jube Noob
    • Oct 2008
    • 193

    #1

    NL25 AA vs fishi R overbet

    Vastane siis 60 20 3 (15) ning mõlemil full stack


    Kuidas käituksite teie?
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #2
    Re: NL25 AA vs fishi R overbet

    Call, sest usun, et tal on nõrgemaid maju ranges.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Fullstacks have more fun.

    Comment

    • donkament
      Pokkerihai
      • Apr 2009
      • 1945

      #3
      Re: NL25 AA vs fishi R overbet

      oot, mis sul on übernuts käes, mida beadib ainult nelik ning tahad ainult callida siin? fistpump shove imo, sest fh-d ta enam ei foldi siin.

      Comment

      • vapsik
        Klubi Liige
        • Apr 2009
        • 5462

        #4
        Re: NL25 AA vs fishi R overbet

        Pahvak: Ühtegi tugevamat maja ei saagi siin olla :)
        Donkament: Shoveda vist ei saa siin kuna fullstack NL-25 peaks ikka 25$ olema ja vastane läks AI kui ma õigesti vaatasin.

        Ise ka calliks. Vastane väga soliidse venna muljet ei jäta ja sellised võivad ka arvata, et 8x on siin nuts kuna neil maja + veel luhtunud reatõmbega võib bluffida või mõne täis ime asjaga. Vahel küll tal Kx, aga üsna tihti peaks maja või ka puhas bluff vastas olema.

        Comment

        • Pahvak
          Pastilaa?? Ei!
          • Dec 2008
          • 4431

          #5
          Re: NL25 AA vs fishi R overbet

          Algselt postitas vapsik Vaata postitust
          Pahvak: Ühtegi tugevamat maja ei saagi siin olla :)
          Täpselt! Ainult nelik biidib meid ja fold on väga weak, sest ta võib näidata imekäsi ja pealegi sa pead ainult 35% kordadest võitma. :)
          Fullstacks have more fun.

          Comment

          • Marek
            Jube Noob
            • Jan 2009
            • 110

            #6
            Re: NL25 AA vs fishi R overbet

            Räme downswing peal et sellises instacallis kahtleme?

            Comment

            • low-flow
              Klubi Liige
              • Jul 2009
              • 1208

              #7
              Re: NL25 AA vs fishi R overbet

              Kui river oleks blank tulnud, siis oleks see tõesti mõtlemise koht, aga siin küll kiire nupuvõru...

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #8
                Re: NL25 AA vs fishi R overbet

                Sellise venna vastu ka instacalliks 99 TT JJ QQ .

                Comment

                Working...