Pahvak: Ühtegi tugevamat maja ei saagi siin olla :)
Donkament: Shoveda vist ei saa siin kuna fullstack NL-25 peaks ikka 25$ olema ja vastane läks AI kui ma õigesti vaatasin.
Ise ka calliks. Vastane väga soliidse venna muljet ei jäta ja sellised võivad ka arvata, et 8x on siin nuts kuna neil maja + veel luhtunud reatõmbega võib bluffida või mõne täis ime asjaga. Vahel küll tal Kx, aga üsna tihti peaks maja või ka puhas bluff vastas olema.
Comment