NL100 AQ IP against 50bb guy

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #1

    NL100 AQ IP against 50bb guy

    Vastane mingi shortstack faggot...
    14/14/3,2, Turni c/r eelnevalt 1x. Käsi polndk a väga mingi 50 i guess ... kas lähme bustosse siin? Või checkime järgi?

    Full Tilt Poker $0.50/$1 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 632292
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    Flirmy (SB): $37.15
    sinnnger (BB): $119.70
    jo5e7 (UTG): $45.65
    Fireguy951 (UTG+1): $235.25
    jalfu (UTG+2): $109.25
    Hero (MP1): $100.00
    I Heart Asians (MP2): $138.25
    KPoker28 (CO): $106.90
    Lonestar57 (BTN): $59.50

    Pre Flop: ($1.50) Hero is MP1 with Q A
    jo5e7 raises to $3, 2 folds, Hero calls $3, 5 folds

    Flop: ($7.50) 2 5 Q (2 players)
    jo5e7 bets $4.10, Hero calls $4.10

    Turn: ($15.70) 8 (2 players)
    jo5e7 checks, Hero ??
  • Tarmonator
    Lingiparandaja
    • Oct 2008
    • 3274

    #2
    Re: NL100 AQ IP against 50bb guy

    ma betiks mingi 8$ ja läheks bustosse.

    Comment

    • vapsik
      Klubi Liige
      • Apr 2009
      • 5462

      #3
      Re: NL100 AQ IP against 50bb guy

      Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
      ma betiks mingi 8$ ja läheks bustosse.
      +1

      Ja ise foldiks preflop.

      Comment

      • Ghost0
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1335

        #4
        Re: NL100 AQ IP against 50bb guy

        Nõustun eelkõnelejatega.

        Comment

        • low-flow
          Klubi Liige
          • Jul 2009
          • 1208

          #5
          Re: NL100 AQ IP against 50bb guy

          kui me juba AQ-ga sisse ronisime...siis meil on ju nuts põmst

          Comment

          • antnx
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3102

            #6
            Re: NL100 AQ IP against 50bb guy

            ÄÄh fold pre vs halfstack. As played bet turn & busto

            Comment

            • Roomet
              FPP Pro
              • Dec 2009
              • 211

              #7
              Re: NL100 AQ IP against 50bb guy

              Algselt postitas vapsik Vaata postitust
              +1

              Ja ise foldiks preflop.
              miks fold pre?

              Comment

              • vapsik
                Klubi Liige
                • Apr 2009
                • 5462

                #8
                Re: NL100 AQ IP against 50bb guy

                Positsioone vaadates üsna kehv leht IMO.

                Comment

                • JohnnyDolce
                  Õpihimuline Mängur
                  • Nov 2009
                  • 454

                  #9
                  Re: NL100 AQ IP against 50bb guy

                  Algselt postitas Roomet Vaata postitust
                  miks fold pre?
                  Sest tüüp on shortstack. See on nagu rassism, mõndadega samas liivakastis ei mängita.

                  Tegelikult on shortstackide vastu on raskem mängida, nad on üpriski loose ning ei saa mingi kindla käe peale panna. Nad lükkavad 10bb potis kohe 50bb sisse ja siis hakkab see rehkendamine ja mõtlemine sinu jaoks pihta. Nemad ei mõtle, söövad seal arvuti ees oma burgerit edasi ja kogu töö jääb sinu kaela. Jama lugu ühesõnaga. Kui callid ja nad võidavad, tõmbavad kohe teise lauda shortima, ei saa sina neilt oma raha tagasi võita ning annad neile võimaluse teistele ka sitta keerata. Ühesõnaga.. jama lugu nendega. Õnneks FT mingil määral võitles shortstackide vastu, varem olid nad vist 20bb deep.
                  Last edited by JohnnyDolce; 10.04.10, 22:11. Põhjus: koma ununes :D

                  Comment

                  • lenC
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 6440

                    #10
                    Re: NL100 AQ IP against 50bb guy

                    Ma ei saa aru, miks me betime? Mis nõrgemad käed callivad?

                    Ma checkiks ja betiks riveril $12 juhul kui ta checkib, saame missed drawd reppida ja 99-JJ callib.

                    Comment

                    • H2O
                      Õpihimuline Mängur
                      • Nov 2008
                      • 362

                      #11
                      Re: NL100 AQ IP against 50bb guy

                      Bet 12$ minuarust se tavaline cbet. Ja muidugi calliks kui peaks nuppe suuma

                      Comment

                      Working...