ylepaar, blank board ja passiivne vastane turnil min-raiseb

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kotkas1000
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 2305

    #1

    ylepaar, blank board ja passiivne vastane turnil min-raiseb

    Vastase stasid on 25/6/1 16 käe peale. Ehk mingeid reade meil ei ole sisuliselt. Board on nii tyhi, kui yldse olla annab. Mida peaks hero tegema turnil? Shove voi fold? Paljude jaoks jällegi marulihtne olukord kindlasti, aga mina, fish nagu ma olen, ei oska siin midagi tarka teha.

    No-Limit Hold'em, $0.25 BB (8 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop

    UTG ($25)
    UTG+1 ($35.25)
    MP1 ($27.75)
    MP2 ($23.15)
    CO ($66.05)
    Button ($32.90)
    SB ($25)
    Hero (BB) ($26.50)

    Preflop: Hero is BB with Q, Q
    2 folds, MP1 calls $0.25, 4 folds, Hero bets $1.50, MP1 calls $1.50

    Flop: ($3.60) 5, 4, 9 (2 players)
    Hero bets $2.75, MP1 calls $2.75

    Turn: ($9.10) 2 (2 players)
    Hero bets $5.50, MP1 raises $11, Hero ???
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #2
    Re: ylepaar, blank board ja passiivne vastane turnil min-raiseb

    turni mind raise on yldjuhul Nuts or nutsi lähedane .. ei imetsa kui näed ala 36 kätt, samas mingi overpair? Set? samas agg % ei anna v2ga olulist infot .. kuna käsi ju nii vähe .. krt ma ei teagi, oleneb täitsa tundest .. vahel foldin vahel shipin

    Comment

    • Cash87
      Vana Tegija
      • Feb 2009
      • 1402

      #3
      Re: ylepaar, blank board ja passiivne vastane turnil min-raiseb

      Minu poolt fold ja isegi kui tal oli halvem käsi siis wp tema poolt. Ei taha uskuda, et ta TT või JJ nii mängiks ja mille muuga ta siin ikka limpcallib ja turnis agressiivsust näitab.

      Comment

      • Tarmonator
        Lingiparandaja
        • Oct 2008
        • 3274

        #4
        Re: ylepaar, blank board ja passiivne vastane turnil min-raiseb

        pigem fold
        biidime bluffi, TT ja JJ

        note juurde ja next hand

        Comment

        • Roomet
          FPP Pro
          • Dec 2009
          • 211

          #5
          Re: ylepaar, blank board ja passiivne vastane turnil min-raiseb

          Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
          pigem fold
          biidime bluffi, TT ja JJ

          note juurde ja next hand
          foldid ja paned note-i :D?

          Comment

          • lenC
            Administraator
            • Oct 2008
            • 6440

            #6
            Re: ylepaar, blank board ja passiivne vastane turnil min-raiseb

            Lihtne fold, ta ei tee seda nõrgemaga kui 2 paari.

            Comment

            • Tarmonator
              Lingiparandaja
              • Oct 2008
              • 3274

              #7
              Re: ylepaar, blank board ja passiivne vastane turnil min-raiseb

              Algselt postitas Roomet Vaata postitust
              foldid ja paned note-i :D?

              jah, mis seal nii imelikku on?
              kas note'i saab panna ainult selle pealt mis showdownil näed?

              panedki kirja, et tegi madalal boardil turnil minraise. rõhutan MINRAISE

              Comment

              • flipmachine
                Pokkerihai
                • Jul 2009
                • 1857

                #8
                Re: ylepaar, blank board ja passiivne vastane turnil min-raiseb

                Ma panen suht igale infole, mis saan note, mõne kuti kohta on lausa jutuke juba ..

                Comment

                • variatsioon
                  Pokkeritark
                  • Nov 2008
                  • 5849

                  #9
                  Re: ylepaar, blank board ja passiivne vastane turnil min-raiseb

                  turni c/minR = nuts

                  aga ma ikkagi calliks :D ei suuda nii heade oddside peale foldida.. tõenäoliselt leak.

                  Comment

                  • Cash87
                    Vana Tegija
                    • Feb 2009
                    • 1402

                    #10
                    Re: ylepaar, blank board ja passiivne vastane turnil min-raiseb

                    Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
                    Ma panen suht igale infole, mis saan note, mõne kuti kohta on lausa jutuke juba ..
                    Jube raske on lugeda seda jutukest kui vaja otsus teha :D Mul vahel võtab juhtme kokku kuna jutuke nii pikk ja nii mitu erinevat situatsiooni olnud siis eelistan midagi konkreetsemat ja lühikest, et saaks aimu. :P

                    Comment

                    • flipmachine
                      Pokkerihai
                      • Jul 2009
                      • 1857

                      #11
                      Re: ylepaar, blank board ja passiivne vastane turnil min-raiseb

                      Algselt postitas Cash87 Vaata postitust
                      Jube raske on lugeda seda jutukest kui vaja otsus teha :D Mul vahel võtab juhtme kokku kuna jutuke nii pikk ja nii mitu erinevat situatsiooni olnud siis eelistan midagi konkreetsemat ja lühikest, et saaks aimu. :P
                      eks see ole ka harjumuse asi, kuidas kellegil mugavam on. Ma lasen 12 lauda FR ka..aega kui palju notede lugemiseks.

                      Comment

                      • Fortune
                        IP
                        • Oct 2008
                        • 1396

                        #12
                        Re: ylepaar, blank board ja passiivne vastane turnil min-raiseb

                        Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
                        jah, mis seal nii imelikku on?
                        kas note'i saab panna ainult selle pealt mis showdownil näed?

                        panedki kirja, et tegi madalal boardil turnil minraise. rõhutan MINRAISE
                        paned kirja, paned kirja, aga mis kasu sul sellest on kui sa ei tea kas ta teeb seda käega või blufib?

                        Comment

                        • Kotkas1000
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 2305

                          #13
                          Re: ylepaar, blank board ja passiivne vastane turnil min-raiseb

                          Algselt postitas Fortune Vaata postitust
                          paned kirja, paned kirja, aga mis kasu sul sellest on kui sa ei tea kas ta teeb seda käega või blufib?

                          Endal tekkis sama kysimus - mis note ma panen sellisel puhul talle? Pole ju mitte mingit infot tema kohta, millest mul voib tulevikus tolku olla.

                          Comment

                          • HU grinder
                            Vana Tegija
                            • Feb 2010
                            • 1002

                            #14
                            Re: ylepaar, blank board ja passiivne vastane turnil min-raiseb

                            See, et villain võib teha madalal laual turnil minbeti, pole jah, kes teab mis väärtusega infokild. Seda teadmist ei saa ju ära kasutada.

                            Comment

                            • Tarmonator
                              Lingiparandaja
                              • Oct 2008
                              • 3274

                              #15
                              Re: ylepaar, blank board ja passiivne vastane turnil min-raiseb

                              Algselt postitas Fortune Vaata postitust
                              paned kirja, paned kirja, aga mis kasu sul sellest on kui sa ei tea kas ta teeb seda käega või blufib?
                              paned kirja kasvõi selle eesmärgiga, et tead mida jälgida teinekord.
                              kui ta juhtub sama asja tegema teine ja kolmas kord järjest, kas siis tõesti ei ole sellest mingit abi?
                              note'i pole, teeb uuesti seda ja sa ei tea kas tal ongi see kombeks või raiseb sind esimest korda nutsuga.

                              ja üleüldse...minu point ei olnud konkreetses note's vaid selles, et ka ilma showdownita saab note'i kirjutada. või olen ma vapsee villast peksnud terve see aeg ja täiesti valesti notemist harrastanud

                              Comment

                              Working...