Tere
Kuna ei leidnud sellekohast teemat hetkel, siis oleks siuke küsimus, et mõned pädevamad cashi mängijat äkki viitsiksid kirjutada/avaldada oma arvamust bankroll managemendi kohta cashis, alustuseks siis nl5-nl100. Mängida plaaniks ütleme 6-l laual alguses ja fullringi. Kuna ise aint turnasid mänginud siis ei jaga cashist eriti midagi aga on huvi ümber õppida.
Kuna ei leidnud sellekohast teemat hetkel, siis oleks siuke küsimus, et mõned pädevamad cashi mängijat äkki viitsiksid kirjutada/avaldada oma arvamust bankroll managemendi kohta cashis, alustuseks siis nl5-nl100. Mängida plaaniks ütleme 6-l laual alguses ja fullringi. Kuna ise aint turnasid mänginud siis ei jaga cashist eriti midagi aga on huvi ümber õppida.
TC
Comment