Bankroll management cashis

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Juss7r
    Julm Donk
    • Jun 2009
    • 51

    #1

    Bankroll management cashis

    Tere
    Kuna ei leidnud sellekohast teemat hetkel, siis oleks siuke küsimus, et mõned pädevamad cashi mängijat äkki viitsiksid kirjutada/avaldada oma arvamust bankroll managemendi kohta cashis, alustuseks siis nl5-nl100. Mängida plaaniks ütleme 6-l laual alguses ja fullringi. Kuna ise aint turnasid mänginud siis ei jaga cashist eriti midagi aga on huvi ümber õppida.
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #2
    Re: Bankroll management cashis

    Miinimum on üldjuhul 40 BI aga mida rohkem seda parem

    Comment

    • variatsioon
      Pokkeritark
      • Nov 2008
      • 5849

      #3
      Re: Bankroll management cashis

      Algselt postitas Juss7r Vaata postitust
      Tere
      Kuna ei leidnud sellekohast teemat hetkel, siis oleks siuke küsimus, et mõned pädevamad cashi mängijat äkki viitsiksid kirjutada/avaldada oma arvamust bankroll managemendi kohta cashis, alustuseks siis nl5-nl100. Mängida plaaniks ütleme 6-l laual alguses ja fullringi. Kuna ise aint turnasid mänginud siis ei jaga cashist eriti midagi aga on huvi ümber õppida.
      100 buy ini !

      Comment

      • ingu
        Bännitud
        • Jan 2010
        • 1283

        #4
        Re: Bankroll management cashis

        Bankroll Management is key to becoming a successful poker player. This guide will help you determine which limits you should be playing at without risking going broke.




        Jne :)

        Comment

        • Cash87
          Vana Tegija
          • Feb 2009
          • 1402

          #5
          Re: Bankroll management cashis

          eks enda tunde järgi aga alla 30BI küll ei soovita hoida. Samas kui mängida 6max ja 2 laual siis piisab isegi 20BI. :)

          Comment

          • rmartin
            Klubi Liige
            • Dec 2008
            • 175

            #6
            Re: Bankroll management cashis

            siin foorumis on tehtud ka tore diil kus algsumma 100$ ja limiidiks NL10 ning lauda istus mees kes tegi neljal erineval mastil vahet aga mitte ka suurt rohkem.

            Nii et kõik on suhteline, loomulikult, mida rohkem seda parem.

            Comment

            • pikk28
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #7
              Re: Bankroll management cashis

              Algselt postitas rmartin Vaata postitust
              siin foorumis on tehtud ka tore diil kus algsumma 100$ ja limiidiks NL10 ning lauda istus mees kes tegi neljal erineval mastil vahet aga mitte ka suurt rohkem.

              Nii et kõik on suhteline, loomulikult, mida rohkem seda parem.
              linki please :D

              Comment

              • Cash87
                Vana Tegija
                • Feb 2009
                • 1402

                #8
                Re: Bankroll management cashis

                Äkki rääkis endast :D

                Comment

                • rmartin
                  Klubi Liige
                  • Dec 2008
                  • 175

                  #9
                  Re: Bankroll management cashis

                  ei oska linki panna
                  diilide teemas lk. 8
                  ranka õpetab oma poega pritsimeheks
                  sa tead seda diili küll
                  edu

                  Comment

                  • mislinn
                    Pokkerihai
                    • Apr 2009
                    • 1734

                    #10
                    Re: Bankroll management cashis

                    Kuni nl25 tunnen mina ennast 20 BI-ga kindlalt, edasi ei julgeks aga selle reegli järgi kütta.

                    Comment

                    • Sebastian_du
                      Klubi Liige
                      • Jul 2009
                      • 232

                      #11
                      Re: Bankroll management cashis

                      Tuttav limiit (200k hande) 20bi
                      Uus limiit 30bi
                      SNG 40bi
                      MTT 100bi

                      Comment

                      • Supsti
                        Grinder
                        • Dec 2008
                        • 863

                        #12
                        Re: Bankroll management cashis

                        ma ei tea, kui alla suudad liikuda, siis imo peaks kuni nl25 olema 20bi piisav. Edasi siis vastavalt 30-nl50 ja 40-nl100

                        Comment

                        • H2O
                          Õpihimuline Mängur
                          • Nov 2008
                          • 362

                          #13
                          Re: Bankroll management cashis

                          NL10 = 30BI täis algajale 40BI
                          NL25 = 40BI sest shooti võttes kipub alati mõni kaduma minema
                          NL50 = 40BI

                          Ma arvan see kõige parem, kuigi võid alati kärpida või juurde lisada enda vormi järgi.

                          Comment

                          • BuildUp
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2547

                            #14
                            Re: Bankroll management cashis

                            Oleneb sellest ka kas oled nö elukutseline (elatud pokkerist) või mängid põhitöö kõrvalt.

                            Elukutselisena peaks kindlasti bankrolli kõrvalt omama ka paari kuu elamiseks kuluvat summat.

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #15
                              Re: Bankroll management cashis

                              arvan seda et elukutselised võix omada 100bi rolli atleast mingi limiidi kohta :)
                              aga noo...40bi atleast tavagrinderile (kõige alumine piir)
                              aga eks 50-60 on juba kindel

                              Comment

                              Working...