NL25 4way potis flopis weak overpair ja weak FD, kuidas käituda terve käe jooksul?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • k2snakalle
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2545

    #1

    NL25 4way potis flopis weak overpair ja weak FD, kuidas käituda terve käe jooksul?

    niih sattusin siin käe otsa mida kohe üldse mängida ei osanud ja mängisin ilmselgelt valesti.
    CO on 13/11/2 450kätt. Mingite huvitavate liigutustega pole silma paistnud.
    BTN 19/10/1.5 68kätt
    BB 12/10/3 732 kätt



    Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 7 players -

    UTG: $9.75
    Hero (UTG+1): $25.00
    MP: $5.00
    CO: $26.75
    BTN: $31.15
    SB: $24.40
    BB: $24.65

    Pre Flop: ($0.35) Hero is UTG+1 with T T
    1 fold, Hero raises to $1, 1 fold, CO calls $1, BTN calls $1, 1 fold, BB calls $0.75

    Flop: ($4.10) 3 9 8 (4 players)
    BB checks, HERO??
    Flopist läheb edasi vaid CO

    Turn: 5 (2 players)
    Hero??

    River: K (2 players)
    Hero??
    Last edited by k2snakalle; 01.04.10, 13:52.
  • BuildUp
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2547

    #2
    Re: NL25 4way potis flopis weak overpair ja weak FD, kuidas käituda terve käe jooksul

    Oleks cbettind flopi, sest imo check/call kõvasti hullem ning check/fold liiga weak.

    Ja ma ei saa aru, mis mõttes flopist läheb edasi vaid CO? Flopis siis mingi action ikka toimus?! Kui nii, siis ei saa praegu turnis ega riveris mitte mingit otsust teha.

    Comment

    • k2snakalle
      Pokkerihai
      • Dec 2008
      • 2545

      #3
      Re: NL25 4way potis flopis weak overpair ja weak FD, kuidas käituda terve käe jooksul

      Hero cbettis ja CO callis. ehk co läks flopist edasi
      Hero turni käik?
      River?

      Comment

      • qjet
        Grinder
        • Apr 2009
        • 806

        #4
        Re: NL25 4way potis flopis weak overpair ja weak FD, kuidas käituda terve käe jooksul

        bet turn ja c/c river, juhul kui seal ei tule shove

        Comment

        • k2snakalle
          Pokkerihai
          • Dec 2008
          • 2545

          #5
          Re: NL25 4way potis flopis weak overpair ja weak FD, kuidas käituda terve käe jooksul

          Kui keegi viitsiks, siis võiks panna ka bettimise suurused. Aitäh

          Comment

          • Cash87
            Vana Tegija
            • Feb 2009
            • 1402

            #6
            Re: NL25 4way potis flopis weak overpair ja weak FD, kuidas käituda terve käe jooksul

            Ma check/call turn ja check/call river kuni 3/4 pot

            Comment

            • k2snakalle
              Pokkerihai
              • Dec 2008
              • 2545

              #7
              Re: NL25 4way potis flopis weak overpair ja weak FD, kuidas käituda terve käe jooksul

              Mis range peale vastase paned, et niimoodi käitud?

              Comment

              • k2snakalle
                Pokkerihai
                • Dec 2008
                • 2545

                #8
                Re: NL25 4way potis flopis weak overpair ja weak FD, kuidas käituda terve käe jooksul

                Ajame teema jälle ülespoole...ootan siiski huviga veel vastuseid/kommentaare

                Comment

                • variatsioon
                  Pokkeritark
                  • Nov 2008
                  • 5849

                  #9
                  Re: NL25 4way potis flopis weak overpair ja weak FD, kuidas käituda terve käe jooksul

                  bet/f kõikides tänavates 1/2 poti.

                  Comment

                  • k2snakalle
                    Pokkerihai
                    • Dec 2008
                    • 2545

                    #10
                    Re: NL25 4way potis flopis weak overpair ja weak FD, kuidas käituda terve käe jooksul

                    Kuidas saab flopis vaid 1/2pot panna? Seal on maas võimalik flush + reatõmme. Anname niimoodi igasugused oddsid vastastele oma flushikaardiga callimiseks ju + kaks vastast ka veel. 75% potist vähemalt ehk ~3.25$ peaks ikka sisse lükkama.

                    Kui 1/2 pot igas tänavas panna, siis oleme kätte investeerinud juba 15$ riveris ehk 60% stackist. River toob veel flushi ka meile(mis ei ole just väga hea) ja seega on juba dead money nii potis, et riveris peale vastase raise pole meil just erilist väljapääsu

                    Comment

                    • k2snakalle
                      Pokkerihai
                      • Dec 2008
                      • 2545

                      #11
                      Re: NL25 4way potis flopis weak overpair ja weak FD, kuidas käituda terve käe jooksul

                      keegi???

                      Comment

                      • k2snakalle
                        Pokkerihai
                        • Dec 2008
                        • 2545

                        #12
                        Re: NL25 4way potis flopis weak overpair ja weak FD, kuidas käituda terve käe jooksul

                        Pumpime veelkord siis üles!

                        Comment

                        • vapsik
                          Klubi Liige
                          • Apr 2009
                          • 5462

                          #13
                          Re: NL25 4way potis flopis weak overpair ja weak FD, kuidas käituda terve käe jooksul

                          HH-d on üsna nuss lugeda kui aus olla.

                          Comment

                          • k2snakalle
                            Pokkerihai
                            • Dec 2008
                            • 2545

                            #14
                            Re: NL25 4way potis flopis weak overpair ja weak FD, kuidas käituda terve käe jooksul

                            no aga anna nõu kuidas seda paremaks teha, et parem lugeda oleks! Mina ei osanud paremini seda välja tuua.

                            Comment

                            • Pahvak
                              Pastilaa?? Ei!
                              • Dec 2008
                              • 4431

                              #15
                              Re: NL25 4way potis flopis weak overpair ja weak FD, kuidas käituda terve käe jooksul

                              Ära lihtsalt muuda HH-d järgmine kord. Kui on action, siis betsized. Kui tahad käe arutelu lahtiseks jätta, siis ära jäta hero actionit ära ja villaini oma alles (eriti kui hero on enne villaini).
                              Fullstacks have more fun.

                              Comment

                              Working...