NL 25 QQ , villian hullub riveril

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • dabljuu
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 494

    #1

    NL 25 QQ , villian hullub riveril

    Turnis tahtsin poti kontolli all hoida ja olin valims ka riveri panust callima mõistlikku aga riverikaart väga halb ja kutt hullus insta shove. Ei biidi vist midagi enam eriti ja tundub, et oleks pidanud ise turnis nuppe tegema .

    No-Limit Hold'em, $0.25 BB (9 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    UTG ($5)
    UTG+1 ($17.65)
    MP1 ($4.30)
    MP2 ($25)
    MP3 ($5)
    CO ($24.60) 56/31/5.8 66 kätt
    Hero (Button) ($30.55)
    SB ($25)
    BB ($15)

    Preflop: Hero is Button with Q, Q
    5 folds, CO bets $0.50, Hero raises $2.25, 2 folds, CO calls $1.75

    Flop: ($4.85) J, 2, 8 (2 players)
    CO bets $1.50, Hero raises $5.25, CO calls $3.75

    Turn: ($15.35) 7 (2 players)
    CO bets $2, Hero calls $2

    River: ($19.35) J (2 players)
    CO bets $15.10 , hero
  • noname
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P
    • Oct 2009
    • 2366

    #2
    Re: NL 25 QQ , villian hullub riveril

    mmm.No sellised tüübid tavaliselt FD niimodi flopis DB ei tee.
    Mina oleks sellise venna vastu insta nuppe lükanud turnis.

    Tal range nii suur,et ma ei oskaks kindla käe peale teda panna.
    Ei välistaks kindlalt Jx tal,seega as played oleks ma foldinud riveris.
    Aga turnis oleks pidanud kütma imo ja river oleks igatpidi commited olnud ja easy showe.

    E:Vaatasin valesti.Vaatasin,et donkas 5.25$,aga see oli hoopis sinu re-raise.
    FD teevad küll sellised 1$+ DB!
    Last edited by noname; 01.04.10, 13:11.

    Comment

    • k2snakalle
      Pokkerihai
      • Dec 2008
      • 2545

      #3
      Re: NL 25 QQ , villian hullub riveril

      misasja noname? agrofishidel OOP ju lemmikmäng niimoodi, et donkavad oma FD kohe ja siis callivad raise. Kui turnis checkivad, siis chekin insta järgi(kui muidugi FD kohale jõudis)...aga kuna ta niimoodi turnil panustab, siis ma ei teagi kumb nüüd õige on - kas otsa panna või callida., sest OE ja FD jõudis kohale.

      As played, riveris on easy fold.

      Comment

      • Char
        Pokkerihai
        • Sep 2009
        • 1848

        #4
        Re: NL 25 QQ , villian hullub riveril

        ega jah , siin foldiks, piisab jackist isegi , võis olla koguaeg set, mast.

        eks tal jack vast olla

        Comment

        • dabljuu
          Õpihimuline Mängur
          • Oct 2008
          • 494

          #5
          Re: NL 25 QQ , villian hullub riveril

          Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
          ...aga kuna ta niimoodi turnil panustab, siis ma ei teagi kumb nüüd õige on - kas otsa panna või callida., sest OE ja FD jõudis kohale.

          As played, riveris on easy fold.
          Turni bet ongi see, millest ma aru ei saanud ise ka . Onju raske mingit seisukohta võtta, samas fold on nõrk 2$ peale, raise commitib niimisnii, me võime olla seti ja rea ja masti vastas - call ja fold ja next hand oligi kõige õigem mänguplaan.

          Comment

          Working...