Tervist, kas keegi viitsiks mängu jälgida, mängiks NL10.
Mikogo
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
Re: Mikogo
See ei ole õige koht, kus seda küsida, loe foorumi reegleid!Algselt postitas junkman Vaata postitustTervist, kas keegi viitsiks mängu jälgida, mängiks NL10.
-
Re: Mikogo
Coachi otsimsel on meil olemas foorumis teine teema:
http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=3432
Comment
Comment