nl25 AJs BB hit A nit reraises ??

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • no_limit
    Jube Noob
    • Mar 2009
    • 139

    #1

    nl25 AJs BB hit A nit reraises ??

    No-Limit Hold'em, $0.25 BB (9 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com


    Millega ta flopis nii teeb, Kas AQ saame ka välistada. Arvasin, et tal 33,77 või mingi mastitõmme.(võibolla AQ, eriti ei usu) Callida ei saa masti pärast, ainuke asi et, shove kuid siis foldivad kõik käed mida beadin. Fold tundub hea, kuna vähe raha sees. Mis oleks parim liin olnud
    Jäi kuidagi eile piinama

    saw flop | saw showdown

    UTG ($25)
    UTG+1 ($27.07)
    MP1 ($16.47)
    MP2 ($40.96)
    MP3 ($26.16) 9/4 ja coldcall oli 5
    CO ($39.36)
    Button ($28.06)
    SB ($27.79)
    Hero (BB) ($52.67)

    Preflop: Hero is BB with A, J
    4 folds, MP3 calls $0.25, 3 folds, Hero bets $1, MP3 calls $1

    Flop: ($2.60) A, 3, 7 (2 players)
    Hero bets $1.75, MP3 raises $5.75, hero
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #2
    Re: nl25 AJs BB hit A nit reraises ??

    fold, Any 2 pair, sets, mingi yber draw mõni kord .. ei ole hea see seis

    Comment

    • noname
      Purjus foorumlaste kaitseingel :P
      • Oct 2009
      • 2366

      #3
      Re: nl25 AJs BB hit A nit reraises ??

      33 või 77 villianil käes.
      re-raise tegi just sellepärast nii suure,et kardab Flushi.
      Easy fold imo.

      Comment

      • ristijeesus
        Klubi Liige
        • Oct 2009
        • 2533

        #4
        Re: nl25 AJs BB hit A nit reraises ??

        9/4 vennal 2 paari on siin väheusutav, aga 33 ja 77 kuuluvad kenasti limp/call käte hulka ja ei jää üle muud kui nõustuda "nimetuga"- lihtne fold.

        Comment

        Working...