NL10, QQ mida teha preflop, 3b ja 4bettitud potis??

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #1

    NL10, QQ mida teha preflop, 3b ja 4bettitud potis??

    Minu jaoks sellised olukorrad valmistavad kergelt dilemmat, mina arvan, et foldida pre flop oleks õige, aga kui ma mängin valesti, siis heameelega kuulaks, mis teised arvavad ja kuidas oleks õige sellises olukorras käituda ?
    UTG1 statsid 12/6 70 käe peale, 3bettinud pole kordagi.
    CO statsid 13/6 95 käe peale, 3bet 4%

    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.10 BB (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    SB ($4.85)
    BB ($14.05)
    UTG ($5.90)
    UTG+1 ($10)
    MP1 ($7.85)
    MP2 ($10.35)
    CO ($11.50)
    Hero (Button) ($10.65)

    Preflop: Hero is Button with Q, Q
    1 fold, UTG+1 bets $0.35, 2 folds, CO raises to $0.80, Hero calls $0.80, 2 folds, UTG+1 raises to $3.60, 2 folds

    Total pot: $2.55 | Rake: $0
  • nikitheone
    Mr. Puujalg
    • Aug 2009
    • 6446

    #2
    Re: NL10, QQ mida teha preflop, 3b ja 4bettitud potis??

    oleks sama teinud. utg+1 näitab tugevust + ta on fullstack.
    tõenäoliselt oled maas.
    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #3
      Re: NL10, QQ mida teha preflop, 3b ja 4bettitud potis??

      pf 0,8 call ei meeldi mulle, otsa or fold imo

      Comment

      • noname
        Purjus foorumlaste kaitseingel :P
        • Oct 2009
        • 2366

        #4
        Re: NL10, QQ mida teha preflop, 3b ja 4bettitud potis??

        Algselt postitas leits Vaata postitust
        pf 0,8 call ei meeldi mulle, otsa or fold imo
        1+

        Ei poolda ka seda calli.
        E:Ja UTG+1 teeb siin standart avangu Ax kaartidega ning CO standart lüke AK,JJ+.
        Imo lükkaksin 2.4$ peale ja foldiks showele.

        E:Kas on selline move rahapõletamine??Mina olen siiamaani nii käitunud.
        Praegu anname Ax kaardile suht odavalt floppi näha.

        Comment

        • Char
          Pokkerihai
          • Sep 2009
          • 1848

          #5
          Re: NL10, QQ mida teha preflop, 3b ja 4bettitud potis??

          ma foldiks

          Comment

          • flipmachine
            Pokkerihai
            • Jul 2009
            • 1857

            #6
            Re: NL10, QQ mida teha preflop, 3b ja 4bettitud potis??

            Fold peale utg+1 $3.60 tõstet on igatahes õige.

            Tumedam maa on tegutsemina peale CO raise..ideaalis ( ehk praegu 5 min HH vaadates ) oleks fold, sest sa lähed setminema 8bb ( vb minu leak,aga ma ei setmine üle 4-5bb) eest. Samal ajal olles käel, oleks arvatavasti tõstnud 2.50$ aga ainult seepärast ,et meil on button. Kui sa oleksid SB või BB siis fold. Samas sellest on foorumis palju räägitud, et nt 4bet fold ON VALE, siis ammugi siin oleks vale tõsta Btn-lt, kui sa ei kavatse QQ stäkke sisse saada.
            Tuli küll rohkem minule endale see arutlus, kuid leian ,et foldiks antud vastastele QQ pf buttonilt, kui kummaline see ka ei tunduks. Loomulikult mõjutab seda otsust teadmine,et utg+1 tõstis omakorda CO tõstet üle.

            Comment

            • inward
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 6275

              #7
              Re: NL10, QQ mida teha preflop, 3b ja 4bettitud potis??

              Noh siis on selge pilt, väga mööda ei mänginudki selles käes, et siis pmst, kas fold kohe pärast co 3betti või teha ise 4bet co'ile ja foldida utg+1 rereraisele.
              Vabandan pealkirja vigade eest.
              Tänud tagasisideme eest :)

              Comment

              Working...