NL10 AA

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • sawcrish
    Jube Noob
    • Nov 2008
    • 166

    #1

    NL10 AA

    Vastane siis 20/10 vend ja ainult 10 handi tema kohta (3bet inf puudub veel)

    Poker Stars $0.05/$0.10 No Limit Hold'em - 8 players
    The Official 2+2 Hand Converter Powered By DeucesCracked.com

    UTG+1: $10.10
    MP1: $10.00
    MP2: $18.25
    CO: $14.40
    Hero (BTN): $10.00
    SB: $7.75
    BB: $13.40
    UTG: $10.15

    Pre Flop: ($0.15) Hero is BTN with A A
    5 folds, Hero raises to $0.30, 1 fold, BB raises to $0.80, Hero raises to $3, BB calls $2.20

    Flop: ($6.05) T Q J (2 players)
    BB checks, Hero bets $4, BB raises to $10.40 all in, Hero calls $3 all in

    Turn: ($20.05) 3 (2 players - 2 are all in)

    River: ($20.05) 6 (2 players - 2 are all in)

    Final Pot: $20.05
  • mislinn
    Pokkerihai
    • Apr 2009
    • 1734

    #2
    Re: NL10 AA

    Kui sa käe postitad, siis võiksid mainida, mis kohas sul probleem tekib...

    Käest nii palju, et peale flopi beti enam foldida ei saa ja see call on standard. Näidati seti sulle?

    Comment

    • Ski
      Julm Donk
      • Feb 2010
      • 97

      #3
      Re: NL10 AA

      Ilmselt hittis seti? Siis tavaline cooler, üldiselt mina siin erilist muud varianti ei näe kui AI.

      Comment

      • kuco
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1910

        #4
        Re: NL10 AA

        Halb flop aga nagu mängitud siis bustoks läheme.
        Hea oleks kui vastasel on set ja meil on 6 outi, halvemal juhul on meil AK vastu 3 outi. Samas miski ei välista, et seal mingi totaka AQga lolliks läks

        Comment

        • Char
          Pokkerihai
          • Sep 2009
          • 1848

          #5
          Re: NL10 AA

          noh 3 dollarile.. eks jah QQ vms

          Comment

          • CheekyMullet
            FPP Pro
            • Feb 2010
            • 232

            #6
            Re: NL10 AA

            Vabandan juba ette, aga ma enam ei viitsigi vaadata neid teemasid, mille pealkiri on a la "NL10 AA" või "AA - raske flopi otsus". Ma viskaks hundirattaid, kui saaks iga kord ässadega hiljemalt flopis rahad keskele.

            Comment

            • sawcrish
              Jube Noob
              • Nov 2008
              • 166

              #7
              Re: NL10 AA

              Et jah raske oli flopi otsus, ise mõtlen et vb oleks pidanud checkima flopis, vennal oli siis JJ ja ta callis pres 3 dol nagu naksti.

              Comment

              • nomerlot
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 2233

                #8
                Re: NL10 AA

                Algselt postitas sawcrish Vaata postitust
                Et jah raske oli flopi otsus, ise mõtlen et vb oleks pidanud checkima flopis, vennal oli siis JJ ja ta callis pres 3 dol nagu naksti.
                Ja mis see flopi check oleks aidanud? Kui betib, sa oleks ära foldinud või? ja kui juba callid, siis on samahästi juba nupud, maha nagunii keegi enam ei pane.

                Comment

                • sawcrish
                  Jube Noob
                  • Nov 2008
                  • 166

                  #9
                  Re: NL10 AA

                  Ja mis see flopi check oleks aidanud? Kui betib, sa oleks ära foldinud või? ja kui juba callid, siis on samahästi juba nupud, maha nagunii keegi enam ei pane.

                  Väike mõte oli küll et paneks maha, kuna see flop nii AK.

                  Comment

                  • Strateeg
                    Õpihimuline Mängur
                    • Jul 2009
                    • 303

                    #10
                    Re: NL10 AA

                    Algselt postitas CheekyMullet Vaata postitust
                    Vabandan juba ette, aga ma enam ei viitsigi vaadata neid teemasid, mille pealkiri on a la "NL10 AA" või "AA - raske flopi otsus". Ma viskaks hundirattaid, kui saaks iga kord ässadega hiljemalt flopis rahad keskele.
                    See on Sinu vaba valik, aga kui aus olla siis ilmselt ei viitsinud keegi seda Sinu mõtteavaldust ka lugeda, nii et raisatud aeg Sinu poolt eniveis.

                    Käest nii palju et maailma halvim flop ilmselt, aga check-foldida ikka ei tahaks. Samas mina AQd väga ei usu, pigem ta range kallutatud TT+ ja AK poole, siit saaks isegi foldimisargumendi välja imeda võibolla, aga mul on karvane tunne, et prod laidaks selle mõtte maha, mina vähemalt kaaluks seda...

                    Comment

                    • nomerlot
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 2233

                      #11
                      Re: NL10 AA

                      Ma olen nõus Cheekyga selles mõttes, et pealkirja sõnastamine võiks parem olla, praegune ei ütle enne klikkimist mitte midagi.

                      Comment

                      • inward
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 6275

                        #12
                        Re: NL10 AA

                        Nõustun Strateegiga. Sest nagu näha vastaselt peaaegu korralik 3bet, ja hero 4betti callis ka maha. Ainus mida biidiks olekski KK või AQ, AQ ma suht välistaks. Noh see on raske olukord tegelikult ka, ja pärast suurt cbeti flopis on tõesti raske maha visata.

                        Ja nagu sawcrish ütles, vastasel oli JJ ja meid stackiti ära, kui mõelda nüüd, et me oleme suht kindlad, et oleme taga, miks mitte siis foldida ?

                        Comment

                        • mislinn
                          Pokkerihai
                          • Apr 2009
                          • 1734

                          #13
                          Re: NL10 AA

                          Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                          Ma olen nõus Cheekyga selles mõttes, et pealkirja sõnastamine võiks parem olla, praegune ei ütle enne klikkimist mitte midagi.
                          +1, vaatasin käe ära ja ikka ei saanud aru milles probleem on... bustosse minek on sellel flopil. Käe postitamisel tuleks ikka oma probleem ka välja tuua...

                          Comment

                          • janek174
                            Vana Tegija
                            • Mar 2009
                            • 1078

                            #14
                            Re: NL10 AA

                            Algselt postitas Strateeg Vaata postitust

                            Käest nii palju et maailma halvim flop ilmselt, aga check-foldida ikka ei tahaks. Samas mina AQd väga ei usu, pigem ta range kallutatud TT+ ja AK poole, siit saaks isegi foldimisargumendi välja imeda võibolla, aga mul on karvane tunne, et prod laidaks selle mõtte maha, mina vähemalt kaaluks seda...
                            Endal oli ka umbes taoline mõttekäik, aga kuna mu mõttekäik alati suure sõimu saatel maha laidetakse, siis väga ei taha neis strateegiateemades enam sõna võtta.

                            Comment

                            • nikitheone
                              Mr. Puujalg
                              • Aug 2009
                              • 6446

                              #15
                              Re: NL10 AA

                              1. ma oleks teinud standart 4beti ehk 2.4. Pot oleks olnud 4,8- reik.
                              2. sellistel floppidel foldides säästame me tulevikus palju raha. kui sa siin ei foldi, siis kus? vastane näitab c/r suurt tugevust. pole kindel, kas õige oleks olnud b/f või c ja tasuta kaart võtta.
                              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                              Comment

                              Working...