NL 10 75s

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • H2O
    Õpihimuline Mängur
    • Nov 2008
    • 362

    #1

    NL 10 75s

    Cassava Poker $0.05/$0.10 No Limit Hold'em - 10 players
    The Official Hand History

    Hero (SB): $23.98
    BB: $1.61
    UTG: $8.12
    UTG+1: $22.23
    UTG+2: $2.65
    MP1: $8.11
    MP2: $10.00
    MP3: $2.53
    CO: $10.14
    BTN: $14.59

    Pre Flop: ($0.15) Hero is SB with 7 5
    UTG raises to $0.40, 2 folds, MP1 calls $0.40, 1 fold, MP3 calls $0.40, CO calls $0.40, BTN calls $0.40, Hero calls $0.35, 1 fold

    Flop: ($2.50) 9 J 3 (6 players)
    Hero checks, UTG bets $7.72, MP1 folds, MP3 folds, CO raises to $9.74, BTN folds, Hero ????


    _______________________

    Statsid: UTG: 15/3 AF: 1 ( HANDS 310 )
    Stats : CO : 57/18 AF: 4.5 ( HANDS 33 )
  • Char
    Pokkerihai
    • Sep 2009
    • 1848

    #2
    Re: NL 10 75s

    jaah suht sitt värk .. mai teagi mis ise teeks

    foldida oleks easy tegelt, raha pole sees midagi ju..sellesmõttes et, võidad järgmise käega, noh neil võib siin olla AJ , 33 või tõesti Ax ruutud
    pigem viimased

    anna statte

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #3
      Re: NL 10 75s

      Algselt postitas Char Vaata postitust
      foldida oleks easy tegelt
      Suhteliselt rumal soovitus minu meelest. Arvestades, palju sette, ülekaarte, TP mastiostuga jms mikros sama lükke teeksid, on see ikka pigem "callida oleks easy tegelt" olukord. CO puhul ma üldse ei muretseks, sest tema lükkamise range on meeletult lai. UTG-d flopatud topmastiga näed sa shovemas? Püüaks ikka riverini tema asemel ju fishi potis hoida. Kahtlen - pigem hirmunud AA KK või setid.
      Last edited by pastilaa; 24.03.10, 09:15.

      Comment

      • Char
        Pokkerihai
        • Sep 2009
        • 1848

        #4
        Re: NL 10 75s

        ei ma ei soovitanud midagi, ma räägin, et midagi pole sisse pannud, samahästi võid foldida ja uue käe võtta

        noh utgl vast on mingi AA, set.. ta oli preflop esimene tõstja ka .. vaevalt see kutt sellise beti teeks mastiga. see teine mingi suvaline donk..noh tal võib toppair olla .. võib ka mast

        Comment

        • ingu
          Bännitud
          • Jan 2010
          • 1283

          #5
          Re: NL 10 75s

          Mina foldiks preflop.

          Comment

          • kuco
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 1910

            #6
            Re: NL 10 75s

            Algselt postitas ingu Vaata postitust
            Mina foldiks preflop.
            Nõus aga BTN pealt 100% call

            Comment

            • inward
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 6275

              #7
              Re: NL 10 75s

              UTG võib vabalt lükata sellise beti ka top pair ja Ad nuts flush drawga, ja no CO nagu eelnevad ütlesid vb millega iganes lükata, fishid üllatavad viimasel ajal igast juraga.
              Ma calliks vist.

              Comment

              • Char
                Pokkerihai
                • Sep 2009
                • 1848

                #8
                Re: NL 10 75s

                ma foldiks selle käe any position..preflop

                Comment

                • ingu
                  Bännitud
                  • Jan 2010
                  • 1283

                  #9
                  Re: NL 10 75s

                  Algselt postitas Char Vaata postitust
                  ma foldiks selle käe any position..preflop
                  Ka siis kui Sa oled buttonil ja ees on näiteks 0 calli ?

                  Comment

                  • Char
                    Pokkerihai
                    • Sep 2009
                    • 1848

                    #10
                    Re: NL 10 75s

                    Algselt postitas ingu Vaata postitust
                    Ka siis kui Sa oled buttonil ja ees on näiteks 0 calli ?
                    jaa ma mõtlesin selle peale..aga ei, sest ma mängin hetkel no peaaegu ranka tabeli järgi ja see ei luba seda kätt mängida

                    aga kui ma oleks sb ja mingi tight bb, sis raisiks sellega , nüüd kui üle mõelda
                    aga buttonil, 90 % et mitte..mby iga 10s kord

                    Comment

                    • nomerlot
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 2233

                      #11
                      Re: NL 10 75s

                      nojah, ma pole guru, aga minu 2 senti.

                      Nii palju callereid taga, ma calliks selle preflop kinnisilmi.

                      Edasi.... ma calliks shove, peale kõrgemate flushide on palju muid variante.
                      Vabalt võib olla vastas ülepaar+FD, set, 2 paari.

                      Comment

                      • nikitheone
                        Mr. Puujalg
                        • Aug 2009
                        • 6446

                        #12
                        Re: NL 10 75s

                        pre on okei.
                        nagu mängitud, mina flopis calli ei näe. Kui NL10's pfr 3 agg 1 (310 käe peale) openshoveb flopi, siis ma usun, et tal on nuts ja ägisedes foldin. Kui näen, et taga üks maniakk callib, siis ma foldin ägisemata.
                        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                        Comment

                        • H2O
                          Õpihimuline Mängur
                          • Nov 2008
                          • 362

                          #13
                          Re: NL 10 75s

                          Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                          pre on okei.
                          nagu mängitud, mina flopis calli ei näe. Kui NL10's pfr 3 agg 1 (310 käe peale) openshoveb flopi, siis ma usun, et tal on nuts ja ägisedes foldin. Kui näen, et taga üks maniakk callib, siis ma foldin ägisemata.
                          Mul oli sel hetkel sama mõte, aga ei suutnud foldida.

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #14
                            Re: NL 10 75s

                            ship the moneyz

                            Comment

                            • flipmachine
                              Pokkerihai
                              • Jul 2009
                              • 1857

                              #15
                              Re: NL 10 75s

                              Mina ei foldi never flopatud flushi NL10´s ! Seal võib vabalt olla set, A.Isegi NIT mängib siin set-i kui nutsi.

                              Comment

                              Working...