NL10 TT kohtab nõrka cbetti

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • alaska
    forever
    • Oct 2008
    • 6599

    #1

    NL10 TT kohtab nõrka cbetti

    Kas selline mäng on OK? Mu käel on piisavalt showdown valuet, samas kas tõstmine kuskil tänaval oleks õige?



    No-Limit Hold'em, $0.10 BB (9 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Button ($2.65)
    Hero (SB) ($12.50)
    UTG ($11.20)
    MP1 ($7.10)
    MP2 ($3.65)
    MP3 ($1.55)
    CO ($10)

    Preflop: Hero is SB with 10[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img], 10[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img]
    3 folds, CO raises $0.35, 1 fold, Hero calls $0.30, 1 fold

    Flop: ($0.80) 6[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img], 3[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img], K[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img] (2 players)
    Hero checks, CO bets $0.45, Hero calls $0.45

    Turn: ($1.70) 3[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img] (2 players)
    Hero checks, CO bets $0.75, Hero calls $0.75

    River: ($3.20) 3[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img] (2 players)
    Hero checks, CO checks

    Total pot: $3.20
  • antnx
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3102

    #2
    Re: NL10 TT kohtab nõrka cbetti

    Eks ta value peale bettis. Pool potti on sellinne value värk -ise vast kunnipeale oleks foldind...või preflop 3 bettind. Aga kõik oleneb vastasest. Samas nl10 jobud mängivad seal 22+ paari kah nii

    Comment

    • Keiss
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 1592

      #3
      Re: NL10 TT kohtab nõrka cbetti

      Tundub rohkem ebaõnnestunud mastiost. Tegelt oleks pidanud vist flopil raisema, aga ega see kerge pole. Sama hästi võis KJ olla ja ta ei pane seda maha lihtsalt, callib kõik järgi.

      Comment

      • rainer
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2008
        • 383

        #4
        Re: NL10 TT kohtab nõrka cbetti

        No igatahes Kolme, kuute, ega kunni tal pole.... Pigem jah mastitõmbel, arvan mina.

        Comment

        • BuildUp
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2547

          #5
          Re: NL10 TT kohtab nõrka cbetti

          1 vastase vastu mulle TT call eriti ei meeldi OOP ja nagu ütleb ka Tigrano käte tabel on TT SBlt fold.

          Aga ok, me callisime selle käe ja nüüd peame me midagi sellega tegema.
          Esmasel vaatamisel ei oskakski öelda mida teha, aga kui nüüd vaadata vastase bet sizingut, siis see on väga imelik - liiga väikse minu meelest. Ma calliks ka flopi sellisele betile.
          Turn - ma arvan, et ma check raiseksin, sest fak kui tal oleks Kx, siis ta betiks sellega kindlasti rohkem ja vaevalt tal KK on.

          Comment

          • lenC
            Administraator
            • Oct 2008
            • 6440

            #6
            Re: NL10 TT kohtab nõrka cbetti

            Algselt postitas BuildUp
            Ma calliks ka flopi sellisele betile.
            Mind huvitab, miks sa just calliks, miks mitte raise?

            Comment

            • BuildUp
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2547

              #7
              Re: NL10 TT kohtab nõrka cbetti

              Algselt postitas lenC
              Mind huvitab, miks sa just calliks, miks mitte raise?
              Sest nagu ma varem ütlesin tundus mulle see bet size kahtlane ning ma ei tahaks igaks juhuks rohkem raha poti panna, sest mu käsi ei paista hetkel kindlasti kõige tugevam. Turnil ma saan kindlust, et tal võib olla kas mõni väiksem pocket või siis on FD peal ning see on minu arvates hea võimalus check-raiseks?!

              Kuidas sa, Lenc, mängiksid seda kätt? :)

              Comment

              • lenC
                Administraator
                • Oct 2008
                • 6440

                #8
                Re: NL10 TT kohtab nõrka cbetti

                Algselt postitas BuildUp
                Sest nagu ma varem ütlesin tundus mulle see bet size kahtlane ning ma ei tahaks igaks juhuks rohkem raha poti panna, sest mu käsi ei paista hetkel kindlasti kõige tugevam. Turnil ma saan kindlust, et tal võib olla kas mõni väiksem pocket või siis on FD peal ning see on minu arvates hea võimalus check-raiseks?!

                Kuidas sa, Lenc, mängiksid seda kätt? :)
                Kui kui tal on fl. draw või 2 ülekaarti nt(meie käele - AQ vms), siis ta peab sinu flopi calli ka kahtlaseks ja turni lihtsalt checkib taga pot control mõttes. Esiteks mina 3-betiks enne floppi. As played, ma raisen flopil üsna suurelt, kui callib, siis iga non-club 2-T turni ma betin uuesti. Kui siis ka callib, annan alla. Arvan, et minu moodus on parem, kui me potti flopis maha ei saa, saame turnil ikka. Parem kui teadmatuses istuda ja station olla :)

                Pigem olge liiga agressiivsed, kui liiga passiivsed!

                Comment

                • BuildUp
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2547

                  #9
                  Re: NL10 TT kohtab nõrka cbetti

                  Algselt postitas lenC
                  Kui kui tal on fl. draw või 2 ülekaarti nt(meie käele - AQ vms), siis ta peab sinu flopi calli ka kahtlaseks ja turni lihtsalt checkib taga pot control mõttes. Esiteks mina 3-betiks enne floppi. As played, ma raisen flopil üsna suurelt, kui callib, siis iga non-club 2-T turni ma betin uuesti. Kui siis ka callib, annan alla. Arvan, et minu moodus on parem, kui me potti flopis maha ei saa, saame turnil ikka. Parem kui teadmatuses istuda ja station olla :)

                  Pigem olge liiga agressiivsed, kui liiga passiivsed!
                  Aga kui me mängime sinu mõtte järgi ja ta otsustab mu 3beti PF callida, flopi cbeti callida ja ka turni callida, siis me oleme juba niikuinii pot commited ning meil on seis veel kehvem.
                  Noh me 3betime 1,2$ PF- ta callib. Pot on 2,4$. Flopis panustame 1,6$, ta callib on pot 5,6$. Kui me nüüd turnil ka panustame siis me oleme räigelt sees.

                  ??? ???

                  Comment

                  • lenC
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 6440

                    #10
                    Re: NL10 TT kohtab nõrka cbetti

                    Algselt postitas BuildUp
                    Aga kui me mängime sinu mõtte järgi ja ta otsustab mu 3beti PF callida, flopi cbeti callida ja ka turni callida, siis me oleme juba niikuinii pot commited ning meil on seis veel kehvem.
                    Noh me 3betime 1,2$ PF- ta callib. Pot on 2,4$. Flopis panustame 1,6$, ta callib on pot 5,6$. Kui me nüüd turnil ka panustame siis me oleme räigelt sees.

                    ??? ???
                    Ei, kui me 3-betiks, siis kõik muutuks, kirjeldasin , kuidas mina mängiks PF samamoodi callides.

                    Kui 3-betiks, siis flop meeldiks, laseks 2/3 cbeti. Kuna PF 3-bettimine näitab tugevust(eriti sellel limiidil), siis 2/3 pannes näitame long term kindlasti kasumit.Sellise turni peale annaks alla, sest tihti ei visata KJ,KT tüüpi käsi(oletades, et ta üldse callib 3-beti nii nõrga käega) maha, sest kõrge rivercardiga võib tulla split näiteks. Kui turn tuleb mingi 8 , siis paneks vist veel(kui vastane on station kõrge WTSD-ga, siis obv mitte), et nõrgad kunnid foldiks - kuigi nagu ma ütlesin, turni enamus kordi üldse ei näegi.

                    Comment

                    • alaska
                      forever
                      • Oct 2008
                      • 6599

                      #11
                      Re: NL10 TT kohtab nõrka cbetti

                      55 oli vastas.

                      Comment

                      Working...