AA in NL10

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Char
    Pokkerihai
    • Sep 2009
    • 1848

    #1

    AA in NL10

    Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.10 BB (8 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Button ($11.35)
    SB ($10.76)
    BB ($19.56)
    UTG ($10.15)
    UTG+1 ($10)
    MP1 ($10)
    MP2 ($8.90)
    Hero (CO) ($10.23)

    Preflop: Hero is CO with A, A
    UTG bets $0.30, UTG+1 calls $0.30, 2 folds, Hero raises to $1.20, 3 folds, UTG calls $0.90, UTG+1 calls $0.90

    Flop: ($3.75) J, J, 10 (3 players)
    UTG checks, UTG+1 checks, Hero bets $2, UTG calls $2, 1 fold

    Turn: ($7.75) Q (2 players)
    UTG checks, Hero bets $4, UTG raises to $6.95 (All-In), Hero calls $2.95

    River: ($21.65) K (2 players, 1 all-in)

    kuidas mängitud?

    2) now what? stats 13-8

    Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.10 BB (9 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    CO ($6.85)
    Button ($19.31)
    SB ($10)
    BB ($12.30)
    UTG ($6.20)
    UTG+1 ($3.92)
    Hero (MP1) ($10.70)
    MP2 ($10)
    MP3 ($4.92)

    Preflop: Hero is MP1 with A, A
    2 folds, Hero bets $0.40, MP2 calls $0.40, MP3 calls $0.40, 2 folds, SB calls $0.35, 1 fold

    Flop: ($1.70) 6, J, 5 (4 players)
    SB bets $1.70, Hero ???
  • Ski
    Julm Donk
    • Feb 2010
    • 97

    #2
    Re: AA in NL10

    1) Standard
    2) Raise

    Comment

    • Char
      Pokkerihai
      • Sep 2009
      • 1848

      #3
      Re: AA in NL10

      1) oli QQ .. unlucky
      2) foldisin :D panin ta seti peale
      tavaliselt ma AA nii kergekäeliselt ei foldi, aga seekord tundus et erilise pasa sisse olen sattunud

      Comment

      • ristijeesus
        Klubi Liige
        • Oct 2009
        • 2533

        #4
        Re: AA in NL10

        Sa oled üks naljamees küll. Villane virutab potisuuruse donkbeti ja kohe paned ta seti peale ning foldid ässasid. Kui tihti sa näed setti niiviisi mängitavat?

        Comment

        • Char
          Pokkerihai
          • Sep 2009
          • 1848

          #5
          Re: AA in NL10

          Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
          Sa oled üks naljamees küll. Villane virutab potisuuruse donkbeti ja kohe paned ta seti peale ning foldid ässasid. Kui tihti sa näed setti niiviisi mängitavat?
          no mai tea. ma mängin esimest korda

          Comment

          • Marek
            Jube Noob
            • Jan 2009
            • 110

            #6
            Re: AA in NL10

            Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
            Sa oled üks naljamees küll. Villane virutab potisuuruse donkbeti ja kohe paned ta seti peale ning foldid ässasid. Kui tihti sa näed setti niiviisi mängitavat?
            Kui ma NL5/NL10 mängisin siis potsize donk oli mõnedel alati set

            Comment

            • pikk28
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #7
              Re: AA in NL10

              siis paned sellele ka note, kes donkab multiway poti setiga, kuid sa ei viska ometi tundmatu donkaja vastu kohe flopist AA-d minema.

              Comment

              • Char
                Pokkerihai
                • Sep 2009
                • 1848

                #8
                Re: AA in NL10

                nojah..oleks võinud callida ka niisama või pigem oleks pidanud otsa panema?

                Comment

                • ingu
                  Bännitud
                  • Jan 2010
                  • 1283

                  #9
                  Re: AA in NL10

                  Algselt postitas Char Vaata postitust
                  nojah..oleks võinud callida ka niisama või pigem oleks pidanud otsa panema?
                  IMO otsa panema.

                  Comment

                  • mislinn
                    Pokkerihai
                    • Apr 2009
                    • 1734

                    #10
                    Re: AA in NL10

                    callida pole mõtet, nupud tuleks teha

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #11
                      Re: AA in NL10

                      Otsa panna jah mingi umbes 4-5 taala, no kui ta siis allin paneb, siis on suht nuts jah tal. Saaks foldida veel või mis teised arvavad, sest ta bet 55 või 66 on loogiline isegi, arvestades et mastitõmme on maas ka veel.

                      Comment

                      • saboteur
                        Räme Fish
                        • Oct 2009
                        • 1

                        #12
                        Re: AA in NL10

                        Olen näinud NL10-s ainult ühe korra, kus vend bettis terve tee oma seti...aga muidu nad flopil enamjaolt check-callivad ja turnil checkraisevad. Aga kuna see on NL10, siis teeks igal juhul nuppe, sest ma olen näinud ka palju imekäsi (boardi TP tihti) selliseid liigutusi tegemas.

                        Comment

                        • Strateeg
                          Õpihimuline Mängur
                          • Jul 2009
                          • 303

                          #13
                          Re: AA in NL10

                          Ma ütleks küll et potsize donkbet on reeglina tugev, aga kõik on situatsioonist ja konkreetsest vastasest olenev.

                          Comment

                          Working...